Wypad we dwoje na weekend

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Wypad we dwoje na weekend

Postprzez a.lis » 6 lis 2017, o 14:12

Hej! Szukam inspiracji do wyjazdu we dwoje na weekend. Ogólnie byłoby dobrze, gdyby w okolicy było coś do zwiedzenia, jakaś smaczna restauracja. Nigdy nie byliśmy na Kujawach? Jest tu ktoś z tego regionu i może polecić romantyczne niekoniecznie związane z Toruniem lub Bydgoszczą miejsce?

Nie masz pomysłu na siebie? Brakuje Ci motywacji? Szukasz inspiracji do działania lub budowania własnego wizerunku? Outlet internetowy dessale. Z nami odkryjesz siebie.
a.lis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 cze 2017, o 11:00

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez warnna » 13 lis 2017, o 12:23

Dla mnie w sumie nie ma wielkiego znaczenia GDZIE - ważne z kim i żeby był kawałek natury, bo tylko wśród niej wypoczywam naprawdę

warnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 lis 2017, o 12:04

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez Kacperska » 17 lis 2017, o 13:25

W taką pogodę jak teraz to nie ma co nigdzie wyjeżdżać. No chyba, że na cały dzień na basen i do spa! o tak!

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej tutaj.
Avatar użytkownika
Kacperska
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez Brunon128 » 8 sty 2018, o 11:53

Proszę nie siać defetyzmu, zawsze można gdzieś wyjechać... W góry? :)

Brunon128
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 11:51

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez marzanna » 16 sty 2018, o 13:35

Polecam wschodnie tereny Polski- zielono, ładne wyniki, dobre jedzenie i mili ludzie.
marzanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 sty 2018, o 13:29

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez aloes123 » 8 lut 2018, o 13:52

Do Krynicy - na majówkę :)

aloes123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 13:47

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez Aza » 25 lut 2018, o 20:18

Na majówkę to zaplanowałam dłuższy weekend. Będzie o niespodzianka dla mego męża gdyż zarezerwowałam wyjazd do Czech szlakiem czeskich browarów. Myślę, że to fajna atrakcja dla takiego piwosza jak mój mąż. Dodatkowo oczywiście organizator wyjazdu Wytwórnia Wypraw zaplanowała min. zwiedzanie Pragi czy Skalnych Miast. Każdy z nas będzie usatysfakcjonowany z wyjazdu, który pozwoli troszkę oderwać się od codziennych obowiązków.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez karinos » 26 lut 2018, o 16:34

Też mnie ciekawi gdzie jedziecie. Ja zarejestrowałam się niedawno w darmowym serwisie randkowym LINK
i mam nadzieję, że już niedługo będę miała gdzie i z kim pojechać. Bycie singlem naprawdę mnie już znudziło i chciałabym w końcu
mieć się do kogo wieczorem przytulić i z kim jechać chociażby na weekend.
Ja sama lubię jeździć do takich spokojnych miejsc, gdzie można odpocząć na przykład do SPA:)
karinos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 paź 2017, o 16:52

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez zajeeecia » 28 lut 2018, o 17:45

I jak, znalazłaś sobie kogoś na tym portalu...?

zajeeecia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lut 2018, o 17:44

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez edytab » 8 mar 2018, o 10:38

No niestety to problem z jakim zmaga sie wiele osób. Warto sie zastanowić nad optymalnym w tym aspekcie rozwiązaniem.

Dżentelmen – to człowiek, który nie rani cudzych uczuć, chyba że umyślnie.
edytab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 lut 2018, o 17:57

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez badgirl25 » 25 mar 2018, o 12:08

A myślałaś o górach? Piękne widoki, świeże powietrze. Możecie dużo spacerować :)

Witam, polecam bezglutenowe krakersy
badgirl25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 mar 2018, o 12:03

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez AgaG » 27 mar 2018, o 17:04

Polecam Toruń. Piękne miasto! Ostatnio byłem pierwszy raz i naprawdę mi się spodobało. Do zwiedzania idealnie na weekend. Muzeum piernika + obserwatorium obowiązkowo!
AgaG
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 15:47

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez Olkka » 16 sie 2018, o 15:31

Fajną opcją może być Zamek Janów Podlaski. Piękna okolica z wieloma atrakcjami i dobrze wyposażoną strefą wellness. Każdy znajdzie tam coś dla siebie;)
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez AnitaT » 11 wrz 2018, o 16:23

Olkka napisał(a):Fajną opcją może być Zamek Janów Podlaski. Piękna okolica z wieloma atrakcjami i dobrze wyposażoną strefą wellness. Każdy znajdzie tam coś dla siebie;)


O tak! Ten Zamek to super opcja, można odpocząć, zrelaksować się i naładować akumulatory;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez kicia1 » 21 wrz 2018, o 18:34

Też jeżdżę na ten zamek w Janowie Podlaskim. Świetne miejsce!
kicia1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:54

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez Ailis » 24 wrz 2018, o 18:52

Najlepszym miejscem na spędzenie weekendu jest Restauracja Pianka. Oferują menu dla każdego, do tego przepyszne piwo, a hamburgery rozczulają podniebienie. Restauracja jest czynna całodobowo, a w nocy serwują świeże dania. Przykładowo lunch złożony z dwóch dań i deseru kosztuje 19.19. Lokalizacja to same centrum Warszawy, niedaleko Rotundy.
Ailis
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 14:25

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez Lucjaa » 18 paź 2018, o 11:23

A może Wrocław? Jest piękny, klimatyczny i jest w nim dużo knajpek :)

Lucjaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 11:11

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez MartaMM » 15 gru 2018, o 18:20

Również polecam Zamek Biskupi. Bardzo fajne miejsce, miłe, kameralne, z dobrym jedzeniem i ze świetnym, nowoczesnym SPA, gdzie można się zrelaksować i odpocząć;)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez skrzypaczka » 16 gru 2018, o 23:12

polecam Ci Dwór Rychwałd niedaleko Żywca, na romantyczny wypad we dwoje idealne miejsce ;) a jaka roznorodnosc, mozesz zrelaksowac sie korzystajac z sauny, rozerwac grajac w bilard, zjesc romantyczna kolacje w pieknej restauracji, do tego gorskie widoki, jakis fajny spacer
skrzypaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 21:28

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez sylvia » 5 sty 2019, o 02:54

Polskie góry są dobrym wyborem, romantyczna kolacja z ładnym widokiem zostaje na dłużej w pamięci. Przejrzyj dokąd warto pojechać na spotcameras , na pewno polecam Wisłę i Szczawnicę.
sylvia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 sty 2019, o 02:27

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez michalinaa01 » 8 sty 2019, o 19:35

Całkiem fajne miejsce na odpoczynek i relaks to rancho Colorado w Trzcielu. Jest tam basen w hotelu, pokoje są ładne, zadbane, wkolo ośrodka są lasy i jeziora. Jak jest ciepło można posiedzieć przy ognisku czy po grillować, jest taki swojski klimat, można uwolnić się od codziennego tłoku.
michalinaa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2 wrz 2018, o 13:55

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez Jodełka » 29 sty 2019, o 12:20

Myślę, że idealnym miejscem do zwiedzania jest stolica. Tutaj nie można się nudzić, bo za prawie każdym rogiem czekają różne atrakcje. Choćby w słynnej warszawskiej Restauracji Akademia, gdzie można zasmakować wspaniałej kuchni zarówno tradycyjnej polskiej, jak i zagranicznej. Mnie na przykład zachwyciło u nich menu wegetariańskie. Szczególnie polecam tatara z pomidorów.
Jodełka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 wrz 2018, o 12:10

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez Devil93 » 6 lut 2019, o 12:01

Ja też byłam z mężem na słodkim, romantycznym weekendzie w stolicy właśnie. Lokal Bubbles Bar Warszawa , do jakiego mnie zaprosił bardzo przypadł mi do gustu. Kolacja była wyśmienita, a potem wyskoczyliśmy na Krakowskie Przedmieście się przespacerować. Następnym razem skorzystamy z promocji na alkohole i zamówimy taksówkę.
Devil93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 wrz 2018, o 20:29

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez bakus23 » 15 mar 2020, o 14:15

Moim skromnym zdaniem warto zaufać fachowcom i sprawdzać sobie rzetelność restauracji na podstawie opinii, zanim podejmie się decyzję. Polecam wam sprawdzić z własnego doświadczenia tutaj: https://grillsolo.pl/restauracja/ - restaruracje w Sandomierzu są na naprawdę bardzo wysokim poziomie.
bakus23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 11:23

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez BlackWolf » 15 mar 2020, o 14:39

michalinaa01 napisał(a):Całkiem fajne miejsce na odpoczynek i relaks to rancho Colorado w Trzcielu. Jest tam basen w hotelu, pokoje są ładne, zadbane, wkolo ośrodka są lasy i jeziora. Jak jest ciepło można posiedzieć przy ognisku czy po grillować, jest taki swojski klimat, można uwolnić się od codziennego tłoku.


Spadłaś mi z nieba z tą wypowiedzią. ;)
Szykował mi się wyjazd w ramach odpoczynku i szukałam podobnych miejsc. Niestety z wiadomych powodów wyjazd muszę przełożyć, ale gdy sytuacja w kraju unormuje się, to z pewnością odwiedzę to rancho.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]