Oponka na brzuchu u szczupłej osoby

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Oponka na brzuchu u szczupłej osoby

Postprzez lusia123 » 31 sie 2018, o 15:22

Hej dziewczyny! Od dziecka jestem bardzo szczupła, w dzieciństwie byłam wręcz kościotrupem. Z czasem moja figura nabrała kształtów i nieco się wypełniła, jednak nadal pozostałam szczupła. Jestem posiadaczką długich zgrabnych nóg natomiast martwi mnie mój brzuch. Nie jest on zalany tłuszczem, wręcz przeciwnie, twardy i zbity natomiast odstaje mi taka oponka pod pępkiem. Jak mogłabym ją usunąć? Dodam ze jestem osobą o dość dużym apetycie oraz bardzo dobrym metabolizmie:) znacie może też skuteczne sposoby na powiększenie bioder? Dziękuję bardzo za odpowiedzi:D
lusia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 31 maja 2018, o 14:47

Re: Oponka na brzuchu u szczupłej osoby

Postprzez monika_lzy » 2 wrz 2018, o 15:13

Jesli chodzi o biodra nie wiem zabardzo, ale o brzuch to polecam jazde na rowerze i dużo miłości w łóżku!

monika_lzy
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 13:32

Re: Oponka na brzuchu u szczupłej osoby

Postprzez LaraCroft » 3 paź 2018, o 14:20

Ćwiczenia, inaczej się tego nie pozbędziesz.
LaraCroft
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 paź 2018, o 13:54

Re: Oponka na brzuchu u szczupłej osoby

Postprzez Basi1898 » 5 paź 2018, o 14:54

Jeśli chodzi o biodra/uda, to rower i ćwiczenia na nogi z obciążeniem (wykroki, zakroki, przysiady). Co do oponki na brzuchu - też mam taki problem, jestem szczupła, ćwiczę, ale mam taką leciutką oponkę :) mogę tylko potwierdzić, że regularne ćwiczenia cardio + wzmacniające dają efekty i jest coraz lepiej, więc proponuję wziąć się porządnie za trening, też te z obciążeniem :)

"Wystarczy pleść jakieś głupstwa, których nikt nie może zrozumieć, a ludzie zrobią wszystko, czego od nich zażądasz." - Buszujący w zbożu
tvokazje
Basi1898
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 sie 2018, o 12:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]