Ile Was wyszło własne wesele?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Ile Was wyszło własne wesele?

Postprzez marija » 8 sie 2018, o 11:28

Wszystko zależy od cen sali, menu jakie wybierzemy, jakie kreacji kupimy. Sal teraz wiele ale wg mnie warto posłuchać opini. Ja tak zaufałam znajomym i wybrałam hotelik Grandmet. Świetnie było i super to wybór był. Wszystko na wysokim poziomie i spełniło nasze oczekiwania. Nie żałuję swojego wyboru wcale!
marija
Jestem tu nowa :)

Postprzez marialena » 10 sie 2018, o 09:15

u mnie to bylo prawie 40 tys przy dobrej setce gości ;)
marialena

Postprzez Ailis » 23 sie 2018, o 09:38

Jakościowo najlepszy catering na wesele w Warszawie to jest dla mnie w Restauracji Akademia. Zawsze lubię od nich zamawiać potrawy, bo są solidni i szybcy. Najczęściej jednak korzystam z ich kuchni na miejscu. Bardzo ładnie urządzony lokal z przyjazną obsługą i dobrymi cenami. Zajrzyjcie na ich stronę i przekonajcie się, jak bogate menu oferują. Naprawdę warto spróbować tych wszystkich pyszności.
Ailis

Postprzez palina88 » 26 sie 2018, o 15:23

ja miałam odłożonw pieniadze na wesele. Jeszcze nam zostało, a wydaliśmy dość sporo kasy, dodatkowo kupiliśmy jeszcze mnóstwo dodatków na wesele, obowiązkowe były girlandy na stole i biały balony oraz świeże kwiaty SPAM goście byli zachwyceni dekoracjami.

Ostatnio edytowano 6 paź 2018, o 20:42 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
palina88

Postprzez ellena » 7 wrz 2018, o 09:57

No ja miałam dużo gości,więc sporo.Miałam prawie setkę gości więc łatwo policzyć.Ale my z mężem mamy dużą rodzinę,więc nie dało rady inaczej.Urządzaliśmy wesele w Kameliowym Zakątku w Bielsku.Duża,ładna sala,pięknie obstrojona.Dobre jedzenie,tak trochę pałacowo,ale zawsze chciałam właśnie tak.Najważniejsze aby wesele nas cieszyło i żeby je zrobić po swojemu.
ellena

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], karolciastepka