hobby waszych facetów

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Re: hobby waszych facetów

Postprzez wisienka118 » 7 cze 2018, o 16:33

No dlatego właśnie chyba jesteśmy razem - ogólnie ciekawy z niego człowiek haha :D A jakoś za piłką nożną nie przepada, już ja częściej mecz oglądam :D

]:-) ]:-) ]:-)
wisienka118
Jestem tu nowa :)

Postprzez dominikaka » 16 lip 2018, o 20:57

Mój chłopak uwielbia jeździć autami. To jest jego największa pasja. Tylko niestety tak często przekracza prędkość, że co chwila dostaje mandat. Mnie to już coś trafia. Ale wynalazł stronę zaplacmandat i dzięki temu chociaż o to się nie martwię, bo od razu za niego płaci i nie zalega z tymi opłatami. Szkoda tylko, że nie może zrozumieć, że to niebezpieczne jeździć tak szybko :(
dominikaka

Postprzez redorange666 » 16 lip 2018, o 22:58

W temacie mandatów...w polsce ogrom a nawet powiedział bym że większość ograniczeń prędkości jest ustawiona za czasów królowania syreny lub malucha na drogach. Są po roaru kie dostosowane do somochodw które poruszają się dzisiaj na drogach. Stąd takie problemy.
Inaczej... Od ponad dwóch lat mieszkam w Niemczech. Mój prywatny samochód osiąga ponad 300km/h...nie raz jechałem z taką prędkością i... Tutaj ciekawostka nigdy nie dostałem mandatu za prędkość. Raz za parkowanie ale to z mojej winy. A w Polsce...raz mandaty, dwa brak imprez gdzie młodzi mozn sokojnie się wyjezdzic chociaż z drugiej strony jest na tyle ich dużo że można i nie trzeba zapiera...po drogach publicznych.
redorange666
Samiec

Postprzez pantadzio » 22 lip 2018, o 02:14

Ja uprawiam kolarstwo górskie i mam w tym wsparcie.

pantadzio

Postprzez palina88 » 3 sie 2018, o 23:07

to mój facet lubi sporo grac przez online z kolegami, specjalnie nawet ostatnio kupił superszybki pakiet od upc gdzie szybkość internetu to istny szatan, bo az 500mb/s, wiec nie ma prawa się nic zawieszać
palina88

Postprzez Lucinde » 17 sie 2018, o 21:32

Mój cały czas siedzi z nosem w książkach. Od razu wtedy wiem że nie ma z nim co rozmawiać kiedy czyta :D
Lucinde

Postprzez lexyy » 25 wrz 2018, o 12:23

Mój lubi grzebać w aucie, niedługo ma imieniny i chcę mu kupić coś ciekawego do auta tylko nie mam pojęcia co... jakie fajne gadżety się Wam sprawdziły w autach?
lexyy

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], reika