Medycyna Estetyczna

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez anielka99 » 13 lut 2018, o 15:59

Również korzystam z usług medycyny estetycznej i jestem zadowolona :) ale tylko drobne rzeczy, jak depilacja laserowa itp.

szkolenia- przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą hairtalk extensions
anielka99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lut 2018, o 15:42

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez coni » 15 cze 2018, o 11:07

Ja bardzo popieram medycynę estetyczną i ostrzegam przed każdą osobą, która jest tylko po szemranych kursach. Najlepiej udać się do lekarza, a nie do kosmetyczki. ;) Ja swoją ulubioną klinikę znalazłam w Katowicach, możecie zajrzeć: LINK
Avatar użytkownika
coni
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 maja 2017, o 13:54

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez basjana » 20 cze 2018, o 09:38

Ostatnio byłam na konsultacji w Gliwicach klinice Akmed i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Skorzystałam z zabiegu za pomocą Ultraformera, jest on bezbolesny i daje efekt liftingu bezpośrednio po zabiegu.
basjana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 maja 2018, o 14:31

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Lidka1234 » 4 lip 2018, o 09:12

hejj planuje powiększyć usta, mam maleńkie wargi i nawet konturowanie ich nie pomaga, ogólnie nie wygląda to za dobrze. Chciałbym się was podpytać czy któraś robiła zabieg w Magicznej Klinice i mogłaby mi coś o niej powiedzieć z własnego doświadczenia? :)
Avatar użytkownika
Lidka1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 paź 2016, o 16:03
Lokalizacja: Polska

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez _Wanillia_ » 5 lip 2018, o 09:36

Ostatnio widziałam na grupie na facebooku efekty u dziewczyny, która zrobiła sobie usta w Magicznej Klinice. Szczerze to wyszło bardzoo naturalnie. Tez własnie się zastanawiam nad powiększeniem u nich, ale jedynie górnej wargi :)
_Wanillia_
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 lip 2018, o 09:29

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Kaaroliwn » 11 lip 2018, o 11:04

w Magicznej Klinice robiłam modelowanie twarzy, ceny niższe, ale jakość na najwyższym poziomie jestem zadowolona zarówno z obsługi, jak i z samego efektu
Kaaroliwn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 lip 2018, o 09:27

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Lidka1234 » 16 lip 2018, o 14:23

dziękuję ślicznie za opinie :) czy ktoś jeszcze mógłby mi powiedzieć coś z własnego doświadczenia o Magicznej Klinice?
Avatar użytkownika
Lidka1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 paź 2016, o 16:03
Lokalizacja: Polska

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez PauLinaYellow » 17 lip 2018, o 10:47

Klinika w porządku. robiłam u nich w Warszawie usta, jestem zadowolona. zabieg wykonywany przez lekarza który zna się na rzeczy :) i Zgodzę się z _Wanillia_ dużo o Magicznej Klinice jest w grupie na FB, np. na medycyna estetyczna i kosmetologia
PauLinaYellow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 lip 2018, o 13:53

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez docha » 3 sie 2018, o 10:53

Jakiś czas temu robiłam tam usta kwasem hialuronowym. Ja miałam akurat Juvederm. Wszystko ok, nawet niedrogo mnie to wyszło, a pan doktor zrobił to bardzo ładnie i profesjonalnie.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez liniana » 23 sie 2018, o 10:28

Ile ml kwasu hialuronowego brałyście? Też mi od dłuższego czasu chodzi po głowie myśl o powiększeniu, chciałabym uzyskać naturalny efekt ale też żeby było widać że są większe :)
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez aguska33 » 27 sie 2018, o 23:50

liniana napisał(a):Ile ml kwasu hialuronowego brałyście? Też mi od dłuższego czasu chodzi po głowie myśl o powiększeniu, chciałabym uzyskać naturalny efekt ale też żeby było widać że są większe :)


Zdecydowałam się na zabieg powiększenia ust 6m-cy temu. Skorzystałam z usług Magicznej Kliniki w Warszawie. Zabiegi robią lekarze i ceny też są bardzo konkurencyjne, za 1 ml płaciłam 499 zł. Lekarz zobaczy jakie potrzebne ąa zmiany i wszystko ci doradzi. Jestem zadowolona z efektu, usta są naturalne bez efektu ryby.
aguska33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 23:36

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez docha » 29 sie 2018, o 01:28

liniana napisał(a):Ile ml kwasu hialuronowego brałyście? Też mi od dłuższego czasu chodzi po głowie myśl o powiększeniu, chciałabym uzyskać naturalny efekt ale też żeby było widać że są większe :)

Ja niewiele, bo mi nie chodziło o jakies mega powiekszenie, bardziej o wyrównanie asymetrii. za Juvederm w Magicznej Klinice, 0,55 ml, zapłaciłam jakieś 350 zł.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez aguska33 » 29 sie 2018, o 20:30

[quote="Kaaroliwn"]w Magicznej Klinice robiłam modelowanie twarzy, ceny niższe, ale jakość na najwyższym poziomie jestem zadowolona zarówno z obsługi, jak i z samego efektu[/quote

Po jakim czasie musiałaś powtórzyć zabieg, żeby utrzymać efekt?
aguska33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 23:36

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez liniana » 20 wrz 2018, o 12:17

dzięki za wypowiedzi, już się na bank zdecyduję, tylko mi powiedzcie którego lekarza polecacie? Mają termin niedługo w moim mieście i planuję się wybrać.
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez mlodamama21x » 24 wrz 2018, o 08:28

Ja mogę się wypowiedzieć tylko na temat zabiegow z endermologii. Są naprawde skuteczne, mogę z czystym sumieniem polecić, po serii zabiegów moje ciało wygląda o wiele lepiej. Zabiegi wykonuje w Lublinie, firma SPAM

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 08:14 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mlodamama21x
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sie 2018, o 09:34

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Siedemmska » 29 wrz 2018, o 13:27

Ja niedawno miałam "poprawiane" okolice oczu i podbródek. Zdecydowałam się na uzycie kwasu hialuronowego marki Restylane. Polecił mi go mój lekarz medycyny estetycznej i nie żałuję. Efekt jest naprawdę fajny, naturalny - czegoś takiego oczekiwałam :)
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez reika » 19 paź 2018, o 11:58

Ja powoli zaczynam korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej na razie bez użycia skalpela, brak mi odwagi na większą ingerencję. Na początek zdecydowałam się na lift thermage który jest alternatywą dla liftingu chirurgicznego. Pomógł mi uzyskać gładką i jędrną skórę a polecili mi go doświadczeni specjaliści z wrocławskiego Coco-Time.
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez kossasl » 28 paź 2018, o 19:09

Ja jestem wierną fanką botoksu, mam swoją ulubioną klinikę (SPAM) 2 x na kwartał robię sobie tam zabieg na usuwanie zmarszczek. Botoks zaczyna działać po 2 - 3 dniach. ostateczny efekt pojawia się w zależności od pacjenta od 1 do 2 tygodni.

Ostatnio edytowano 28 paź 2018, o 19:52 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kossasl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 paź 2018, o 19:05

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Kalciiia » 29 paź 2018, o 12:23

Siedemmska napisał(a):Ja niedawno miałam "poprawiane" okolice oczu i podbródek. Zdecydowałam się na uzycie kwasu hialuronowego marki Restylane. Polecił mi go mój lekarz medycyny estetycznej i nie żałuję. Efekt jest naprawdę fajny, naturalny - czegoś takiego oczekiwałam :)

Tez słyszałam dużo dobrego o tym wypełniaczu Restylane. A powiedz mi jak długo utrzymuje się efekt? To dla mnie kluczowa sprawa. O bezpieczeństwo tego produktu się nie boje bo wiem ze jest dobry, ale ciekawi mnie jak dlugiego efektu mozna sie po nim spodziewac. Z góry dzięki za odpowiedź :)
Kalciiia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 paź 2018, o 12:21

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez kasiunia » 30 paź 2018, o 20:37

Dokładnie , o medycynie estetycznej ostatnio dość dużo się mówi i pisze.Czasami w różnych serwisach piszą o negatywnych stronach medycyny estetyczne, ale myślę sobie ,że dziej się tak ja za takie sprawy biorą się ludzie , którzy znają się na tych sprawach tylko ze słyszenia.Jeżeli potrzebujesz pomocy dermatologa, kosmetologa lub innych specjalistów warto zajrzeć tutaj - SPAM Tam pracują specjaliści z krwi i kości, ja korzystałam z pomocy trychologa... i pomógł, pzdr

Ostatnio edytowano 4 lis 2018, o 22:12 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl/
kasiunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 19:13

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez michalinaa01 » 17 lis 2018, o 13:07

Ja modelowałam sylwetkę metodą BODY-JET, jest to mało inwazyjny zabieg, w którym zachodzi walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zabieg przeprowadziłam w klinice melitus w Warszawie u chirurga plastycznego Jarosława Zielińskiego, jestem bardzo zadowolona, że podjęłam taką decyzje i moja sylwetka o niebo się polepszyła, klinka ma dużo ciekawych ofert i teraz zastanawiam się jeszcze nad depilacją laserową.
michalinaa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2 wrz 2018, o 13:55

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez anetaa ;) » 21 lis 2018, o 13:11

Idealny temat to się podłączę :ok: Słyszał ktoś może kiedys o mezoterapii igłowej albo bezigłowej? A może korzystał z takiego zabiegu? Koleżanka poleciła mi klinikę medycyny estetycznej Medicus, no to weszłam, poczytałam i ogólnie ta druga wydaje mi się bezpieczniejsza. Fajnie by tak było pozbyć się cellulitu ;-) Może jakieś opinie o klinice albo którymś zabiegu?
anetaa ;)
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lis 2018, o 13:05

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Siedemmska » 28 lis 2018, o 21:46

Ja mysle o powiększeniu ust. Czytałam o wypełniaczu Restylane Kysse. Ktoś miał nim powiększone usta?Jak efekt? Długo się utrzymał? Mi zależy przede wszystkim na dwóch kwestiach, na bezpieczenstwie (sprawdzilam jest w rejestrze FDA, wiec tutaj super) ale zastanaiwam sie tez nad trwaloscia, to tez dla mnie wazna kwestia. Ktos sie wypowie?
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez dominikaka » 28 lis 2018, o 22:26

anetaa ;) medycyna estetyczna jest o wiele bardziej bezpieczna od innych bardziej znanych i wcześniej stosowanych zabiegów. Dodatkowo bardzo szybko się rozwija dlatego myślę, że niedługo będzie można z niej korzystać bez zmartwień o bezpieczeństwo, o ile już teraz nie trzeba. Moja przyjaciółka się tym zajmuje i cały czas się doszkala w tym kierunku. Ostatnio przeszła kilka kursów w Ant- Age Academy , wiem, że nauczyła się tam bardzo dużo i nie ma zamiaru na tym zaprzestać.
dominikaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:08

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez ewis » 11 gru 2018, o 18:26

Medycyna estetyczna jest potrzeba. Wiele kobiet ma problemy ze swoim ciałem i medycyna jest w stanie im pomóc.
ewis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 gru 2018, o 18:24
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]