Modelowanie sylwetki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Aleksndra » 13 mar 2017, o 20:11

Panna_Mysia napisał(a):
Mia napisał(a):Odradzałabym kupowanie takich zabiegów na gruponie. Nie wiesz czy salon w którym zabieg masz wykonać jest sprawdzony i czy jest dobry. Nie wiem nawet czy pracują w nim lekarze. A to są podstawowe kwestie przy wyborze miejsca, w którym masz robić sobie zabieg na ciało!


Wydaje mi się, że obecnie każdy salon można wygooglować. Jeśli w Internecie nie znajdziemy jego oficjalnej strony oraz opinii klientek o salonie, to bałabym się korzystać z jego usług...

Również odradzam kupowanie czegokolwiek na gruponie. Znajoma dostała voucher do spa na urodziny. Powiedziano jej ze maja remont i przez miesiąc w ogóle nie pracują. :) Usłyszała "dobrze ze w ogóle odebrałam telefon". Nie pierwszy taki przypadek. Na forach często babki wypowiadają się w podobnym tonie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez prosteka » 23 paź 2017, o 13:12

Hej wam! W modelowaniu sylwetki najważniejsza jest dieta, regularne ćwiczenia. To sprawi, że będziemy mogli zapanować nad swoim ciałem. Ja dodatkowo chodzę na zabiegi Cellu M6 Integral na brzuch i efekt jest fantastyczny :P Bo te brzuszki mi tylko powiększały talie, a tak mi ubywa. A zabieg wykonuję w Clinica Cosmetologica. Jak macie pytania to śmiało piszcie.
Avatar użytkownika
prosteka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 paź 2017, o 13:04
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez karolcia77 » 25 sty 2018, o 16:40

jasne, dieta przede wszystkim i do tego aktywność fizyczna, ale co jesli komuś cellulit nie odpuszcza ? Tak jak mi ? Ani kostki czekolady przez rok, a jednak cellulit miałam straszny, wręcz tragiczny, potem skusiłam się na lipolizę laserową w klinice Mediart clinic W poznaniu i nie załuję, ciało mam gładkie,a dietę i ćwiczenia utrzymuje nadal i efekty się utrzymują :)
karolcia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 sty 2018, o 13:38

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez milena526 » 1 lut 2018, o 04:21

Wymodelować sylwetkę można sobie Vela Shape III i powiem szczerze, że nie wiem, czy to nie jest najlepszy zabieg temu typu na dzień dzisiejszy. Miałam z nim do czynienia w klinice SCM estetic w Krakowie i wiem, że jest naprawdę bardzo dobry. Każdemu zdecydowanie mogę polecić. Ja go bardzo lubię.
milena526
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 17:18

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Olaaa555 » 2 lut 2018, o 14:01

Mam do Was małe pytanko. Czy jesteście w stanie doradzić mi może jakąś sprawdzoną dietę na rzeźbę? Chodzi oczywiście przede wszystkim o redukcję tkanki tłuszczowej... Ja właśnie poszukuję czegoś naprawdę sprawdzonego i niezbyt wiem na co się zdecydować... Czy uważacie, że na przykład coś stąd byłoby godne uwagi LINK ? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady oraz sugestie w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.
Olaaa555
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sty 2018, o 21:25

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez karinka897 » 9 lut 2018, o 12:07

Kreatyna LINK na pewno pomoże każdej w zdobyciu pieknej sylwetki. Więcej energii i chęci na treningi sprawią że efekty będą dużo szybciej niż się spodziewamy :)
karinka897
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 14:47

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Michalina1717 » 13 mar 2018, o 17:00

Hej, Dziewczyny! : ) Niestety po mamie mam typową figurę gruszki. Masywne uda, wąska talia. Do tego cellulit. Co mogłoby mi pomóc?
Michalina1717
 

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Marzenna » 16 mar 2018, o 13:43

Laalaa napisał(a):Dziewczyny czy ktoras z was robila takie zabiegi modelowania sylwetki?
Lipolize ultradzwiekową? Endermatologie?
Podzielcie sie wrazeniami, polecie sprawdzone miejsca...

Kusi mnie zrobienie czegos bo jest sporo ofert na grouponie ... Podzielcie sie wrazeniami, polecie sprawdzone miejsca...


Modelowanie sylwetki - tylko na siłowni... :ok:
Marzenna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 11:31

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez MagdaTa » 16 mar 2018, o 15:31

Michalina1717 napisał(a):Hej, Dziewczyny! : ) Niestety po mamie mam typową figurę gruszki. Masywne uda, wąska talia. Do tego cellulit. Co mogłoby mi pomóc?



na cellulit mi świetnie pomogły bicze wodne. Przeważnie na każdym basenie są. Znalazłam tez jakiś filmik na youtubie z ćwiczeniami na pośladki i do tego systematyka, dieta i picie wody :)
MagdaTa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 mar 2018, o 15:10

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez roza81 » 9 kwi 2018, o 11:19

Hej, ja walczyłam z nadwagą sprawdzonym sposobem, biegałam praktycznie codziennie, ale niestety w niektórych miejscach tłuszcz ani drgnął. Tym samym postanowiłam skorzystać z zabiegów w klinice Dr Michajłowskiego w Gdańsku i widzę różnice. Ja akurat miałam Endermologię LPG, ale wachlarz jest naprawdę szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie.. w szczególnie uporczywych problemach nadmiaru tkanki tłuszczowej polecam jak najbardziej
roza81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 kwi 2018, o 11:13

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Tamarka01 » 11 kwi 2018, o 12:14

Ja ostatnio coraz częściej myślę nad skorzystaniem z takiego zabiegu.. tylko boję się że wydam pieniądze bez sensu.. czy mam gwarancję, że po jednym zabiegu coś się zmieni? U mnie było tak, że po ciąży pojawił się cellulit i rozstępy.. chciałabym się tego pozbyć. Co myślicie?
Tamarka01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 kwi 2018, o 12:08

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez jucha91 » 13 kwi 2018, o 13:06

Z zabiegami to jest tak, że na każdego działają inaczej. Na jedną osobę zadziała jeden zabieg a niektóre osoby nawet po piątym nie widzą efektów. Wiem, bo moja psiapsióła jest kosmetolożką i wykonuje różne zabiegi w swojej klinice. Sama byłam na 10 i dopiero po 8 zauważyłam, że ubyło mi 3 cm w obwodzie uda ;)
jucha91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 13:01

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez majmaja » 25 maja 2018, o 14:18

Ja ostatnio trafiłam w internecie na klinikę Comsetologica w Gdańsku. Poważnie zastanawiam się czy by się tam nie wybrać. Chciałabym wymodelować sobie sylwetkę na wakacje. Jest tu ktoś z 3miasta i mógłby mi odpowiedzieć na parę pytań priv?
majmaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 maja 2018, o 14:13

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez ellena » 5 cze 2018, o 10:10

Robiłam zabieg endermologii na brzuch,bo miałam brzydki i z cellulitem po ciąży.Pomimo ćwiczeń jednak to nie było to. Na zabieg wyciągnęła mnie koleżanka do Salonu Afrodyta expert of beauty w warszawie. Bardzo jestem zaskoczona z rezultatu zabiegu,brzuch jest bardziej jędrny,wygląd skóry się poprawił.Za miesiąc mam jeszcze jeden zabieg ,wtedy już wogule bedzie lepszy efekt.Od czerwca salon działa w Pałacu Kultury i Nauki obok Kinoteki ,gdybyktoś chciała zajrzeć. ;-)
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Ankaa99 » 11 cze 2018, o 14:45

Ja byłam na zabiegach w klinice Cosmetologica :) zabieg wykonany w pełni profesjonalnie, bezboleśnie i skutecznie. Po 10 zabiegu nie mogłam poznać swojej sylwetki ! Szczególnie, gdy porównałam zdjęcia przed i po - warto takie zdjęcia sobie robić przed lustrem. Przy okazji polecam klinikę Cosmetologica w Gdańsku - znajdziecie tam szeroki wachlarz zabiegów na wymodelowanie sylwetki, każdy znajdzie coś dla siebie :))))
Ankaa99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2018, o 14:41

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez chinagirl » 26 cze 2018, o 15:02

hej :) ale ten świat mały - tak się składa, że korzystałam z usług tej kliniki jakiś czas temu. Wykonywałam zabiegi endermologii LPG i bardzo sobie chwalę wszystko od a do z :) podejście do pacjenta, zabieg i jego efekty. Musicie spróbować!
chinagirl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 14:59

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez elopomelo » 11 lip 2018, o 11:49

Zastanawiam się nad odpowiednim zabiegiem, szkoda, że te konsultacje w klinikach są zawsze płatne. A jednak taki wywiad jest bardzo pomocny, bo przecież sama sobie nie dobiorę odpowiedniego. Czym różnią się te wszystkie zabiegi modelowania? Jestem zdecydowana na zabieg tylko nie wiem jaki :?
elopomelo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 lip 2018, o 11:46

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Izaliza » 26 lip 2018, o 11:13

nie prawda, nie wszędzie są płatne. Ja zanim się zdecydowałam na odpowiedni zabieg poszłam do kliniki dr Michajłowskiego w Gdańsku na darmowe konsultacje. I tam zostałam poinformowana o różnicach między różnymi zabiegami. Dowiedziałam się też np. że karboksyterapia poleca na wprowadzaniu dwutlenku węgla pod skórę a endermologia działa na zasadzie masażu :) no i wybrałam karboksyterapię.
Izaliza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 11:08

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez AleksandraKosmetolog » 14 sie 2018, o 15:36

Cellulit to problem, z którym borykają się niemalże wszystkie kobiety – i to bez względu na wiek czy rozmiar. To mit, że pomarańczowa skórka pojawia się tylko u pań z nadwagą, w średnim wieku. Mają ją nastolatki, kobiety dojrzałe, szczupłe, otyłe, po ciąży oraz takie, które nigdy nie rodziły. Nadmiar tkanki tłuszczowej to bowiem tylko jedna z przyczyn. Do innych zaliczyć można, między innymi: zaburzenia gospodarki hormonalnej, problemy z krążeniem, a nawet stojący lub siedzący tryb pracy. O tym, jak trudna będzie redukcja cellulitu, w dużej mierze decyduje to, w jakiej fazie są zmiany. Współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna dają nam mnóstwo możliwości w kwestii zabiegów niwelujących cellulit. W walce z pomarańczową skórką sprawdzą się takie zabiegi, jak: Endermologia Cellu M6 Integral, Pollogen Legend – Maximus, Karboksyterapia, Icoone oraz Venus Legacy.
AleksandraKosmetolog
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sie 2018, o 15:34

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Mirabelka02 » 15 sie 2018, o 11:41

czemu nie spróbować? Ja osobiście nie próbowałam, ale gdybym miła taką potrzebę na bank bym sie skusiła w końcu raz się żyje :)
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez mamajka » 19 sie 2018, o 15:01

fajnie ze nie kazdy tak potrafi !

mamajka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 sie 2018, o 14:23

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez karolajnaa » 18 wrz 2018, o 20:33

Przede wszystkim sam zabieg nie wystarczy. Kiedy zgłosiłam się do krakowskiej kliniki vesuna już podczas pierwszego spotkania powiedziano mi, że sam zabieg to nie wszystko, aby cellulit nie powrócił powinnam przejść na dietę oraz powinnam rozpocząć jakąś aktywność fizyczną. posłuchałam i do tej pory mogę się cieszyć fajną sylwetką, a jeżeli chodzi o zabieg to zdecydowałam się na vela shape III. Już po pierwszym zabiegu widziałam efekty, ale dla jego wzmocnienia doradzono mi jeszcze trzy serię.
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez agnes2121 » 19 wrz 2018, o 10:28

Ćwiczenia i odpowiednie odżywianie się.

agnes2121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 kwi 2018, o 10:44

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Ankaa99 » 19 wrz 2018, o 12:58

zabiegi czasem też potrafią pomóc, ale to nie na każdą kieszeń.
Ankaa99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2018, o 14:41

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez ewis » 11 gru 2018, o 18:31

Zabiegi są kosztowne. Niestety jeśli chcemy mieć ładną sylwetkę, musimy wydać trochę pieniędzy.
ewis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 gru 2018, o 18:24
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Anastazja2007, Bing [Bot], Google [Bot]

cron