Balsamy do ciala

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Balsamy do ciala

Postprzez halinamii » 31 gru 2017, o 16:25

koncentrat balsamu nawadniającego skórę Dermedic :) Szybko się wchłania i super nawilża skórę ciała
halinamii
Jestem tu nowa :)

Postprzez Czekotubka93 » 31 gru 2017, o 16:56

Dzięki dziewczyny za propozycje, właśnie szukam jakiegoś balsamu :)
Czekotubka93
Miła Kobietka

Postprzez Alg-Borje » 9 sty 2018, o 13:18

Polecam bezzapachowe mleczka do ciała, które zawierają algi z Morza Północnego. Są one bogate w minerały i substancje śladowe. Ich skład uzupełniony może być o olej kokosowy, witaminę E czy glicerol. Dzięki temu pozostawiają miękką i nawilżoną skórę.
Alg-Borje

Postprzez Klarissa » 21 sty 2018, o 13:12

Mi sie super sprawdzil krem uniwersalny z bielendy, uzywam do rak, ciala i twarzy. Krem z aloesem swietnie nawilza i wygladza skore, poprawiajac przy tym jej wyglad oraz kondycje. Jest lekki i szybko sie wchlania.
Klarissa
Miła Kobietka

Postprzez Edytt_90 » 25 sty 2018, o 11:52

W rossmannie jakiś czas temu trafiłam na balsamy do ciała Palmers. Kupiłam o zapachu kakaowym i jestem z niego bardzo zadowolona, bo jest bardzo wydajny. Wystarczy odrobina :) Są też olejki z tej samej firmy, których nie próbowałam, bo są bardzo drogie, ale jestem ciekawa jak działają. Może któraś z Was miała już styczność z tymi ojejkami do ciała?

Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego. Jednak magowie obliczyli, że szanse jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
więcej
Terry Pratchett – Mort
Edytt_90

Postprzez Amalaya_7 » 25 cze 2018, o 23:35

Cudowne rzeczy ma Floslek, zobacz koniecznie.
Amalaya_7
Miła Kobietka

Postprzez ketma » 18 lip 2018, o 13:05

BALSAM DO CIAŁA Z AVOKADO od HB i powinno być OK.
Ogólnie radzę pilnować systematyczności, wtedy będzie widoczna zmiana na plus.
Pod cerę suchą to naprawdę idealne rozwiązanie. Jeśli dopilnujecie podstaw, to będzie na pewno tylko lepiej.
Działajcie.
ketma
Miła Kobietka

Postprzez Amalaya_7 » 25 lip 2018, o 16:11

Floslek ma super balsamy, Naczynka Pro to po prostu poezja! Skóra odżywiona i nawilżona niemalże ekspresowo.
Amalaya_7
Miła Kobietka

Postprzez Katie_38 » 9 sie 2018, o 14:44

A dla mnie świetną alternatywą dla balsamu, jest nawilżająco – regenerująca mgiełka do ciała Bielendy przeznaczona szczególnie dla mam bo z serii Sexi Mama. Jest świetna! Szczególnie w takie upały, kiedy ciało lepi się od balsamów ta mgiełka to zbawienie. Miękkie, odświeżone ciało gwarantowane <3
Katie_38

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]