Cześć, proszę was o rady jak usunąć przebarwienia po trądzik

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Cześć, proszę was o rady jak usunąć przebarwienia po trądzik

Postprzez Chomiczek765 » 27 lip 2018, o 21:38

Mam duże przebarwienia po trądziku możecie być zaskoczone ale mam 13 lat.. Wstaje rano patrzę do lustra, masakra, całą mam czerwoną twarz, wiele widocznych blizn, czerwonych, wydaje mi się że przez to nie mam żadnych znajomych.. proszę was o rady jak je wyleczyć, bardzo mi na tym zależy..
Chomiczek765
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lip 2018, o 21:21

Re: Cześć, proszę was o rady jak usunąć przebarwienia po trą

Postprzez Hadassa » 29 lip 2018, o 23:30

Proponowała bym poszukac czegoś w tym temacie :)
tradzik-t6836.html

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Cześć, proszę was o rady jak usunąć przebarwienia po trą

Postprzez Kazimiera » 30 lip 2018, o 16:17

Polecam skorzystać z zabiegów kwasami. Oczywiście nie wystarczy jeden zabieg, ale po kilku można już zauważyć różnicę.

Wymarzony remont całego mieszkania? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
uarchitekta.pl
Kazimiera
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 16:15

Re: Cześć, proszę was o rady jak usunąć przebarwienia po trą

Postprzez Glycerine » 31 lip 2018, o 22:38

Używałam wiele maści i kremów przepisywanych przez dermatologów ale w moim przypadku nie dawały dużych efektów. Zdecydowałam się na usunięcie przebarwień skóry w Centrum Zdrowej Skóry Damian.Teraz cera jest jednolita i gładka. W młodości miałam duży problem z trądzikiem i to właśnie on pozostawił mi blizny. Polecam zabieg wszystkim, którzy również borykają się z tym samym problemem.
Glycerine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 00:00

Re: Cześć, proszę was o rady jak usunąć przebarwienia po trą

Postprzez lusia123 » 31 sie 2018, o 15:18

Ja osobiście nie mam z tym problemu, ale moja przyjaciółka boryka się z trądzikiem a dokładniej ze śladami po trądziku. Z tego co wiem pomogły jej różne maści przypisane od dermatologa, myślę że powinnaś się do niego wybrać:)
lusia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 31 maja 2018, o 14:47

Re: Cześć, proszę was o rady jak usunąć przebarwienia po trą

Postprzez michalinaa01 » 2 wrz 2018, o 14:02

zależy jak one są mocne, moim środkiem na zlikwidowanie przebarwień jest bio oil. koloryt skóry z czasem mi powrócił, zaczerwienienia też już nie były moim problemem. od razu czułam się o wiele lepiej, tak lżej i już nie przesadzałam z makijażem tylko delikatnie się malowałam. dodatkowo olejek nawilża cerę
michalinaa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2 wrz 2018, o 13:55

Re: Cześć, proszę was o rady jak usunąć przebarwienia po trą

Postprzez foreks » 20 maja 2019, o 18:02

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dają pożądane efekty. Umów się na konsultacje i zapytaj się, co można zrobić w Twoim przypadku.
foreks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 maja 2019, o 17:56

Re: Cześć, proszę was o rady jak usunąć przebarwienia po trą

Postprzez Janinka421 » 14 lis 2022, o 12:08

Blizny po trądzikowe są bardzo trudne w nawigowaniu zwłaszcza w twoim wieku, bo trądzik tak naprawdę dopiero zaczynasz więc co byś nie zrobiła pojawią się nowe. Jednak jeżeli bardzo Ci na tym zależy to spraw sobie (poproś rodziców) o kupienie w aptece jakiejś maści/żelu na blizny. Osobiście polecam Contrastubex-a moja córka stosowała bo na bliznę po wypadku rowerowym i działało bardzo ładnie. Kończąc nie przejmuj się za dużo tym wszystkim. Jesteś młoda i przechodzisz zmiany a trądzik jest tylko przejściowy
Janinka421
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 lis 2022, o 12:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], filitra40tabsss, Google [Bot], Gua7, Wakowaha