Stanik na plażę

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Stanik na plażę

Postprzez selesup » 12 lip 2018, o 17:04

Witam wszystkie dziewczyny. Nie dawno skończyłam 18 lat mimo to mój biust nie jest okazały a wręcz zerowy, na co dzień pod ubranie nie noszę staników. Można powiedzieć że mój biust to dwa lekko zarysowane mięśnie i brodawki.
Zaczął się sezon plażowy, dotąd na plaży bywałam w dzieciństwie z rodzicami wtedy miałam kostium jednoczęściowy i nie przywiązywałam uwagi do kostiumu ważna była zabawa i to że jakiś kostium jest. W tym roku chciałam skorzystać z wody, plaży i słońca. Chciałam poznać zdanie użytkowniczek tego forum, czy przy moich rozmiarach powinnam jednak zakryć górę czy nie koniecznie?
Obecnie mam takie zdanie że nie mam czego zasłaniać, praktycznie założenie stanika czy ogólnie zasłonięcie góry mija się z celem. Nie mam czego zasłaniać. Pytam anonimowo na forum, bo po prostu nie chcę zrobić z siebie idiotki między ludźmi.
selesup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 17:02

Re: Stanik na plażę

Postprzez Jamelia » 12 lip 2018, o 19:39

Czy masz duży biust czy mały jesteś już kobieta i jak zaczniesz śmigać po plaży bez góry kistiumu to trochę ..ehem... no. . nie bardzo :roll:
Jeśli rzeczywiście nasz bardzo malutki biust to może bardziej komfortowo będziesz się czuła w jednoczęściowym kostiumie z odkrytym brzuchem i plecami np. Teraz jest multum wzorów do wyboru. Bo w dwuczęściowym bikini przy biuście rozmiar zero, w wodzie może Ci się stanik obsuwać do gory.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Stanik na plażę

Postprzez redorange666 » 12 lip 2018, o 20:16

Panie gdzieś pojedziesz. W polsce topless nie jest powszechny ale we Włoszech czy Francji jest na porządku dziennym więc jak masz ochotę śmiało możesz biegać w takim stroju bez obaw. Nie będziesz jedyna jak również sensacji też nie wzbudzisz.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Stanik na plażę

Postprzez selesup » 12 lip 2018, o 21:03

Jamelia napisał(a):...Jeśli rzeczywiście nasz bardzo malutki biust ...

To mało powiedziane, nie mam w ogóle biustu. Piersi mam jak dziecko, same mięśnie.
selesup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 17:02

Re: Stanik na plażę

Postprzez Jamelia » 13 lip 2018, o 21:24

Selesup no to jest ryzyko że będzie się się ślizgać cyckonosz ,więc taki jednoczęściowy pewniejszy ;-) Ale najlepiej sprobowac, może teraz tak robią że nie ma tego takiego problemu

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Stanik na plażę

Postprzez selesup » 15 lip 2018, o 00:13

To z opalania nici:(
selesup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 17:02

Re: Stanik na plażę

Postprzez Hadassa » 15 lip 2018, o 19:28

Jamelia ma fajny pomysł z tym jednoczęsciowym ale powycinanym.
Ewentualnie musiała byś poszukać jakiegoś dwuczęściowego ale lekko powiększającego, ale tu już byś musiała pochodzic po sklepach i przymierzać.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Stanik na plażę

Postprzez rokan » 18 lip 2018, o 18:48

A ja kupiłam w sklepie SPAM strój kąpielowy z wysokim stanem i dodatkowo taki normalny. W sumie to ja nigdy nie miałam problemu z tym jaki stanik/strój wybrać na plażę. Nie wstydzę się swojego ciała jest mi dobrze z samą sobą to niby dlaczego mam się sugerować innymi i tym co powiedzą? Bez sensu to dla mnie...

Ostatnio edytowano 18 lip 2018, o 19:03 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: nie spamujemy :)
rokan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 13:38

Re: Stanik na plażę

Postprzez a_gatka » 18 lip 2018, o 19:03

Na pewno ładny. Wklej zdjęcie, bo pomyślimy, że to spam. ;)
a_gatka
 

Re: Stanik na plażę

Postprzez LenaWie » 19 lip 2018, o 11:33

Dokładnie ;)
Avatar użytkownika
LenaWie
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:33

Re: Stanik na plażę

Postprzez selesup » 19 lip 2018, o 23:22

rokan napisał(a):A ja kupiłam w sklepie SPAM strój kąpielowy z wysokim stanem i dodatkowo taki normalny. W sumie to ja nigdy nie miałam problemu z tym jaki stanik/strój wybrać na plażę. Nie wstydzę się swojego ciała jest mi dobrze z samą sobą to niby dlaczego mam się sugerować innymi i tym co powiedzą? Bez sensu to dla mnie...

Z wysokim stanem to chodzi o majteczki? A co z górą?
selesup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 17:02

Re: Stanik na plażę

Postprzez selesup » 23 lip 2018, o 11:16

Powiem wam dziewczyny że ciężko znaleźć jednoczęściowy, tzn. są ale dla kogo oni to szyją? Po pierwsze rozmiary XXX...L a po drugie nie obrażając nikogo, gdybym była zakonnicą to taki kostium był by dla mnie:(. Fajne są na allego ale ubrania przez net kupować to moim zdaniem słaby pomysł.
selesup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 17:02

Re: Stanik na plażę

Postprzez selesup » 27 lip 2018, o 17:40

Witam ponownie, po długich przeszukiwaniach i odwiedzeniu wszystkich sklepów jakie znalazłam w promieniu XXXkm kupiłam w końcu dwuczęściowy z najmniejszym stanikiem jaki znalazłam. Przylegał idealnie do mojego "biustu" :)). I trzymał się dobrze na swoim miejscu do pierwszego wejścia do wody. Poniekąd Jamelia miała rację. Stanik w wodzie nie pojechał do góry tylko się rozwiązał więc kiedy wyszłam z wody miałam dosłownie maleńką niespodziankę :). Kiedy poprawiłam wiązanie było przez krótką chwilę ok, później zanim wysechł odwiązywał się jeszcze chyba ze 3 razy. W tej sytuacji "lepiej jak bym była toples" takie słyszałam podpowiedzi koleżanek z którymi byłam na plaży. W tej sytuacji może i toples nie jest złą sytuacją, tym bardziej że nie jest to łamanie prawa. A fakt że ludzie spojrzą na dziewczynę ale nie budzi to sensacji i pokazywania palcami.
Przynajmniej dla mnie nie było by żadną sensacją gdym widziała tak dziewczynę.
selesup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 17:02

Re: Stanik na plażę

Postprzez calineczka » 28 lip 2018, o 00:55

Witam wszystkie Panie, jestem tu nowa i trafiłam na forum w przeglądaniu artykułów o strojach kąpielowych.
Droga selesup myślę że dobór stroju kąpielowego to bardzo ważna rzecz, zwłaszcza dla tak młodej i z pewnością atrakcyjnej osoby jak Ty. Wielkość i kształt piersi nie ma w zasadzie większego znaczenia. Każda z nas ma taki jaki ma i już. Ja też nie mam za dużego choć mam już swoje lata i trójkę dzieci.
Co do kostiumu myślę że majteczki to obowiązek przynajmniej na publicznej plaży. A góra hmmm. Sama miałam w Kiedyś podobny dylemat, tzn. czy nosić górę czy nie. W czasach mojej młodości kiedy byłam w Twoim wieku było to inaczej. Dziś społeczeństwo jest bardziej otwarte. Z perspektywy czasu żałuję że nie odważyłam się na toples, gdyby dało się cofnąć czas o te 20 lat to dziś nie miała bym oporów przed takim strojem.
Moja rada, noś to co chcesz i nie przejmuj się opinią obcych Ci ludzi. Plaża jest miejscem do takich strojów.
Pozdrawiam i życzę udanego plażowania.
calineczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lip 2018, o 00:23

Re: Stanik na plażę

Postprzez calineczka » 7 sie 2018, o 23:36

Selesup, napisz jak się mają sprawy ze stanikiem czy znalazłaś jakiś odpowiedni kostium? Jedno czy dwu częściowy?
calineczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lip 2018, o 00:23

Re: Stanik na plażę

Postprzez selesup » 9 sie 2018, o 14:28

Witam serdecznie. Musze przyznać że od tamtej pory nie byłam nad wodą do wczoraj. Po szłam za namową dwóch koleżanek, które niemal na siłę mnie wyciągnęły. Oczywiście nie dało się z nimi już na plaży pominąć mojego problemu. I od słowa do słowa jedna z nich postanowiła że ma chęć na topless i że we dwie będzie nam raźniej. Nie wiem dlaczego się zgodziłam choć uznałam że to głupota.
Muszę przyznać że nie budziłyśmy sensacji na plaży a większość ludzi udawała że nas nie widzi. Szczerze przyznam że spodziewałam się odwrotnej reakcji.
selesup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 17:02

Re: Stanik na plażę

Postprzez mezoita » 22 sie 2018, o 13:58

mnie sie podobaja takie jaskrawe kolory !

mezoita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sie 2018, o 13:34

Re: Stanik na plażę

Postprzez selesup » 23 sie 2018, o 21:53

Masz na myśli cały kostium czy topless?
selesup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 17:02

Re: Stanik na plażę

Postprzez MatyldaBis » 24 kwi 2023, o 13:32

Ja zawsze kupuje komplety po prostu. Teraz z marki Relleciga sobie zamówiłam - jeden właśnie dwuczęściowy a jeden jednoczęściowy taki bardziej do pływania
MatyldaBis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 sty 2023, o 16:19

Re: Stanik na plażę

Postprzez ewelonkax » 9 maja 2023, o 13:48

Często kobiety z dużym biustem unikają strojów kąpielowych z powodu trudności w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru i fasonu. Jednak warto zwrócić uwagę na ofertę specjalistycznych sklepów z odzieżą kąpielową, które oferują stroje dostosowane do potrzeb kobiet z większym biustem. Znacie taki? ;-)
ewelonkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 maja 2021, o 10:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron