Dobry wiek do stracenia dziewictwa ????

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Dobry wiek do stracenia dziewictwa ????

Postprzez K. Brzoza » 9 wrz 2018, o 20:46

Czy uprawianie seksu poraz po raz pierwszy w wieku nastoletnim jest normalne ?
K. Brzoza
Jestem tu nowa :)

Re: Dobry wiek do stracenia dziewictwa ????

Postprzez okamian » 13 wrz 2018, o 00:16

To zależy od tego ile jesteś z chłopakiem, czy byłaś gotowa itd. Myślę, że wiek nastoletni to odpowiedni wiek jeżeli ukończyłaś 16-17 lat, ale to moja opinia. Jest to jak najbardziej normalne :D, co do tego nie ma wątpliwości. W XXI wieku dziewczyny tracą dziewictwo jakby chciały się go pozbyć, chciały mieć z głowy, więc jeżeli zrobiłaś to świadomie, myśląc o tym uprzednio lub rozmawiając o tym z partnerem to nie ma problemu moim zdaniem.
okamian

Postprzez puderniczka » 14 wrz 2018, o 17:02

Nie ma ogólnej reguły który wiek jest dobry. Zależy od Ciebie czy naprawdę chcesz i czy się czujesz gotowa. Tak żebyś potem nie żałowała. okamian dobrze pisze, dziewczyny młode jak dobijają do 18 to to że są dziewicami to dla nich często powód do wstydu. Absolutnie nie! każda sama powinna zdecydować czy to ten czas, bez nacisków ani ze strony otoczenia ani partnera. A jak czas - ok, tylko współżyj świadomie i odpowiedzialnie. Koniecznie z zabezpieczeniem, ja przed 1 razem zaczęłam brać tabletki. Do tej pory biorę belarę, miałam wtedy 18 lat z małym kawałkiem, także do gina poszłam już sama. Ale jak coś warto pogadać z mamą, starszą siostrą. Seks u nastolatek do zaakceptowania, wpadka w tym wieku z głupoty - już nie.
puderniczka
Miła Kobietka

Postprzez sanmo » 20 wrz 2018, o 12:01

to zalzy od człowieka i czy wiesz na ten teamt wystarczająco dużo i jesteś otwarta z partnerem

sanmo

Postprzez jucha91 » 21 wrz 2018, o 11:53

dokładnie, wszytko w swoim czasie, na każdego przychodzi kiedy indziej
jucha91

Postprzez Bogusia1959 » 26 wrz 2018, o 21:13

K. Brzoza napisał(a):Czy uprawianie seksu poraz po raz pierwszy w wieku nastoletnim jest normalne ?

To zależy od Twojej dojrzałości emocjonalnej. Nie ma w tym nic złego, dobrze jednak wiedzieć nieco więcej zamiast rozpocznie się współżycie. Wiek nie gra tu duże roli. Jeśli chciałabyś trochę poznać temat to najlepiej udać się do lekarza. Zdaje sobie sprawę, że w tak młodym wieku możesz się wstydzić. Na szczęście możesz zadać pytanie specjaliście na portalu zupełnie anonimowo. W wolnym momencie możesz zajrzeć SPAM

Ostatnio edytowano 6 paź 2018, o 20:19 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Bogusia1959

Postprzez monika_lzy » 26 wrz 2018, o 21:59

Nie ma takiego wieku, wszystko zależy od człowieka.

monika_lzy
Miła Kobietka

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]