Wasze sposoby na wypadanie włosów

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez peterkosta » 2 lis 2017, o 18:13

Często sprawdzam posty tego typu -LINK. Polecam

Ostatnio edytowano 19 lis 2017, o 18:17 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK
peterkosta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lis 2017, o 18:06

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez freya » 5 lis 2017, o 09:43

olej rycynowy jest dobry na wzmocnienie włosów, śmierdzi ale działa, trzeba się tylko przemóc
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez guziczek » 19 lis 2017, o 13:30

jak pojawiają się problemy związane z włosami czy nawet paznokciami, ogólnym osłabieniem to możesz mieć niedobór żelaza co w konsekwensji może prowadzić do anemii. Koniecznie zacznij uzupełniać ten ważny pierwiastek i to najlepiej suplementem dicofer którego stosowanie polega tylko na otworciu saszetki i wsypaniu zawartości bezpośrednio do ust.
guziczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 23:51

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez bonn » 18 kwi 2018, o 17:41

A nie przyszło Wam do głowy, że to mogą być problemy z hormonami?

bonn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 16:28

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez marco123 » 24 kwi 2018, o 17:12

Dużo informacji na ten temat można znaleźć w Internecie. To jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy oraz informacji :)

Ideami prawdziwymi są te, które możemy przyswoić, wzmocnić, spotęgować i sprawdzić. Błędnymi są te, względem których nie możemy tego uczynić.
marco123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 kwi 2018, o 17:17

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez kamila.fajfer » 9 maja 2018, o 23:47

a ja mam problem z wypadaniem włosów u 3-letniej dziewczynki. Czy to może być łysienie plackowate?
kamila.fajfer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 kwi 2018, o 10:53

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Niepoprawna Para » 6 cze 2018, o 13:51

kamila.fajfer napisał(a):a ja mam problem z wypadaniem włosów u 3-letniej dziewczynki. Czy to może być łysienie plackowate?


Łysienie plackowate jest bardzo łatwe w rozpoznaniu. Lekarz dermatolog bezbłędnie stwierdzi to w badaniu dermatoskopowym. Nie ma potrzeby przedwcześnie się martwić ;)

Jeśli interesuje Cię temat finansów i prawa w związku, to zapraszamy na naszego bloga Niepoprawna Para, gdzie dzielimy się naszą wiedzą :).
Avatar użytkownika
Niepoprawna Para
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 cze 2018, o 18:14

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez marionka » 12 cze 2018, o 19:21

Skrzyp polny, pokrzywa, witamina b12, ogólnie zdrowa dieta to podstawa jak w każdym przypadku.
marionka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 12 cze 2018, o 19:15

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez anulka19999 » 27 lip 2018, o 12:04

POLECAM LILIU Z MOLECULAR PROJECT PREPARAT NA WŁOSY , SKÓRĘ I PAZNOKCIE .
anulka19999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 17:40

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez zosia1234 » 27 lip 2018, o 15:53

SŁYSZELIŚCIE O NOWYM ŚRODKU NA WŁOSY PHENOMENAL HAIR JEST ZAJE....... BARDZO DOBRZE DOBRANY SKŁAD ODPOWIEDNIE WITAMINY REWELKA
zosia1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 lip 2018, o 11:10

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Mirabelka02 » 3 sie 2018, o 18:46

zrób badania czy nie masz niedobory jakiś witamin. jeśli wszystko jest ok to Vitapil od środka i odżywka wax od zewnątrz
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez juliuszek » 21 sie 2018, o 00:25

Przede wszystkim sugeruję wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów może wiązać się bowiem z anemią bądź niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, zbilansowaną dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania.Warto wybrać się do trychologa LINK Doraźnie zalecam regularne podcinanie końcówek, stosowanie maski trychologicznej oczyszającej skórę głowy oraz suplementację biotyną (np. Biotebal)

Ostatnio edytowano 29 sie 2018, o 19:06 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
juliuszek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 cze 2018, o 23:03

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Kropka.nad.i » 21 sie 2018, o 07:06

Mi również włosy wypadają garściami, ale u siebie znam tego przyczynę i warto z resztą ją znać. Mnie przyjaciółka poleciła skrzypovite, ponieważ jej pomogła. Mi raczej nie pomoże, chociaż spróbować mogę. W internecie znalazłam potrójny zestaw skrzypovity - szampon, serum i tabletki za 50 zł, więc to nie majątek. Może Tobie pomoże?
Kropka.nad.i
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 sie 2018, o 15:09

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez AleksandraKosmetolog » 29 sie 2018, o 17:45

Nawet najlepsze dermokosmetyki nie dadzą tak dobrych rezultatów jak zabiegi. To właśnie zabiegi pozwalają na bardzo widoczną poprawę stanu włosów. Nie oznacza to jednak, że należy zupełnie zrezygnować ze stosowania dermokosmetyków. Taka specjalistyczna pielęgnacja włosów i skóry głowy sprawi, że efekty zabiegów będą jeszcze bardziej zadowalające. Mezoterapia z osoczem bogatopłytkowym to najnowocześniejsza i najskuteczniejsza metoda wzmocnienia i zagęszczenia włosów. Specjalista wykonuje nakłucia mikroigłą miejsce przy miejscu, dzięki którym do głębokich warstw skóry wprowadzone zostaje osocze. Materiał ten pozyskiwany jest od pacjenta – przed zabiegiem pobiera się krew, która trafia do specjalnej wirówki.
AleksandraKosmetolog
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sie 2018, o 15:34

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Hadassa » 29 sie 2018, o 19:07

U nie w sumie sprawdził się biotebal i wcierka, jantar a później jeszcze wcierka babuszki agafii 7 ziół na porost....
W sumie jeszcze kiedyś chciałam kozieradki spróbować

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez martaokil » 16 sty 2019, o 13:12

bardzo dobre doświadczenia mam z serum Hair Medic. Mogę tylko polecać. Po pierwsze świetny naturalny skład oparty o naturalne ekstrakty i wyciągi, po drugie wygodny preparat – jeden na różne problemy związane z łysieniem, łagodzący podrażnienia skóry, wzmacniający te włosy co są i generujący wzrost nowych.
martaokil
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 gru 2018, o 12:30

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Tusia » 17 sty 2019, o 15:25

Ja wcieram sobie Jantar, ostatnio wyrosly mi nawet baby hairs
Tusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 sty 2019, o 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez DietetykNaWalizkach » 18 sty 2019, o 17:17

Pracując jako dietetyk kliniczny dość często spotykam się z tym problemem i może zabrzmi to zdumiewająco ale odpowiedni sposób żywienia ma tu duże znaczenie 8-) Napisałam nawet o tym cały artykuł, więc zapraszam na moją stronę (link w podpisie). To co mogę Ci poradzić to zbadać tarczycę (może być to objaw niedoczynności), a także sprawdzić czy nie masz anemii. Być może problemem są też szalejące hormony żeńskie. A być może sprawa jest prostsza i czegoś Ci brakuje w jadłospisie :D Postaw na produkty bogate w cynk, witaminy z grupy B, selen oraz żelazo. Dobre rezultaty daje również sok/herbata z pokrzywy i skrzypu polnego.

Dietetyk kliniczny, właścicielka poradni dietetycznej specjalizującej się w poradnictwie żywieniowym dla kobiet w ciąży oraz osób planujących dziecko - http://dietetyknawalizkach.pl

- indywidualne poradnictwo żywieniowe :)
- darmowe artykuły dla przyszłych rodziców oparte na źródłach naukowych :)
- grupy na Facebooku z ciekawostkami żywieniowymi dla przyszłych rodziców :)
DietetykNaWalizkach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 sty 2019, o 16:23

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez donatka » 11 lut 2019, o 22:32

Widziałam ze na yt dziewczyny polecały branie skrzypu i myslę że to taki najbardziej podstawowy sposób na wzmocnienie włosów. Kupiłam sobie w doz skrzyp w tabletkach i po paru tygodniach regularnego brania efekt był, przy okazji też wzmocniky mi się paznokcie.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez casablanca_89 » 22 lut 2019, o 12:56

1. noszenie włosów w warkoczu albo koku
2. gumki bez metalowych wstawek
3. spanie w związanych włosach
4. czesanie włosów szczotką z włosia dzika
5. mycie włosów tylko u nasady
6. peelingi skalpu
7. sprawdzenie składu szamponu i odzywki, bo ciekawe co tam w ogóle jest
8. zdrowa dieta :)
9. czekanie włosów dopiero jak włosy WYSCHNĄ!!!
10. picie pokrzywy, jedzenie witamin, dużo wody. może jakieś płukanki domowe :)

„Człowiek nigdy nie ogląda się na to, co zrobione, ale na to patrzy, co ma przed sobą do zrobienia” – Maria Skłodowska-Curie.
Avatar użytkownika
casablanca_89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lut 2019, o 12:48

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez agat@ » 12 mar 2019, o 09:33

Używam specjalnego toniku do włosów z kaminomoto i zauważyłam, że mniej wypadają i gęstnieją powolutku. Naturalne składniki są w składzie i to jest japoński kosmetyk. Kosztuje więcej niż zwykły tonik do włosów ale za to ma dużą skuteczność
agat@
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 21:18

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez elacara » 12 kwi 2019, o 10:46

Dużo osób mi polecało Hair Medic na porost włosów i to był bardzo trafiony pomysł żeby zaiwnestować akurat w ten preparat. Wydajny, prosty w aplikacji i najwazniejsze – działa! Różnych środków już się naużywałem w życiu a dopiero teraz faktycznie włos odrasta, powstają nowe, mocne, nie wypadają.
elacara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2019, o 10:53

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez docha » 28 kwi 2019, o 23:19

Podbijam wątek, bo włosy mi się z głowy ostatnio sypią na potęgę. Odżywiam się raczej zdrowo, ale jednak od jakiegoś czasu jestem na diecie, bo się odchudzam, może to ma jakiś wpływ. Co mogłabym zacząć brać, jakies tabletki? Kosmetyków wolałabym nie zmieniać, bo moje włosy do łatwych w obsłudze nie należą ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez liniana » 29 kwi 2019, o 17:58

Odchudzanie może wpływ na to, zmiana diety też na włosy oddziałuje. Może spróbuj suplementów na włosy, dużo się słyszy o biotynie ale w sumie nie wiem czy to tylko nie marketing sam.
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Maria01 » 30 kwi 2019, o 21:29

Hmmmm :) ja tam wolę długie, błyszczące i zadbane. Mój sposób to jedna tabletka raz dziennie do posiłku Vitapilu, a jaka smaczna :) Myślałam, ze już nic nie uratuje moich włosów a tu proszę. Stosuję już ponad dwa miesiące i już nie wypadają a to była moja zmoa. A i jakoś tak fajnie się układają, są o wiele grubsze.Ja jestem zadowolona bardzo
Maria01
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 15:37
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]