pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Idźka89 » 30 cze 2018, o 08:24

Wspomniany wyżej cetaphil u mnie sprawdza się super! Używam balsamu nawilżającego dermoprotekor i walczy z moją suchą i problematyczną skórą na twarzy, po miesiącu używania widzę już dużą różnice, nawet makijaż lepiej wygląda na nawilżonej twarzy.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Jamelia » 30 cze 2018, o 19:52

Osobiście nie próbowałam bo póki co nie mam z tym problemu ale myślę że emolium dla dzieci było by dobre, przetestowane na dzieziusiu z suchą skórą :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez GabrysiaK » 2 lip 2018, o 12:37

A myślałaś o czymś takim jak SPAM Słyszałam o tym mnóstwo dobrego, bo nie tylko nawilża ale też redukuje zmarszczki. Wiem że dobrej jakości salony mają tego typu ofertę. Jeśli lubisz tego typu usługi to może się zainteresuj tym tematem :)

Ostatnio edytowano 2 lip 2018, o 16:24 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Kobitki, dbajmy o swoje zdrowie, wykonujmy badania brca i kontrolujmy swój stan! <3
GabrysiaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 kwi 2018, o 08:48

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Mirabelka02 » 21 lip 2018, o 00:42

Polecam zacząć myć buzię białym jeleniem. Od kiedy stosuję nie mam po myciu takiego efektu ściągnięcia skóry, do tego skóra jakby się poprawiła. Wcześniej miałam typ mieszany właśnie policzki czoło suche, nos broda tłuste i się swieciły. Teraz problem zniknął, do tego używam kremu z mixy, bardzo fajny delikatny raczej nawilżający nie tłusty
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Łucja78 » 23 lip 2018, o 22:18

U mnie dopiero zadziałały naturalne kosmetyki - delikatne, bez sztucznych dodatków. W końcu w naturze siła :D A co najlepiej stosować? Np. masło shea albo maseczki domowej roboty z dodatkiem olejków migdałowego czy z czarnuszki. Przepisy chociażby na LINK

Ostatnio edytowano 24 lip 2018, o 23:13 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Łucja78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 mar 2018, o 21:35

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez reika » 8 paź 2018, o 13:55

Ja także polecam naturalne kosmetyki bo sama mam suchą skórę. Osobiście używam kremu Hydra Complex firmy Eldan cosmetics , pomaga utrzymać mi optymalny poziom nawilżenia dzięki składnikom aktywnym takim jak olejek ze słodkich migdałów, ekstrakt z owoców ogórka. Jest także doskonałą bazą pod makijaż.
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez kawa » 11 paź 2018, o 08:34

Dobre kosmetyki do cery wrażliwej sprawdzą się tu najlepiej. ja używam Enilome i jestem bardzo zadowolona. te kosmetyki nie są drogie - ja zamawiam na SPAM i odbieram w aptece niedaleko mnie. dzięki temu wysyłkę mam za darmo. koniecznie zacznijcie testowanie od płynu micelarnego - daje super efekt oczyszczenia.

Ostatnio edytowano 12 paź 2018, o 18:09 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Karolka » 11 paź 2018, o 22:08

Ja używam kosmetyków z Bielendy aktualnie, ale muszę przyznać, że nie jest łatwo dobrać odpowiedni krem. Mam cerę mieszaną i w zasadzie powinnam używać dwóch kremów, bo te części gdzie skóra jest sucha są ciągle za mało nawilżone.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Maroko Sklep » 12 paź 2018, o 11:35

Najpierw warto wyeliminować przyczyny wysuszania skóry tj.:
- spożywanie zbyt małych ilości wody
- skrajną temperaturę (np. solarium lub gorące prysznice), zbyt częste korzystanie z klimatyzacji, za bardzo odkręcone grzejniki
- niewłaściwą pielęgnację skóry i nadmierne zabiegi higieniczne np. długie kąpiele w gorącej wodzie z dużą zawartością chloru, zasadowe mydła i żele pod prysznic
Avatar użytkownika
Maroko Sklep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 22:45
Lokalizacja: Suchy Las k. Poznania

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez cekinek11 » 16 paź 2018, o 20:50

A Biodermę znacie? U mnie sprawdza się bardzo krem do suchej i nawet bardzo suchej skóry Bioderma Atoderm Nutritive, ja w aptece internetowej Wapteka sobie zamawiam, tak jak kilka innych które stosuję. Cenę ma bardzo dobrą, wcale nie jest drogi, a naprawdę dobrze odżywia, skóra jest gładsza. Fajnie też jako baza pod makijaż się sprawdza.
cekinek11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2018, o 23:33

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez michalinaa01 » 4 lis 2018, o 18:48

na pielęgnacje twarzy jest równie dobry olejek bio oil. delikatny, nie podrażnia skóry i jeszcze nawilża ją. mi moja cera po zastosowaniu go poprawiła się znacznie. dobrze też pić dużo wody aby nawadniać też skórę.
michalinaa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2 wrz 2018, o 13:55

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez a_gatka » 5 lis 2018, o 13:38

Ja ostatnio na doz.pl zamówiłam sobie na wypróbowanie krem i maseczkę z Botame Face. Koleżanka mi raz zaaplikowała i zakochałam się. Fajne, a naprawdę niedrogie. :) Znacie tę markę?

Obrazek
a_gatka
 

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Jamelia » 11 lis 2018, o 18:53

Agatka to naturalny kosmetyk?
Jak stoi cenowo - przystępnie?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez monicabe » 14 lis 2018, o 15:35

No ja ostatnio polubiłam maseczki w płachcie. Poza tym wprowdziłam kilka nowości do swojej pielęgnacji

Olejek do mycia twarzy
peeling enzymatyczny
i serum w postaci olejku śliwkowego

Ogólnie ten olejek to moje ostatnie odkrycie bo do niedawna jeszcze mylam twarz głównie żelem. Olejek jednak jest o wiele przyjemniejszy, bo o wiele lepiej radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń ze skóry. Polecam ten od Olivia plum, jest na bazie naturalnych olejków.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez honokrol » 23 lis 2018, o 15:47

polecam kremy z bielendy professional lub z apisa, lepiej dac troszke wiecej i wiedziec ze to sa profesjonalne kosmetyki. kupuje a stronie internetowej SPAM w fajnych cenach :) ]:-)

Ostatnio edytowano 23 lis 2018, o 16:32 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
honokrol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 lis 2018, o 15:42

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Cebden » 29 lis 2018, o 15:22

co myślicie na temat kosmetyków naturalnych z Azji ? Może któraś z was testowała już takie coś? Jestem ciekaw bo słyszałam że są bardzo skuteczne i chętnie bym ich spróbowała:) Będę wdzięczna jeśli mi coś powiecie na ten temat.

Cebden
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 15:19

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Jagoda123 » 29 lis 2018, o 22:37

No nie wiem, jakoś polskie produkty są równie dobre co zagraniczne.
Avatar użytkownika
Jagoda123
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 10:43

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez jarmuszkarolina » 31 sty 2019, o 21:56

A może warto pomyśleć o takiej dogłębnej pielęgnacji, nawilżeniu? Poczytaj sobie o zabiegu z Restylane Skinboosters. Jest bardzo skuteczny, to taka totalna rewitalizacja skóry.
jarmuszkarolina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 00:57

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez katrinka » 4 lut 2019, o 15:11

Nie wiem czy czytałyście o kamiennych rollerach, ale polecam zastanowić się nad kupieniem - regularny masaż wykonywany za jego pomocą widocznie wygładzi skórę, a chłód kamienia w połączeniu z uciskiem, pozwalą odprowadzić limfę i tym samym pozbyć się opuchnięć od oczami i obrzęku na twarzy. Sama widzę u siebie sporą poprawę wyglądu bo miałam z opuchnięciami najwiekszy problem. W dobrej cenie oraz dobrej jakosci można kupić od Olivia plum. Konkretnie ten z różowego kwarcu. Używam go z olejkiem z rumianku również od tej firmy. To jest moj pierwszy olejek do pielęgnacji twarzy. Troszkę sceptycznie podchodziłam do tego produktu , z racji tego że moja cera jest dość wymagająca, skłonna do zapychania i powstawania zaskórników. Ale o dziwo nie zapycha i dobrze wpływa na nawilżenie :)
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez Idźka89 » 18 sie 2019, o 17:56

Mam bardzo suchą skórę, dlatego potrzebuje mocnego nawilżenia, ostatnio kupiłam krem z Enilome i służy mi dobrze.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez alex1234 » 18 sie 2019, o 20:42

Czasami kremy nie działają, nawet t drogie. Lepiej zainwestować w konsultacje z dr Chrzanowską z medlift , w Jeleniej Górze chyba nie ma osoby, która by nie słyszała o jej gabinecie. Profesjonalizm i doświadczenie, wiedza, jakość usług. Każdy wychodzi zadowolony
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez ShinyGirl » 21 sie 2019, o 19:45

Polecam naturalny olej arganowy :)
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez majeczka998 » 27 sie 2019, o 21:06

Moim zdaniem kosmetyki od pat and rub mogłyby pomóc. Mają świetne kremy i ekoampulki które potrafią zdziałać cuda ;) W końcu to kosmetyki z górnej półki, ale ostrzegam, że jak się raz kupi, to potem zostaje się lojalnym tej marce! Polecam sprawdzić ich ofertę na stronie: https://patandrub.eu/pl/c/Twarz/ :)
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez bronka » 25 wrz 2019, o 21:11

wiesz co, wypróbuj sobie royal snail z eveline :) oni mają w ofercie taki krem z tej serii do twarzy i ciała i on daje super nawilżenie. Ja go mam i nakładam go zarówno na buzię jak i ciało. Nie zapycha, ładnie ujędrnia skórę, tak ją odmładza, i własnie super nawilża.
bronka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 wrz 2019, o 20:52

Re: pielęgnacja suchej skóry na twarzy

Postprzez koksa » 25 cze 2020, o 18:55

W okresie letnim pod makijaz nakladam krem z filtrem od novaclear do skory suchej swietnie sie nadaje bo nie jest taki tlusty, a na noc krem-maska z serii hydro, swietnie nawilza skore.
koksa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 cze 2020, o 08:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]