ile placicie za internet?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

ile placicie za internet?

Postprzez basia1992-11 » 19 wrz 2011, o 15:54

jak w temacie, ile was kosztuje net i czy jestescie zadowoleni? moi rodzice teraz chca zmienic operatora na tanszego, widze ze jest sporo promocji ale nie chcemy sie w cos wkopac. poradcie gdzie tanio mozna miec internet bez haczykow itp, ewentualnie moze byc pakiet jakis.
basia1992-11
 

Re: ile placicie za internet?

Postprzez dorciak » 20 wrz 2011, o 13:44

Hej ja w domciu mam założony internet z multimedii i jestem zadowolona. Teraz zaproponowali moim rodzicom trochę wolniejsze łącze, ale za 0zł. Teraz mają taką promocję. Może zobacz czy u Ciebie mozna ich założyć.
dorciak
 

Re: ile placicie za internet?

Postprzez Gochta » 21 wrz 2011, o 08:18

My płacimy w przeliczeniu 100zł za internet 32000 ale to za granicą więc nie dla Ciebie. ALe w polsce mam netie i nie narzekam ;)
Gochta
 

Re: ile placicie za internet?

Postprzez malutka11 » 21 wrz 2011, o 10:18

wcześniej miałam aster był całkiem spoko, a obecnie orange freedom są powody do narzekań, ale ważne, że jest. tylko szkoda, że jest na tepsie tak jak netia, transfer jest ograniczony :/
malutka11
 

Re: ile placicie za internet?

Postprzez basia1992-11 » 21 wrz 2011, o 11:47

malutka11 napisał(a):wcześniej miałam aster był całkiem spoko, a obecnie orange freedom są powody do narzekań, ale ważne, że jest. tylko szkoda, że jest na tepsie tak jak netia, transfer jest ograniczony :/


to samo slyszalam na ich temat. skoro sa gorsi to czemu zdecydowalas sie zmnienic?
dorciak, ten twoj internet to tez jest dla nowych klientow?
basia1992-11
 

Re: ile placicie za internet?

Postprzez dzo » 22 wrz 2011, o 12:42

mam neostradę i nie narzekam ;)
dzo
 

Re: ile placicie za internet?

Postprzez dorciak » 22 wrz 2011, o 13:10

Z tego co widze na stronie to ta promocja za darmo jest i dla stalych i dla nowych klientow
dorciak
 

Re: ile placicie za internet?

Postprzez basia1992-11 » 26 wrz 2011, o 11:52

ok dalyscie mi troche do myslenia. ale pwenie jak zwykle na wybor najwiekszy wplyw bedzie miala cena no i zasieg juz wiem ze na pewno mobilny odpada
basia1992-11
 

Re: ile placicie za internet?

Postprzez Jamelia » 5 sie 2018, o 10:12

40zł

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]