W czym prać?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: W czym prać?

Postprzez Theila » 31 lip 2018, o 12:18

Tego jeszcze nie widziałam. Czy on jest tylko w potaci proszku czy w płynie też można go dostać? Ostatnio zakochalam się w płynniej formie. FRUITY FIESTA & SUMMER FLOWERS na razie jest moim numer jeden. Ale chetnie też sprawdzę inne.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: W czym prać?

Postprzez trefnoknus » 10 sie 2018, o 21:07

A ja z surfa to najbardziej lubię kapsułki do prania. Moja pralka jest jaka jest, woda dość twarda, więc kapsułki sprawdzają się najlepiej, dokładnie dopierają ubrania, a przy tym obłędnie pachną. Kiedyś nie byłam przekonana do stosowania kapsułek, ale dzisiaj nie wymieniłabym ich na nic innego! Kapsułki są w wersji białej i do koloru, używam obu, chociaż - zapach białej orchidei to zdecydowanie mój faworyt!
trefnoknus
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:52

Re: W czym prać?

Postprzez docha » 31 sie 2018, o 07:59

Nie wytrzymałam, kupiłam te hawajski, mimo, że mam jeszcze zapas poprzedniego ;) No jak zawsze surf nie zawodzi, zapach po prostu boski :D
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: W czym prać?

Postprzez meszka » 31 sie 2018, o 09:43

Mnie się właśnie kończy Ariel i może też spróbuję tego Surfa. Mam nadzieję, że się na tym nie przejadę :D
meszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 lip 2016, o 13:21

Re: W czym prać?

Postprzez Theila » 28 paź 2018, o 15:27

meszka napisał(a):Mnie się właśnie kończy Ariel i może też spróbuję tego Surfa. Mam nadzieję, że się na tym nie przejadę :D



Myślę, że nie. Surf jak dla mnie jest jednym z tych z wyższych półek. Poza tym zapachem nie dorównują mu inne :) Jak potestujesz to daj znac jak Ci się podoba. Moja mama była zaskoczona świetnym efektem i mega pachnącym praniem.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: W czym prać?

Postprzez Jamelia » 28 paź 2018, o 19:47

A ja od lat używałam Persil żel a na ostatnich zakupach kupiłam Perwoll w czerwonej butelce jest to wersja limitowana ale zapach ma nieziemski, bardzo mi się podoba. Nie wiem czy po praniu zapach się utrzymuje na ubraniach bo jeszcze nie uzbierałam stosika :D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: W czym prać?

Postprzez liczzi » 21 sie 2021, o 17:37

niedawno kupiłam nową pralkę, mam Electrolux perfectCare, jest super, wybrałam taką z pojemności a 8kg, mieści bardzo dużo, jest cicha i nic sie nie niszczy, jestem zadowolona z zakupu
liczzi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 cze 2021, o 19:23

Re: W czym prać?

Postprzez dhand » 26 lip 2022, o 17:40

Jeśli masz w sobie zacięcie majsterkowicza i techniczne problemy z domowym sprzętem RTV i AGD nie stanowią dla Ciebie problemu, jak najbardziej możesz podjąć się samodzielnej naprawy pralki. Pamiętaj, że nowoczesne pralki to dość zaawansowane urządzenia technologiczne, które coraz łatwiej uszkodzić np. poprzez przepięcia elektryczne.

Avatar użytkownika
dhand
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lip 2022, o 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników