Krem antycelllulitowy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Krem antycelllulitowy

Postprzez Marleenen » 19 wrz 2018, o 15:54

Witajcie :)
Jakiś czas temu zaczęłam zauważać u siebie na pośladkach i udach cellulit. Jestem osobą aktywnie fizycznie, dlatego zdziwiłam się. Nie mam nadwagi, jestem szczupła. Jedyne co można mi zarzucić to to, że jem fastfoody, nie jakoś dużo, ale kilka razy w miesiącu zdarza się. Słodzę kawę i herbatę (co prawda brązowym cukrem, ale to zawsze cukier). Wiem, że muszę przestać jeść takie rzeczy. Czy jest ktoś z Was kto pozbył się cellulitu i może polecić jakiś dobry krem? Tylko krem, nie tabletki (bo w tabletki nie wierzę). Byłabym wdzięczna za pomoc, nie chcę, żeby cellulit był większy i myślę, że mam jeszcze szanse pozbyć się go póki nie jest duży :)
Marleenen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 wrz 2018, o 15:43

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez Bogusia1959 » 26 wrz 2018, o 21:23

Marleenen napisał(a):Witajcie :)
Jakiś czas temu zaczęłam zauważać u siebie na pośladkach i udach cellulit. Jestem osobą aktywnie fizycznie, dlatego zdziwiłam się. Nie mam nadwagi, jestem szczupła. Jedyne co można mi zarzucić to to, że jem fastfoody, nie jakoś dużo, ale kilka razy w miesiącu zdarza się. Słodzę kawę i herbatę (co prawda brązowym cukrem, ale to zawsze cukier). Wiem, że muszę przestać jeść takie rzeczy. Czy jest ktoś z Was kto pozbył się cellulitu i może polecić jakiś dobry krem? Tylko krem, nie tabletki (bo w tabletki nie wierzę). Byłabym wdzięczna za pomoc, nie chcę, żeby cellulit był większy i myślę, że mam jeszcze szanse pozbyć się go póki nie jest duży :)



Zawsze jest dobry czas na zmiany :) Ja stosowałam kiedyś kremy, ale nie ukrywając nie byłam jakoś specjalnie zadowolona :(
Niestety, nie dane było mi używać kremu, który jakkolwiek by na mnie podziałał.
Odważyłam się na trochę nowocześniejszą metodę. Kilka lat temu przeczytałam o niej na tym portalu pisanym przez lekarzy SPAM
Postanowiłam spróbować i po dziś dzień jestem zadowolona. Po tych nieprzyjemnych dla oka bliznach już nie pamiętam. Mam jędrne ciało :)

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 08:05 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Bogusia1959
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 wrz 2018, o 23:14

Sinial - opinie o kremie na cellulit

Postprzez Nina78 » 22 paź 2018, o 14:38

Mam cellulit. Niesamowicie mnie to irytuje, bo jest to bardzo obrzydliwe. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam na basenie czy na plaży - na udach cellulit mnie od tego zdecydowanie oddala.
Wprowadziłam już wiele rzeczy - zaczęłam ćwiczyć, zmieniłam dietę, zaczęłam stosować domowe peelingi i inne domowe sposoby. Ale efekt jest raczej nikły.
Zaczęłam zastanawiać się nad kremem. Ale koleżanki mi odradzają wszystkie drogeryjne produkty. W takim razie zaczęłam szukać w internecie i znalazłam Sinial. Wygląda naprawdę super, ma naturalny skład. Opinie też mówią, że skuteczny.

Ale jestem ciekawa, co wy o tym myślicie. Co uważacie? Korzystałyście?
Nina78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 15:12

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez Vialise » 23 paź 2018, o 09:59

Cześć :)

Z kremów na cellulit możemy ci polecić nasz produkt o nazwie Vialise. Jest on o tyle ciekawy, że w przeciwieństwie do większości znanych kremów jest zrobiony stuprocentowo z naturalnych składników - dzięki czemu nie tylko nie zapycha ci skóry żadnymi sztucznymi i chemicznymi substancjami, ale i zawiera silnie działające składniki, które przyczyniają się do usuwania toksyn ze smarowanego obszaru i dbanie o to aby skóra stawała się jędrna i napięta. Sprawdzone i polecone :)
Avatar użytkownika
Vialise
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 paź 2018, o 09:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

Postprzez Gosja » 19 lis 2018, o 16:39

Nina78 napisał(a):Mam cellulit. Niesamowicie mnie to irytuje, bo jest to bardzo obrzydliwe. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam na basenie czy na plaży - na udach cellulit mnie od tego zdecydowanie oddala.
Wprowadziłam już wiele rzeczy - zaczęłam ćwiczyć, zmieniłam dietę, zaczęłam stosować domowe peelingi i inne domowe sposoby. Ale efekt jest raczej nikły.
Zaczęłam zastanawiać się nad kremem. Ale koleżanki mi odradzają wszystkie drogeryjne produkty. W takim razie zaczęłam szukać w internecie i znalazłam Sinial. Wygląda naprawdę super, ma naturalny skład. Opinie też mówią, że skuteczny.

Ale jestem ciekawa, co wy o tym myślicie. Co uważacie? Korzystałyście?


Mi się cellulit już zmniejsza i to właśnie wszystko dzięki Sinialowi, bo jest naprawdę skutecznym kremem. Bardzo dobrze się nakłada, ma przyjemne konsystencję i zapach.
Oczywiście też nie ograniczałam się do samego kremu, bo to bez sensu. Do tego jeszcze ćwiczyłam i starałam się zdrowo odżywiać. Trochę też piłam naparów, które miały pomóc na cellulit.
Wcześniej też stosowałam te rzeczy, ale dzięki Sinialowi rzeczywiście widać różnicę - już po półtora tygodnia od kiedy zaczęłam się smarować, cellulit widocznie się zmniejszył. Jest to naprawdę super. :)
Zdecydowanie polecam Sinial. Jest warty zakupu, chociaż cenę ma nieco wysoką i jest dostępny tylko do zakupu przez internet.
Gosja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lis 2018, o 14:46

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez Paulina_80 » 19 lis 2018, o 23:54

Osobiście mogę polecić błoto z morza martwego. Rozrabia się to z wodą i nakłada na uda i pośladki. Bardzo poprawia krążenie i ujędrnia skórę!

W wolnych chwilach piszę dla portalu Kobieta na Czasie :)
Paulina_80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 lis 2018, o 23:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez TyBarCia » 7 gru 2018, o 02:51

Ja wspomagam się kosmetykami z olejem CBD i sprezentowałam sobie balsam z CBD z Oz cosmetics, bo działa cuda na skórze i robię sobie masaż antycelulitowy po kąpieli. Dodatkowo ma działanie przeciwzapalne i pomaga mi na bóle miesiączkowe :)
TyBarCia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2018, o 04:21

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez Aralka » 12 gru 2018, o 14:57

Jeżeli chodzi o krem na cellulit to warto moim zdaniem sprobowac jakiegos organicznego, tj zrobionego calkowicie z naturalnych skladnikow. No i jak juz robisz diete to moze tez zacznij biegac albo po prostu robic jakies cwiczenia na nogi.
Aralka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6 lis 2018, o 14:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez kalek » 10 cze 2019, o 18:23

Nie wieżę w działanie takich kremów. One niestety nie pomogą nam w pozbyciu się cellulitu.
kalek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 cze 2019, o 18:16

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez Corn » 26 lip 2019, o 12:15

szukajcie czegoś z kofeina, kasztanowcem, bylicą, bluszczem i algami :) same dobrze rzeczy i ogólnie polecam je jako pomoc przy walczeniu z tym dziadostwem :)
Avatar użytkownika
Corn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 lip 2019, o 11:50

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez personifa » 30 lip 2019, o 09:54

ja ostatnio szukałam body wrappingu i coś tam znalazłam, ale lepiej się podpytać niż wydać kasę bez celu.. ;p
Avatar użytkownika
personifa
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 lip 2019, o 14:00
Lokalizacja: Malbork

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez marka4 » 25 sie 2019, o 23:16

Wypróbowałam chyba wszystkich kremów antycellulitowych dostępnych na rynku i one nie działają, wprawdzie skóra po nich jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, ale cellulitu nie usuwają. Ja zdecydowałam się na zabieg antycellulitowyw klinice medycyny estetycznej. Po konsultacji w elite poddałam się zabiegowi Icoone laser, który okazał się skuteczny w moim przypadku. Skóra jest jędrniejsza, po cellulicie prawie nie ma śladu, przy czym zmieniłam też swoje nawyki żywieniowe i zaczęłam ćwiczyć, to najlepsze połączenie.
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez staska » 27 sie 2019, o 21:16

Czy taki zabieg jest inwazyjny, czy od razu można wrócić do codziennych zajęć?
staska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 cze 2019, o 15:33

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez guszek_87 » 31 sie 2019, o 11:56

Nie jest to krem, a serum, ale mysle ze to akurat najmniejszy problem. Bielenda Body positive to serum wygładzająco-ujędrniające właśnie o działaniu przeciwcellulitowym. Bardzo fajna formuła i przyjemny nieduszący zapach
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez marka4 » 31 sie 2019, o 21:02

Nie, ten zabieg nie jest inwazyjny, ale musisz wiedzieć, że dopiero na konsultacji jest podejmowana decyzja, jakiemu zabiegowi najlepiej się pdodać. Lekarz ocenia stan skóry, preferencje i oczekiwania pacjenta.
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez staska » 1 wrz 2019, o 02:21

Ok. dzięki za szybką odpowiedź, zastanawiam się nad poddaniem się jakiemś zabiegowi na cellulit, bo już nie mogę na siebie patrzeć.
staska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 cze 2019, o 15:33

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez karolajnaa » 12 lut 2020, o 15:48

Wydaje mi się, że krem jest skuteczny nim pojawi się cellulit, a jak już się pojawi to wtedy pozostaje dieta, ćwiczenia i ewentualnie zabieg. Sama trzymałam się tych zasad, zdecydowałam sięna zabieg ONDA. Przeprowadziłam go w krakowskiej klinice vesuna, udało mi się pozbyć cellulitu i póki co, dalej go nie widać.
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez majkusia » 24 maja 2021, o 22:22

nie da sie pozbyc cellulitu od tak tylko kremem bo to bardziej zlozony proces powstania pomaranczowej skorki i potem jej pozbycia sie :) kosmetyki to jedno ale nie ma takich idealnych dzialajacych cuda
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez Tamagotchi » 25 maja 2021, o 09:12

A co sądzicie o bańkach antycellulitowych? Ktoś próbował?
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez majkusia » 25 maja 2021, o 20:47

tamagotchi masz na mysli banki chinskie? te gumowe niebieskie w roznych rozmiarach? mam je, uzywalam kilka razy masujac meza no i swoje uda i posladki wlasnie na ujedrnienie super sprawa. do tego polecam olejek z prazonej kawy, kupilam taki na notino za niecale 60 zl
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez bojowniczka » 26 maja 2021, o 09:03

majkusia slyszalam o tym olejku ale nie stosowalam.. w sumie jakiegos wielkiego cellulitu nie mam ale kupie bo wydaje sie byc ok, banki tez mam ale jakos tak leza i nie uzywam :D czlowiek ciagle nie ma czasu
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez Tamagotchi » 26 maja 2021, o 10:07

majkusia napisał(a):tamagotchi masz na mysli banki chinskie? te gumowe niebieskie w roznych rozmiarach? mam je, uzywalam kilka razy masujac meza no i swoje uda i posladki wlasnie na ujedrnienie super sprawa. do tego polecam olejek z prazonej kawy, kupilam taki na notino za niecale 60 zl


taak, dokładnie je miałam na myśli :D Dobrze wiedzieć, że przynoszą efekt!
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez Jinka » 30 wrz 2021, o 23:52

Endermologia jest skuteczna na cellulit, ja już jakiś czas chodzę na zabiegi i efekty są na prawdę widoczne, mam za sobą 4 sesje, ogólnie zabieg przyjemny, masaż podciśnieniowy na prawdę robi świetne efekty, ja jestem bardzo zadowolona a chodzę w Warszawie do salonu https://endermologia-warszawa.pl/
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez Oliwia_Kapral » 2 paź 2023, o 17:21

Ja pozbyłam się cellulitu w 3 tygodnie, z tym produktem https://powiekszposladki.online/. Jest on bezpieczny i ma niesamowity skład, efekty widać gołym okiem! Przez co czuje się bardziej kobieca a do tego moje pośladki stały się bardziej krągłe :D
Oliwia_Kapral
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2 paź 2023, o 16:59

Re: Krem antycelllulitowy

Postprzez malwiniak » 1 lis 2023, o 21:59

Warto spróbować Olejek Busajna on mega skóre ujędrnia pomaga własnie i na cellulit, rozstępy czy zmarszczki. Do tego wspomaga opalanie, nawilża tez skórę, mega jest
malwiniak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 paź 2023, o 23:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron