Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez na każdy temat » 13 sty 2015, o 12:28

ja byłam z green spa na manganowej, przy grabiszyńskiej. Na prawdę ładny lokal, miło i kameralnie. Wyszłam zrelaksowana i wypoczęta.
Avatar użytkownika
na każdy temat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 13:24

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Kajka89 » 24 wrz 2015, o 20:24

Polecam odwiedzić Centrum Dietetyki i Masażu Equilibrium. Bardzo bogata oferta, profesjonalna obsługa, przystępne ceny. Po każdej wizycie odzyskuję siłę i zadowolenie, a ciało jest w pełni odprężone i rozluźnione.
Kajka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 wrz 2015, o 20:13

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Wiolka83 » 1 paź 2015, o 22:04

Na masaż chodzę regularnie do Centrum Equilibrium. Często dopadają mnie dolegliwości bólowe pleców ze względu na moją pracę, a swoje zrobiła także ciąża. Każda wizyta jest dla mnie dużą ulgą. Miła i przyjazna atmosfera, wysoko wykwalifikowany personel i profesjonalna obsługa. Polecam każdemu to miejsce.
Wiolka83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 paź 2015, o 21:59

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Lagenko_pl » 7 paź 2015, o 14:53

Jeżeli podajcie adresy gabinetów masażu,to od razu przydałby się również cennik,tak aby każda z nas na forum mogła się przekonać ile dokładnie kosztuje masaż czy zabieg Spa.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Ewka » 7 paź 2015, o 18:57

Jakiś czas temu dostałam prezent w postaci wizyty w Centrum EQ na dowolnie wybrany masaż. Lubię od czasu do czasu zrobić coś dla siebie i korzystam z różnego rodzaju zabiegów, w tym także masaży i szczerze mogę powiedzieć, że to najlepszy masaż na jakim byłam od dawna i przez to na pewno nie będzie to moja ostatnia wizyta w tym miejscu. Podsyłam stronkę, gdzie można zapoznać się z ofertą i cennikiem : SPAM

Ostatnio edytowano 8 paź 2015, o 10:17 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: polecam nie spamować
Ewka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 paź 2015, o 18:39

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez orszulka » 24 sty 2016, o 16:10

Bylam w coco time tak calkiem przypadkiem- nie jestem ekspertem w kwestii masazu, ale ten, na ktorym bylam przyniosl mi ogromna ulge i kurcze, to jets relaks z prawdziwego zdarzenia :D wczesniej nie chodzilam, ale chyba od teraz zaczne bywac tam czesciej, bo to naprawde odpręża :) ps. bylam na masazu ciala :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Pam_ela » 31 maja 2016, o 22:10

Moja mama była we wrocławskim SPAM u dobrego fizjoterapeuty na masażu leczniczym, do tego leczył ją metoda oklejania prastrami -kinesiotaping to się chyba dokładnie zwie :) Ja kiedyś po wypadku samochodowym i urazie kręgosłupa też miałam przyklejane plastry na plecach w okolicach lędźwi - ciekawa metoda i bardzo skuteczna.


PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Kasia04 » 5 sie 2016, o 18:25

Ja ostatnio byłam na masażu antycellulitowym w Magia dla Ciała. Bardzo przystępne ceny i miła obsługa. Masaż bardzo odprężający. Na pewno tam wrócę :)
Kasia04
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 sie 2016, o 17:39

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez masażystka83 » 30 sie 2016, o 14:25

A korzystałyście z masaży ajurwedyjskich, masaży wykonywanych kryształami górskimi, świecą lub stemplami? Takie masaże są trochę kosztowne, ale przecież każdej z nas od czasu do czasu należy się odrobina przyjemności, a takie masaże są bardzo relaksujące i poprawiają kondycję psychofizyczną.

Orientalny klimat masaży i innych zabiegów na ciało w http://biointus.lublin.pl/.
masażystka83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 sie 2016, o 13:59

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez weronikakrol » 24 maja 2017, o 09:48

Ja polecam Wyspę Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Tak Panie potrafią stworzyć idealny klimat. Blask świec, cudowna relaksująca muzyka i masaż pachnącymi olejkami. W takich warunkach nie trudno się zrelaksować, naprawdę polecam. Byłam na masażu "Tropikalny Relaks".
weronikakrol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 09:35

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez allseason » 31 maja 2017, o 11:17

Mieszkając we Wrocławiu korzystałam z usług firmy Magia dla ciała. Za każdym razem wychodząc z gabinetu czułam się jak nowonarodzona :) Korzystałam z masażu bańką chińska i masażu hinduskiego. Te mogę polecic.

LINK

JA BYM POLECILA NIE SPAMOWAĆ
allseason
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 kwi 2017, o 10:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez weronikakrol » 11 paź 2017, o 10:45

Ja polecam masaże w Wyspie Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Osobiście byłam na zabiegu Tropikalny Relaks. Cudowny zabieg przy relaksującej muzyce i przy świecach.
weronikakrol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 09:35

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Bonifa » 23 gru 2017, o 20:49

Jest wiele rodzajów masaży i pewnie każdy coś odpowiednie dla siebie znajdzie ale warto poszukać dobrego specjalisty.

Bonifa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 gru 2017, o 20:41

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez agat@ » 7 lut 2018, o 13:34

Wiesz gdzie jest ulica Mielecka we Wrocławiu? Na niej znajduje się klinika profesja. Chodzę tam na masaże i zawsze wracam, też byłam w innych miejscach i mi się nie podobało, raz masażystka zimnymi dłońmi chciała mnie masować. Ten salon ma klimat, muzyka relaksacyjna w tle leci i pani, która masuje ma delikatne rece. Idzie się odprężyć i zrelaksować.
agat@
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 21:18

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Katarzyna11 » 6 wrz 2018, o 16:26

Cześć :) ostatnio znajoma poleciła mi świetną masażystkę i mobilny gabinet masażu. Pełny profesjonalizm i wspaniały efekt po masażu, nie tylko relaks ale również pomoc przy dolegliwościach bólowych. Dawno się tak dobrze nie czułam. To, że Pani Ola dojeżdża do mnie do domu jest dla mnie niesamowicie wygodne. Można też kupić voucher na masaż z dojazdem dla bliskich, korzystałam z tej opcji- świetny kontakt i szybka obsługa. Polecam wszystkim :) Kontakt do Pani Oli - info@masajka.wroclaw.pl Masajka Profesjonalne Masaże we Wrocławiu
Katarzyna11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 wrz 2018, o 16:17
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bierler15527, Bing [Bot], Google [Bot]