Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez Pani_F » 23 lut 2012, o 17:01

Witam wszystkie Panie:)
czy czujecie czasem że w wasze związki wkradła się codziennośc? jakie macie na to sposoby?
u mnie od czasy do czasu wkradają się takie momenty że mijamy sie mając niewiele czasu dla siebie. praca męża,dwójka dzieci,problemy życia codziennego... mało czasu i sił na intymnośc co w efekcie prowadzi do tego że sex jest raczej mało ekscytujący,monotonny. A tego strasznie nie lubię.
Moim ulubionym sposobem na przerwanie tego są jakieś wieczorne przebieranki w rajcowną bieliznę,pończochy, wyzywające sukieneczki..Ale największą przyjemnośc sprawiają mi małe "foto sesje" któe robie dla męża. podrzucam mu potem mmsem jakąś pikantną fotkę gdy jest w pracy,albo puszczam jako prezentacje na komputerze :) nie dośc że mąż podchodzi później do "tych" rzeczy z większym zapałem to także dla mnie jest to pewnego rodzaju potwierdzenie że jestem nadal atrakcyjna mimo dwójki dzieci i codziennych czynności "kury domowej" :)

A jakie są wasze sposoby?

Obrazek

wszystko co mnie interesuje i co tworzę w domowym zaciszu:
http://poradnik-pani-f.blog.onet.pl/
Avatar użytkownika
Pani_F
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 00:21

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez Lina » 23 lut 2012, o 19:17

jak jest tak monotonie to czasem warto się na siebie powściekać , nawet o byle co tak, że ma się ochotę udusić tego ukochanego :) na rozładowanie złości najlepszy jest sex i to taki ostry co by się chciało zedrzeć z niego ciuchy w strzępkach :D na pewno to się mu spodoba
Lina
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 lut 2012, o 20:20

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez mamajulci » 23 lut 2012, o 21:11

No zaskakujace przebieranki zawsze działaja na facetow:) Nauczycielki, profesorki, sekretarki, pielegniarki :) Szybkie numerki na schodach. Czasem jednak mojego meza porywa romantycznosc i przygotowuje łazienke pełna swiec , szampana i babelki. Moze mało spontaniczne ale mi sie podoba:) Filmy dla dorosłych juz przestały działac, bo wkółko to samo. No ale sex shopy sa pełne urozmaicen :diabel
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez Pani_F » 24 lut 2012, o 01:09

hehe,u mnie niestety sex shopy są małe i ubogie. za to pamiętam jak byłam u kuzynki w niemczech i mnie tam do jednego zabrała... istny super market! koszyki i małe wózki na załadowanie "zakupów". Tam to było dosłownie wszystko od A do Z. Z takim zaopatrzeniem w okolicy monotonia nie ma szans :D
Jeśli chodzi o wściekanie się to faktycznie coś w tym jest :P Ja czasem używam starego dobrego "focha" ;) Jak tylko mój luby czuje że coś jest nie tak zamienia się w takiego małego romeo i robi- dosłownie- wszystko żeby załagodzic konflikt. Wieeeeem to wstrętne go tak wykorzystywac no ale skoro pomaga :diabel

Obrazek

wszystko co mnie interesuje i co tworzę w domowym zaciszu:
http://poradnik-pani-f.blog.onet.pl/
Avatar użytkownika
Pani_F
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 00:21

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez mamajulci » 24 lut 2012, o 09:09

Pani F jest mnówstow sklepów internetowych i tam samo przegladanie asortymentu zabiera kilka godzin:) A przesyłki sa tak zapakowane ze nikt sie nigdy nie domysli co jest w srodku, nawet nazwa adresata jest specjalnie zmieniana:)
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez Pani_F » 24 lut 2012, o 11:26

ojj widzę że mamajulci jest bardzo obeznana ;) hihi. będę musiała to sprawdzic :D
a czy któraś z Was korzystała już z tak zwanej "hiszpańskiej muchy" ? Na różnych stronach i forach czytałam że ponoc daje piorunujący efekt. ciekawa jestem czy faktycznie tak działa jak zachwalają?

Obrazek

wszystko co mnie interesuje i co tworzę w domowym zaciszu:
http://poradnik-pani-f.blog.onet.pl/
Avatar użytkownika
Pani_F
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 00:21

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez mamajulci » 24 lut 2012, o 12:45

No wie sie to i tamto:) jest wiele fajnych zabawek dla doroslych, z pewnoscia niewypalem sa wszelkie " podnicacze" w kropelkach i tabletkach przynajmniej na nas to nie dziala :) w tym i hiszpanska mycha, moze trzeba miec wene jak do palenia trawki ;)
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez Pani_F » 26 lut 2012, o 00:52

hihi mamajulcie jesteś genialna :D
ale swoją drogą to uważam to za wielką niesprawiedliwośc że wynaleziono tabletki tylko dla mężczyzn. dlaczego nie ma viagry dla kobiet ja się pytam??!! no powiedzmy sobie szczerze, kobieta się musi bardziej nagimnastykowac, podpowiadac, instruwoac żeby osiągnąc naprawdę pełne podniecenie i orgazm. to nam się należy taka magiczna pigułka!!

Obrazek

wszystko co mnie interesuje i co tworzę w domowym zaciszu:
http://poradnik-pani-f.blog.onet.pl/
Avatar użytkownika
Pani_F
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 00:21

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez mamajulci » 26 lut 2012, o 18:35

Bo świat wyszedł z założenia ze kobieta to moze zawsze i wszedzie i nie potrzebuje cudownych środków. Facet zaklada ze jak mu sie stanie to nic z tego nie bedzie a czasem mogli by tak nieozbowiazujaco kobicie dobrze zrobic jak on sam nie moze :angrywife
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez Baśka1971 » 27 lut 2012, o 10:17

mamajulci napisał(a):Bo świat wyszedł z założenia ze kobieta to moze zawsze i wszedzie i nie potrzebuje cudownych środków. Facet zaklada ze jak mu sie stanie to nic z tego nie bedzie a czasem mogli by tak nieozbowiazujaco kobicie dobrze zrobic jak on sam nie moze :angrywife


hahahaha dobre i jakie zyciowe. :kiss2
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez Pani_F » 29 lut 2012, o 15:02

mamajulci napisał(a):Bo świat wyszedł z założenia ze kobieta to moze zawsze i wszedzie i nie potrzebuje cudownych środków. Facet zaklada ze jak mu sie stanie to nic z tego nie bedzie a czasem mogli by tak nieozbowiazujaco kobicie dobrze zrobic jak on sam nie moze :angrywife



ooooo właśnie,sama bym tego lepiej nie ujęła. ja chyba zaznacze w kalendarzu co miesiąc jakiś jeden dzień i podpiszę go "dzień dogadzania kobiecie". i niech się facet dla odmiany porządnie postara żeby mi dogodzic,a jakże ! :D :D :D

Obrazek

wszystko co mnie interesuje i co tworzę w domowym zaciszu:
http://poradnik-pani-f.blog.onet.pl/
Avatar użytkownika
Pani_F
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 00:21

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez sylwia1991 » 1 mar 2012, o 20:27

Oczywiście zgadzam się z tym ze faceci myślą ze my możemy wszędzie. Ale myślę też że to kobieta jest płcią piękna i to ona powinna zachwycać, kusić. :) Jeśli chcesz przerwać monotonność jest dożo sposobów. Już pisałam to w podobnym temacie. Możesz kupić bieliznę i zapytać czy mu się podoba oczywiście jak masz ją na sobie. Możesz iść pod prysznic i powiedzieć żeby przyszedł za chwile. obierać się seksownie. Jest dożo sposobów. :)
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez monia83 » 4 mar 2012, o 16:53

Mi/nam często pomaga wejście w nowe środowisko. To wspaniały afrodyzjak, gdy obserwuję mojego męża w sytuacjach oficjalnych. Widzę reakcje innych kobiet, które na niego patrzą. Nie wiem, może tu chodzi o rywalizację. Wtedy znów dostrzega się bardzo wyraźnie atrakcyjność partnera. O zabawkach erotycznych i przebierankach już było. Zmiana miejsca na bardziej ekscytujące ma ogromną moc :). Jest co wspominać. Można też, jeśli facet jest otwarty, zamienić się czasami rolami. Kobieta przebiera się za mężczyznę. Krawat pomiędzy nagimi piersiami czasem bardziej podnieca, niż piękna bielizna. Albo założenie jego majtek z rozporkiem.

monia83
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 01:58

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 00:16

Jak jest monotonia , to czasem warto trochę potęsknić, czyli przeczekać te dni.
A ja np. w takich sytuacjach najczęściej proponuję jakiś wypad na miasto, imprezę na bilarda czy coś ; ) .
nina19
 

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez katrinka » 19 wrz 2018, o 08:57

Dziewczyny mam tak samo jak Wy.Czuję normalnie,ze mój seks z partnerem z dnia na dzień staje się coraz bardziej monotonny. Chcialabym zaszalec lecz sama nie wiem jak. Zwylke wieczorem on inicjuje, potem jest klasycznie, jakiś oral, ewnetualnie ja na nim.I idziemy spać. A jednak na początku o wiele więcej eksperymentowaliśmy. Teraz każdy wraca z pracy i jest zmęczony :( Kręcą mnie erotyczne zabawki i chciałabym spróbowac.
Co najlepiej zrobic w takiej sytuacji?
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez elopomelo » 19 wrz 2018, o 13:05

katrinka napisał(a):Dziewczyny mam tak samo jak Wy.Czuję normalnie,ze mój seks z partnerem z dnia na dzień staje się coraz bardziej monotonny. Chcialabym zaszalec lecz sama nie wiem jak. Zwylke wieczorem on inicjuje, potem jest klasycznie, jakiś oral, ewnetualnie ja na nim.I idziemy spać. A jednak na początku o wiele więcej eksperymentowaliśmy. Teraz każdy wraca z pracy i jest zmęczony :( Kręcą mnie erotyczne zabawki i chciałabym spróbowac.
Co najlepiej zrobic w takiej sytuacji?



Trzeba spróbować :)
elopomelo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 lip 2018, o 11:46

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez katrinka » 19 wrz 2018, o 14:34

Chciałam się uprzednio poradzić :)
Ma to jednak dla mnie dosyć duże znaczenie.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez Pena » 21 wrz 2018, o 09:10

No coż. Wszystko zalezy od pary i od napięcia jakie pomiędzy nimi powstaje. My również przez pierwsze lata nie stosowaliśmy zabawek jednak z czasem zaczęliśmy sobie takie gadżety kupować bo jednak jest różnica na plus :) I w praktycznie każdym związku wkrada się rutyna. Prędzej czy później ale się wkrada.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez xena » 21 wrz 2018, o 09:31

My jak naradzie próbowaliśmy żeli intymnych. Ale masz tutaj rację. 5 lat po pierwszym seksie nie jest jednak tak jak na początku.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez Pena » 21 wrz 2018, o 10:51

"Wcale tak nie jest! Wiadomo, ze nie będzie takich motylków w brzuchu jak za pierwszym razem jak uprawialiście seks jednak nie znaczy to,że seks po kilku latach związku jest nieudany. Poweidziałabym tutaj,ze po prostu jest inny. O wiele bardziej dojrzały. Znacie swoje ciała, wiecie co się Wam podoba, wiecie co Was podnieca. Umiecie sobie o wiele lepiej sprawiać przyjemność. Co do żeli to się zgadzam, oprócz wibratora nasz ulubiony gadżet Polecam wypróbować sobie dwa żele:
Libi gel - zel stymulujący, znacznie poprawia ukrwienie okolic intymnych, odczuwacie każdy dotyk o wiele bardziej, ostatnio używamy bardzo często. O wiele łatwiej mogę osiągnać orgazm
Be lover - bardzo dobry żel do seksu analnego"
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez rema » 21 wrz 2018, o 12:01

O tych nie słyszałam, my testujemy głównie żele smakowe :) Aczkolwiek może spróbuję bo lubie testować nowości.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez monicabe » 21 wrz 2018, o 13:16

Też polecam be lover. Ostatnio odkryliśmy i było to jedno z naszych lepszych odkryć. Ciężko jest mi dojść, żel potęguje doznania, przyjemnie rozgrzewa. Miałam wcześniej bardzo duże problemy z osiągnięciem orgazmu, teraz jest o wiele łatwiej.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez Immoral » 20 paź 2018, o 21:20

Jest wiele żeli stymulujących dla kobiet, ale nie wzmogą one samej ochoty na seks - raczej sprawią, że będzie tak satysfakcjonujący, że będziesz chciała więcej ;) Są chłodzące, rozgrzewające, smakowe, wegańskie i wszystkie mają przede wszystkim działanie stymulujące.

Co do zabawek też mamy duży wybór w sklepach - aż ciężko się czasem zdecydować, a przesyłki są oczywiście dyskretne - szary kartonik, żadnych danych, żadnych reklam. Jakby co to polecam zajrzeć do linku w stopce :)

Immoral
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 paź 2018, o 21:26

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez WiesiaP » 26 paź 2018, o 12:32

Może jakieś... hmmm fetysze to za dużo powiedziane, ale znajdźcie coś, co was kręci i czegoś normalnie nie robicie.
WiesiaP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26 paź 2018, o 12:11

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez pepetuitam » 29 paź 2018, o 00:00

u mnie na monotoniie pomoglo jak zrobilismy sobie liste miejsc gdzie nigdy tego nie robilismy a chcielismy ;) no i wyszły nawet takie oczywiste miejsca jak stól w jadalni ;P zawsze albo niewygodnie albo stól za lichy bo do najszczuplejszych nie należymy :| noo ale teraz mamy solidny drewniany i wszystko przetrzymał, generalnioe polecam i miejsce i sam stoł od andronikus meble
pepetuitam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 paź 2018, o 23:56
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]