Rajstopy na slub?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez sun979 » 28 lut 2013, o 23:39

brunecia napisał(a):Ponczochy efektowniejsze i wygodniejsze. Pomyśl sobie o sikaniu: podnieść całą kieckę do góry, poźniej zsunąć rajtki bleee za dużo męczenia ;)



Mądra myśl! ;) Przydatna rada z tym sikanieem... ;P
sun979
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 1 mar 2013, o 22:36

dokładnie. Tylko musisz się dobrze czuć w samonośkach :P
paula
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez sun979 » 1 mar 2013, o 23:25

paula.x111 napisał(a):dokładnie. Tylko musisz się dobrze czuć w samonośkach :P



Kupię wcześniej i pobiegam sobie po pokoju :D
sun979
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 1 mar 2013, o 23:29

ja proponuję ubrać spódniczkę i pończoszki i iść na spacer. Wtedy zobaczysz czy jakoś specjalnie cię denerwują czy wręcz odwrotnie. Ja jestem już przyzwyczajona. Co prawda po długim noszeniu ich to potem mi się odcisk na udach robi i jest to średnio przyjemne ale wydaje mi się że serio są wygodniejsze dla panny młodej niż zwykłe rajtki ;)
paula
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez sun979 » 2 mar 2013, o 18:30

paula.x111 napisał(a):ja proponuję ubrać spódniczkę i pończoszki i iść na spacer. Wtedy zobaczysz czy jakoś specjalnie cię denerwują czy wręcz odwrotnie. Ja jestem już przyzwyczajona. Co prawda po długim noszeniu ich to potem mi się odcisk na udach robi i jest to średnio przyjemne ale wydaje mi się że serio są wygodniejsze dla panny młodej niż zwykłe rajtki ;)



Szczerze to nigdy nie miałam pończoch na sobie, ale chciałabym na ślubie mieć. Choćby ze względu na wygodę sikania ;D Mam głupie uczucie, że przy zabawach będą się zsuwać i będzie mnie to bardzo denerwować. Muszę chyba faktycznie kupić sobie szybciej i spróbować przez chwile pochodzić. Choćby po domu, bo nie wiem nawet jaki będzie idealny rozmiar dla mnie, żeby były bardzo dopasowane. Myślę, że 2 wystarczy...
sun979
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez brunecia » 2 mar 2013, o 21:37

paula coz z tego ze pod dluga suknia nie widac, skoro potem ktoś Cie bedzie z niej rozbierał, nie omawiaj mu widoku :D
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez sun979 » 2 mar 2013, o 23:13

brunecia napisał(a):paula coz z tego ze pod dluga suknia nie widac, skoro potem ktoś Cie bedzie z niej rozbierał, nie omawiaj mu widoku :D



no właśnie ;D
sun979
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 2 mar 2013, o 23:23

dzisiaj moi rodzice odprawiali wspólnie urodziny i niestety nie miałam rajstop (skleroza zaawansowana - po prostu zapomniało mi się kupić :D). I jedyne co miałam w szafie to samonośki. Musiałam je założyć. Miałam je na sobie od teraz (od godz. 16). Początkowo nie denerwowały mnie ale miałam założoną bardzo cienką sukienkę i po prostu po jakimś czasie zaczęłam się tymi zakończeniami pończoch bawić i przypomniałam sobie że mam na sobie je i tam są silikony które mnie mogą wkurzać - no i zaczęły :D
także jeśli o tym się nie myśli to naprawdę są one ok.
Jeżeli nosisz rozmiar rajstop 2 to również takie pończochy kup
paula
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Nina Kowalska » 8 maja 2018, o 15:05

Jak dla mnie pończochy! Chociaż muszę przyznać, że jak patrzę na kolekcję ślubną rajstop od Gabrielli pewnie pokusiłabym się i o rajstopy od nich. Od siebie mogę Ci polecić pończochy Isabelle bo na nodze prezentują się niesamowicie.
Nina Kowalska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 cze 2017, o 11:50

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Karolka » 14 maja 2018, o 13:05

Też miałam pończochy na ślubie i uważam, że to najbardziej wygodna opcja. W rajstopach chyba szlag by mnie trafił.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez eklerka67 » 12 lip 2018, o 13:05

brunecia napisał(a):Ponczochy efektowniejsze i wygodniejsze. Pomyśl sobie o sikaniu: podnieść całą kieckę do góry, poźniej zsunąć rajtki bleee za dużo męczenia ;)


Też bym wybrała ponczochy :)
eklerka67
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 12:59

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez loris » 24 kwi 2019, o 17:33

Kobiety raczej zakładają pończochy. Chyba, że jest to ślub organizowany zimą.
loris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 kwi 2019, o 17:26

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez gemeks » 23 paź 2019, o 17:55

Ubierz co chcesz. Nie patrz na to co wypada. To jest Twój dzień i Ty masz się czuć dobrze.
gemeks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 paź 2019, o 17:50
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]