Pękające naczynka

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Pękające naczynka

Postprzez luluska » 13 maja 2014, o 15:10

Na pękające naczynka jest teraz dużo kremów i maści, lub tabletek bez recepty. Jak nic nie pomaga to chyba trzeba iść do dermatologa wtedy zapisze coś mocniejszego :)
luluska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 5 sie 2013, o 10:54

Re: Pękające naczynka

Postprzez misiapysia » 21 maja 2014, o 23:16

Karolcia93 napisał(a):
rosiehw napisał(a):Na pierwszy rzut poszedł krem pharm naczynka z bielendy. kupilam, bo znajoma polecala, a cena zachęcajaca i uwazam, ze nie ma sensu przeplacac


I jak efekty, polecasz go? Właśnie widziałam ten krem na stronie bielendy, i zastanawiam się nad kupnem... Jest hipoalergiczny, wiec w sumie dobry dla mnie.Bo juz denerwują mnie zaczerwienione policzki, nawet jak nakładam make up to i tak trochę je widać...


moja mama go uzywa i jest naprawde dobry. jest wydajny i w przystepnej cenie. co do efektow- ten krem ladnie 'koi' skórę, uspokaja ją. twarz wyglada swiezo i zaczerwienienia sa o wieeele mniejsze. takze jesli nadal sie wahasz- smialo kupuj :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Pękające naczynka

Postprzez miolko » 1 cze 2014, o 19:04

Ja miałam zabieg dla cery naczynkowej i wrażliwej w gabinecie Bellisana, mam zamiar go jeszcze powtórzyć, ale już jest lepiej. Niestety kremy mi nie pomagały, ale nadal je stosuje dla podtrzymania efektu, nie opalam się też i smaruję wysokimi filtrami.
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: Pękające naczynka

Postprzez Aldidka » 3 cze 2014, o 09:58

Moja koleżanka laserowo zamykała naczynka - ona akurat miała na dekolcie - zapłaciła w Poznaniu wtedy 350 zł - nie wiem czy ceny pozostały takie same, ale w każdym razie jeżeli o ten konkretny przypadek chodzi, to było warto, bo wszystkie zniknęły
Aldidka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 08:59

Re: Pękające naczynka

Postprzez rosiehw » 11 cze 2014, o 23:18

ja też polecam pharm z bielendy. uzywalam juz vischy, czy la roche posay i szczerze mowiac nie widze roznicy pomiedzy tymi drozszymi a tanszymi - mam na mysli bielende. wydaje mi sie ze tu sie placi za marke po prostu..
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Pękające naczynka

Postprzez Karolcia93 » 13 cze 2014, o 00:43

No bo tak jest, że płąci sie za markę głównie... Ktoś wcześniej wposmniał, że opalanie jeszcze pogarsza widoczność naczynek, to prawda? Ja własnie myślałam, że jak się będę opalać to je zamaskuje jakoś :(... Na razie kupiłam ten krem Bielendy Pharm, i testuje go, zobaczymy jak efekty... Ale muszę przyznać, że już teraz widzę różnicę z tym co było wcześniej, także mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej :D
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Pękające naczynka

Postprzez Natka92 » 27 cze 2014, o 23:21

A czy znacie jakieś sposoby na pękające naczynka ale na nogach??? Z tyłu na łydkach mam takie czerone widoczne pajączki, i nie wygląda to za ciekawie... Słyszałam że pomagają zabiegi laserowgo zamykania naczynek, polecacie je? Czy lepiej jednak wypróbować najpierw jakichś kosmetyków, o ile w ogóle sa na to?
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Pękające naczynka

Postprzez Cute_5 » 30 cze 2014, o 18:04

Regularne zażywanie witaminy C oraz kremy z kasztana :D
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: Pękające naczynka

Postprzez Specjalista Aspazji » 4 sie 2014, o 00:44

żeby zamknąć naczynka polecam zabieg skleroterapii. jest to nieoperacyjna metoda leczenia naczynek, a nawet drobnych żylaków.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Pękające naczynka

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 wrz 2014, o 17:22

Na pękające naczynka na nogach stosuje się skeroterapię, jest to zabieg podczas którego naczynka są nastrzykiwane środkiem obliterującym, dzięki któremu dochodzi do zwłóknienia i trwałego zarośnięcia żyły. Wskazaniem do niego są naczynka na nogach. Na twarz natomiast stosuje się zabiegi laserowe.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Pękające naczynka

Postprzez Natka92 » 11 wrz 2014, o 23:38

Specjalista Aspazji napisał(a):Na pękające naczynka na nogach stosuje się skeroterapię, jest to zabieg podczas którego naczynka są nastrzykiwane środkiem obliterującym, dzięki któremu dochodzi do zwłóknienia i trwałego zarośnięcia żyły. Wskazaniem do niego są naczynka na nogach. Na twarz natomiast stosuje się zabiegi laserowe.


A czy taki zabieg jest bolesny? I jaka jest mniej więcej jego cena?
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Pękające naczynka

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 lis 2014, o 10:41

Skleroterapia kosztuje od 150 zł do 300 zł najczęściej. W zależności od wielkości naczynek. Jeżeli naczynka są duże, potrzeba kilku zabiegów. Drobne zamykane są już po jednym. Zabiegi nie są bolesne, ale po nich pojawiają się zaczerwienienia okolic zabiegowych.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Pękające naczynka

Postprzez Kasieka » 8 gru 2014, o 13:58

Polecam zabieg termokoagulacji.
Zabieg w którym wykorzystuje się ultraszybką częstotliwość radiową. Jest to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie je usunąć. Dzięki technice termokoagulacji można reagować na następujące problemy:
- zmiany naczyniowe, np. pęknięcia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste, rubinki,
- zmiany skórne, np. brodawczaki, prosaki, włókniaki
- przebarwienia, zwłaszcza plamy starcze lub inne powstałe głównie na skutek działania promieni słonecznych.

Znajoma kosmetyczka poleca takie zabiegi, które są wykonywane kanadyjskimi aparatami marki APILUS.
Kasieka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 maja 2014, o 15:33

Re: Pękające naczynka

Postprzez Natalia kosmetolog » 31 lip 2018, o 15:38

Do najskuteczniejszych metod niwelujących popękane naczynia należy laseroterapia. Wartym polecenia laserem, jest laser diodowy np. varilite lub quadrostar pro yellow. Zabiegi laserowe zazwyczaj zalecane są do wykonania w serii, natomiast ilość uwarunkowana jest od predyspozycji osobniczych oraz ilości popekanych naczyń.
Natalia kosmetolog
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 lip 2018, o 15:34
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]