mój facet namawia mnie do rzeczy ... co zrobic

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

mój facet namawia mnie do rzeczy ... co zrobic

Postprzez agata » 28 maja 2018, o 19:32

Witam
jesteśmy już razem 6 lat myślałam ze jesteśmy normalna para kochająca się.
od paru miesięcy mój facet zaczyna jeden temat może kogoś zaprosimy do łóżka może kobietę a może faceta..odmowilam tego i tego mój facet zapytał i pyta czemu ?? I mówię ze on bardzo chce . Słyszę to ciągle..on chce zobaczyć jak to jest z kimś ..
Mówię nie ze chce już być z nim i mieć dzieci. Ale on mówi no dzieci mogą być ale spróbujmy...
nie mam już sił.. mówi mi ze mnie kocha ..
Ale na mieście pokazuje mi kobiety co mnie irytuje ze może ona fajna? Ciągle nakręca ten temat.
Macie tak samo? Co poradziła?
agata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 maja 2018, o 19:24

Re: mój facet namawia mnie do rzeczy ... co zrobic

Postprzez redorange666 » 28 maja 2018, o 22:32

Swing jest ciekawym urozmaiceniem ale nie dla każdego. Jak co się to nie podoba to się w to nie pchaj tylko stanowczo Powidz nie.
Pierwsza zasada swigu to każdy ma na to ochotę. Nie można kogoś namówić, przekonać lub może się spodoba. Jeżeli tak się stanie to zwiazek najprawdopodobniej tego nie przetrwa.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: mój facet namawia mnie do rzeczy ... co zrobic

Postprzez Hadassa » 28 maja 2018, o 23:32

Red dobrze mówi, skoro tego nie czujesz, to kategorycznie powiedz nie, dlaczego nie i że nie wracacie do tematu....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: mój facet namawia mnie do rzeczy ... co zrobic

Postprzez katrinka » 3 cze 2018, o 14:16

Jeśli nie czujesz się z tym dobrze to powinnaś mu ostro powiedzieć, ze tego nie chcesz. Sama nie wiem w sumie co bym zrobiła w takiej sytuacji
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: mój facet namawia mnie do rzeczy ... co zrobic

Postprzez Olgaa » 6 lip 2018, o 15:42

zostawić go bo jest zboczony... Jak można proponować coś takiego kobiecie ktorą się kocha i jeszcze jak z Tobą gdzieś wychodzi to zwraca uwagę na inne kobiety to jest chore...
Olgaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 lip 2018, o 15:34

Re: mój facet namawia mnie do rzeczy ... co zrobic

Postprzez tamcia » 11 lip 2018, o 18:10

nie do końca chore i wcale nie zboczone, bo wiele osób tak ma, z resztą definicja dewiacji jest zupełnie inna. tylko racją jest, że na to muszą się zgadzać dwie strony
tamcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 16:23

Re: mój facet namawia mnie do rzeczy ... co zrobic

Postprzez redorange666 » 11 lip 2018, o 19:51

Tak Nie jest to zboczenie, nie jest to dewiacja jest to trochę inny sposób życia. Na pewno nie polecam tego dla par z krótkim stażem ale i takie bywają i dobrze się bawią.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: mój facet namawia mnie do rzeczy ... co zrobic

Postprzez magdalenakramarz » 31 lip 2018, o 08:02

Zgadzam się z tamcią, niektórzy preferują takie zabawy i jest to ok pod warunkiem, że chcą tego obie strony. Jeśli Ty tego nie chcesz, to możesz mu wytłumaczyć dlaczego tego nie chcesz. Myślę, że to będzie lepsze niż stanowcze nie.

Zmysłowe historie do poczytania :)
http://cennawiedza.getleads.pl/zmyslowe-historie/
magdalenakramarz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lis 2016, o 19:56

Re: mój facet namawia mnie do rzeczy ... co zrobic

Postprzez Monika1989 » 14 sie 2018, o 11:25

Jeśli czegoś nie chcesz to nie musisz nic robić :) Takie prawo. Jeśli facet tego nie rozumie...to pora się zastanowić czy warto z nim być
Monika1989
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 sie 2018, o 11:08

Re: mój facet namawia mnie do rzeczy ... co zrobic

Postprzez Mirabelka02 » 15 sie 2018, o 11:48

ja bym osobiście nie mogła, słyszałam o parach które jak najbardziej preferują takie "rozrywki" ale to nie dla każdego. Jesli czujesz, że to rani twoje uczucia powiedz mu o tym, faceci często jak dzieci robią, mówią coś idiotycznego i nie potrafią postawić się w naszej sytuacji (zero empatii) Pogadaj z nim, ale pogadaj nie awanturuj i nie rób wyrzutów tylko powiedz mu o swoich odczuciach i uczuciach może zrozumie i odpuści. Jeśli nie i dalej bedzie drążył a ty tego klimatu nie czujesz to kategorycznie mu odmów. Co możesz stracić?Faceta bo pójdzie na bok jeśli mu głupoty w głowie, jeśli się zgodzisz to co się może stać? Związek się rozpadnie bo z tego co piszesz nie udzwigniesz tego emocjonalnie. Co zyskasz jeśli jesli dasz mu ultimatum albo kończy temat albo kończysz związek? Zyskasz czas i być może zdrowie psychiczne które ucierpiałoby po takim trójkąciku dla jego widzi mi się. Nie daj się. Trzymam za Ciebie kciuki :*
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: mój facet namawia mnie do rzeczy ... co zrobic

Postprzez Izaliza » 19 wrz 2018, o 13:27

nie każdemu to odpowiada i jest to całkowicie normalne
Izaliza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 11:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron