Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez jałowa » 16 cze 2015, o 16:45

jednak niektórzy, zwłaszcza to starsze pokolenie jednak cenią sobie bardziej bezpośrednią wizytę w placówce banku, tak załatwiając sprawy czują się bezpieczniej, dla nich bankowość elektroniczna to czarna magia, wiem to patrząc na swoich rodziców.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez agaaatam » 23 cze 2015, o 18:42

Tylko i wyłącznie w sprawdzonym banku. Jeśli chodzi o kredyty to nie można się kusić na jakieś pseudonowoczesne wynalazki.

agaaatam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 18:39

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez jałowa » 25 cze 2015, o 19:32

niby to takie proste, ale nie każdy to rozumie, lepiej naprawdę wziąć kredyt w sprawdzonym banku niż kombinować z parabankami, nie rozumiem, że ludzie w ogóle wybierają takie rozwiązania.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez poladec » 29 lip 2015, o 16:24

Mój znajomy dzięki kredytowi konsolidacyjnemu, poukładał swoje długi. Nawet ekonomiści radzą, że w trudnych momentach takie rozwiązanie może być dobre. Później jest tylko upadłość konsumencka.

poladec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lip 2015, o 16:13

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez Czarna » 11 sie 2015, o 09:46

poladec napisał(a):Mój znajomy dzięki kredytowi konsolidacyjnemu, poukładał swoje długi. Nawet ekonomiści radzą, że w trudnych momentach takie rozwiązanie może być dobre. Później jest tylko upadłość konsumencka.

Oczywiście, konsolidacja bywa dobrym rozwiązaniem, ale jak z każdym kredytem, tu także trzeba podchodzić niezwykle ostrożnie, bo czyhają pułapki. Na pewno nie jest najlepszym rozwiązaniem zmniejszenie miesięcznej raty kosztem znacznie wydłużonego okresu kredytowania, a w konsekwencji konieczność spłaty sporo większej kwoty. Miejcie to na uwadze.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez anetaen » 23 wrz 2015, o 18:56

Niby tak, ale jeśli komuś kredyty pochłaniają większość wynagrodzenia to raczej nie ma innego wyjścia jak konsolidacja. Lepiej spłacać dłużej mniejsze kwoty i móc normalnie żyć.

anetaen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 18:38

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez ewkakot11 » 3 lis 2015, o 16:59

anetaen napisał(a):Niby tak, ale jeśli komuś kredyty pochłaniają większość wynagrodzenia to raczej nie ma innego wyjścia jak konsolidacja. Lepiej spłacać dłużej mniejsze kwoty i móc normalnie żyć.

Dokładnie, poza konsolidacją ostatecznością zostaje upadłość konsumencka

ewkakot11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lis 2015, o 18:44

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez mpod » 4 lis 2015, o 16:52

Przede wszystkim nie należy decydować się na pierwszy lepszy kredyt konsolidacyjny. Trzeba dobrze porównać oferty. No i wbrew pozorom nie jest to lek na całe zło.

mpod
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 16:46

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez pomaranczka » 12 gru 2015, o 14:39

ja mam złe doświadczenia z bankami, dlatego jak szukałam pożyczki na samochód to stwierdziłam, że nie będę się stresować tymi całymi rozmowami i zleciłam znalezienie mi dobrego kredytu firmie IPM Kredyty. Negocjowali za mnie i jestem zadowolona, bo wiadomo, że takiej firmie zawsze zaproponują coś lepszego niż dziewczynie, która jest zielona i mogą jej wcisnąć wszystko.

pomaranczka
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 13:31

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez michalik » 21 mar 2016, o 14:38

Super pomysł z tą firmą negocjującą warunki. Pytanie tylko, czy to nie jest tak że całą oszczędność zjadła ich prowizja?

michalik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 14:20

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez ŁadnaBabka » 31 gru 2017, o 18:17

Obecnie piszę pracę na temat zobowiązań i poszukuje informacji na tematy z tym związane. Co sądzicie o tym artykule > LINK Artykuł pisany jest prostym językiem i zawiera bardzo ważne informacje, jednak pragnę poznać opinii osób, które są " w temacie". Co sądzicie o nim ?

Ostatnio edytowano 19 mar 2018, o 18:56 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK
ŁadnaBabka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 gru 2017, o 19:03

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez strumyk » 6 mar 2018, o 18:02

Co bank to inna oferta kredytowa. Jest jakaś możliwość, żeby wybrać tą ofertę która jest najbardziej opłacalna i na której faktycznie coś zyskamy?
Avatar użytkownika
strumyk
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 13:32
Lokalizacja: śląsk

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez asertin » 13 mar 2018, o 16:05

No możesz np. skorzystać z porównywarek co są w Internecie. Nie wiem na ile one są wiarygodne ale na pewno zawsze to przybliży ofertę banku.
asertin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 16:00

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez strumyk » 14 mar 2018, o 12:15

Mówisz o czymś takim jak finansowy Rankomat? Bo szukałam też OC auta i zobaczyłam, że tam też taka porównywarka kredytowa jest. Ale wiesz może, czy wskazana przez taką porównywarkę oferta to jest taka sama jak się w banku dostanie? Bo gdzieś w jakiejś reklamie słyszałam, że to tylko opcja a ostateczna oferta dla klienta jest po przeanalizowaniu jego zdolności. Wiesz może?
Avatar użytkownika
strumyk
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 13:32
Lokalizacja: śląsk

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez asertin » 15 mar 2018, o 13:02

Nie no chyba tam jest tylko taka propozycja, bo banki i tak musza sprawdzić Twoją zdolność i na tej podstawie przedstawiają ofertę. Ale taka porównywarka właśnie jak Finansowy Rankomat czy inne pokazują Ci w jakim banku opłaty są najtańsze. Bo to jest najważniejsze.
asertin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 16:00

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez edytab » 15 mar 2018, o 21:59

Zerknijcie sobie również na te oferty LINK Uważam, że jak najbardziej są one warte sprawdzenia :)

Ostatnio edytowano 19 mar 2018, o 18:56 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK

Dżentelmen – to człowiek, który nie rani cudzych uczuć, chyba że umyślnie.
edytab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 lut 2018, o 17:57

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez strumyk » 17 mar 2018, o 15:41

O widzisz bardzo dziękuję. Na pewno sprawdzę. Bo jak rozumiem ta porównywarka jest darmowa i niezobowiązująca?
Avatar użytkownika
strumyk
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 13:32
Lokalizacja: śląsk

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez asertin » 19 mar 2018, o 16:49

No pewnie, że tak. Tam dokładnie wybierasz sobie kwotę jaka Cię interesuje i na jaki czas chcesz pożyczyć. I Ci pokaże w jakim banku będziesz mieć najtaniej. Ale też nie ma co do końca tym sugerować, bo banki i tak jak Ci zdolność sprawdzą to propozycje przedstawią. Ale za zwyczaj jest ona bardzo podobna do tej pokazywanej w Finansowym Rankomacie, bo banki mają promocje na oprocentowanie.
asertin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 16:00

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez myszunia » 20 mar 2018, o 12:05

Nie ma znaczenia czy korzystasz z porównywarki takiej jak Finansowy Rankomat, czy innej. Musisz mieć świadomość, że każdy kredyt musisz spłacić. Musisz dokładnie przemyśleć czy co miesiąc przez X miesięcy będziesz mieć pieniądze na ratę. Żadna porównywarka Ci tego nie doradzi. Po prostu trzeba być świadomym.
myszunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 sie 2016, o 20:58

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez strumyk » 21 mar 2018, o 18:43

Wiadoma rzecz. Najważniejszy to zdrowy rozsądek. Akurat jeśli chodzi o pieniądze to z tym problemów nie mam.
Avatar użytkownika
strumyk
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 13:32
Lokalizacja: śląsk

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez Karcyz3 » 17 maja 2018, o 12:01

Cześć Wam :) Zastanawiam się właśnie nad wyborem korzystnych ofert kredytowych... Czy jesteście w stanie mi coś polecić w tym zakresie? Czy np. LINK - kredyt samochodowy porównanie są ok opcje? Co o tym myślicie?

... Fakt, że żyjemy oznacza, że powinniśmy żyć – spierał się (Adrian). – Zwłaszcza, jeśli i tak dostaliśmy dodatkowy czas.
Karcyz3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 maja 2018, o 18:19

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez reika » 1 paź 2018, o 22:22

Często konsolidacja jest jedynym wyjściem gdy popadniemy w spirale zadłużenia. Dlatego zajrzyjcie do kredyt123 bo znajdziecie tam przejrzystą umowę, indywidualne podejście do klienta, mało formalności i szybką decyzję a także wysokie kwoty kredytowania bo nawet do 150 tyś. Oferują także konsolidację chwilówek.
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez Danka531 » 8 lut 2019, o 18:51

Spróbuj na Albert Kredyty, chociaż tak naprawę wszędzie są podobne oferty.
Danka531
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 lut 2019, o 12:03
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek