Wakacjoszki

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Wakacjoszki

Postprzez Patka92 » 7 cze 2018, o 09:31

Siema! Jak tam przygotowania do wakacji? Macie już jakieś plany? Ja dopiero teraz biorę się za szukanie jakichś ciekawych ofert. Wcześniej nie miałam czasu i tak wiecie, boję się że nic nie znajdę na ostatnią chwilę. Chociaż wszyscy mówią że nie trzeba się martwić bo pokoje zawsze się znajdą. A wy co sądzicie? Planujecie taki wyjazd wcześniej czy stawiacie na spontaniczny wypad ? :)

Patka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 paź 2017, o 12:43

Re: Wakacjoszki

Postprzez Mirabelka02 » 3 sie 2018, o 19:57

ja latam zawsze na lasta we wrześniu :) cenowo korzystnie i w krajach tropikalnych upalnie ale nie żarówa XD
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Wakacjoszki

Postprzez Roozzaaliaa » 7 sie 2018, o 11:02

W tym roku Polskie góry 50km w 3 dni 8-) :D - nic nie daje tyle przyjemności, wyciszenia i aktywnego odpoczynku! :in love:

Ogólnie - Stanowczo Last Minute! Opłaca się również zorganizować samemu wycieczkę :)
Np. wczoraj szukałam i Ryanair ma promocje od października na przeloty od 39zł do różnych Państw z różnych miast w Polsce - promocja do dzisiaj niestety :(
Ale warto poszukać lotów na tanich liniach lotniczych i zakwaterowania na bookingu - wakacje gotowe :kwiatek
Roozzaaliaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sie 2018, o 10:16

Re: Wakacjoszki

Postprzez ola.makowska » 8 sie 2018, o 16:02

Ja wybieram się z dzieciakami i facetem w góry - Muszyna to nasz kierunek. Zatrzymujemy się w Hotelu Klimek z uwagi na to, że kazdy z nas czuje się tam dobrze i znajdzie cos dla siebie. Moje dzieciaki beda szalec w Aquaparku, ja poleniuchuje w SPA, a mąż bedzie mogl spacerowac i podziwiać widoki - oczywiscie ja razem z nim :) Pewnie skorzystamy też ze spływu Popradem i kuligu - dzieciaki do tej pory wspominają zeszłoroczny.
ola.makowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 cze 2017, o 14:06

Re: Wakacjoszki

Postprzez Olkka » 16 sie 2018, o 15:34

My niedawno wróciliśmy z Zamku w Janowie Podlaskim. Spędziliśmy tam miły tydzień. Wypoczęliśmy i naładowaliśmy akumulatory a dzieciaki miały mnóstwo frajdy! Piękna, malownicza okolica z atrakcjami, miła obsługa i dobre jedzenie. Bardzo miło wspominamy te wakacje.
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Wakacjoszki

Postprzez biznesja » 10 wrz 2018, o 11:31

Ostatnio z całą rodziną wybraliśmy się na weekendowy wyjazd w polskie góry, a dokładnie w Beskid Sądecki miejscowość Rytnio i tam odkryliśmy hotel Perła Południa - wspaniałe miejsce, piękny krajobraz a do tego basen. korty tenisowe, spa i wszędzie piękne góry idealne na spacery, albo wycieczki rowerowe. Polecam udać się w te rejony
biznesja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 lip 2018, o 11:52

Re: Wakacjoszki

Postprzez AnitaT » 11 wrz 2018, o 16:21

Olkka napisał(a):My niedawno wróciliśmy z Zamku w Janowie Podlaskim. Spędziliśmy tam miły tydzień. Wypoczęliśmy i naładowaliśmy akumulatory a dzieciaki miały mnóstwo frajdy! Piękna, malownicza okolica z atrakcjami, miła obsługa i dobre jedzenie. Bardzo miło wspominamy te wakacje.


My spędziliśmy tam ostatni weekend wakacji;) Bardzo fajne miejsce, klimatyczne z miłą obsługą i ogólnie przyjemną atmosferą;) Na pewno tam jeszcze wrócimy;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Wakacjoszki

Postprzez firthsnt » 13 wrz 2018, o 14:28

Dzień dobry wszystkim. wprawdzie jest już po sezonie wakacyjnym, jednakowoż mniemam, iż to perfekcyjny moment na zagraniczny urlop. Tak czy siak trzeba mieć na uwadze głównie bezpieczeństwo wakacji. Zastanawiam się teraz, czy takie rady jak na SPAM atrakcje turystyczne Barcelona SPAM będą właściwym wariantem.

Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować – Marek Aureliusz
firthsnt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 wrz 2018, o 14:14

Re: Wakacjoszki

Postprzez jucha91 » 19 wrz 2018, o 13:31

Ja polecam moją ukochaną Szczawnicę :)
jucha91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 13:01

Re: Wakacjoszki

Postprzez kicia1 » 21 wrz 2018, o 18:26

My często jeździmy nawet blisko, byleby gdzieś się wybrać ;) Ostatnio bywamy na weekendach w Janowie Podlaskim, tam jest świetne spa :) Można fajnie odpocząć, nawet przez dwa dni :)
kicia1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:54

Re: Wakacjoszki

Postprzez reika » 7 lis 2018, o 18:27

Ponieważ w naszym życiu pojawiło się dziecko to staramy się wybierać miejsca w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku odkryliśmy Bajkowy Zakątek hotel znajdujący się w naszych pięknych Mazurach. Goście mają do dyspozycji pensjonat lub domki warmińskie, nad ich odpoczynkiem czuwają postacie z bajek. Na terenie hotelu znajduje się restauracja, wodna kraina, dolina siły i witalności, tor do jady na quadach . Czyli każdy znajdzie coś dla siebie.
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: Wakacjoszki

Postprzez Majka2312 » 24 lis 2018, o 19:26

Podpisuję się pod Janowem Podlaskim. Idealne miejsce na wypoczynek ze świetnie rozbudowaną strefą wellness;)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]