Jak do niej zagadać?

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Jak do niej zagadać?

Postprzez sophiavivre » 5 paź 2018, o 17:38

A więc jakoś w Marcu brałam udział w pewnej letniej szkole gdzie byli studenci z USA. Była tam jedna dziewczyna z która akurat nie miałam okazji bliżej się poznać itp ale obserwujemy się od tamtego czasu na instagramie i wydaje się być naprawdę spoko! W sumie chciałabym poleciec do stanów np na sylwestra, ale samemu to tak... niezbyt fajnie. I pomyślałam o niej. Ze może mogłabym jakoś zagadać (???) ale z drugiej strony trochę głupio, nie chciałabym wyjść na bezczelna albo taką co się wprasza gdziekolwiek itp.
Nie wiem nawet jak mogłabym zagadać w tej sprawie? Chodzi mi konkretnie o spędzenie czasu (abym tam całkiem sama nie była), a najlepiej to by było jakby mi się udało jakoś wkręcić tak, aby spędzić z nią/jej znajomymi sylwestra? No nie wiem. Nawet głupio to brzmi gdy to pisze. Po prostu nie mam zbytnio osób z którymi mogłabym fajnie spędzić ten czas i „szukam” sobie jakichś okazji do tego ;-;

Co sądzicie? Jak mogłabym do niej jakoś miło i normalnie zagadać aby zasugerować o co mi chodzi ale nie wyjść na jakaś niekulturalna?
sophiavivre
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 17:40

Re: Jak do niej zagadać?

Postprzez Jamelia » 7 paź 2018, o 08:53

Może najpierw spróbuj się zwyczajnie z nią poznać i zaprzyjaźnić. Na instagramie raczej ciężko wywnioskować czy ktoś jest spoko czy nie ..
Jeśli i ona obdarzy Cię sympatią może sama Cię zaprosi. Myślę, że Twoje zagadanie to obcej osoby czy mogłybyście spędzić razem Sylwestra u niej jest jednak nietaktowne. Wiesz, nie jedna osoba chciała by spędzić Sylwka w Stanach, dlatego większe prawdopodovieństwo że ona tak to odbierze...
Postaw na poznanie się w pierwszej kolejności ,a o wspólbym Sylwku raczej nie wychodz póki co z pomysłem ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Jak do niej zagadać?

Postprzez sophiavivre » 7 paź 2018, o 14:41

@Jamelia - wydaje się spoko, bo ona chyba codziennie prowadzi tam jakaś relację na insta, dużo o sobie opowiada itp. i po prostu takie "pierwsze wrażenie" wywarła pozytywne. Ale oczywiście masz rację - to tylko aplikacja, więc pewności nie mogę mieć. Szkoda, że jakoś nie poznałam się z nią bliżej na tej Letniej Szkole... ale było, minęło.

Oczywiście wiem, że niefajnie byłoby wyskoczyć na dzień dobry "hej, chciałabym spędzić sylwka w USA, pomożesz?" bo to takie.. nietaktowne (jak sama napisałaś). Ale właśnie nie wiem w ogóle jak zagadać! Najgorsza jest ta pierwsza wiadomość, bo potem jakoś gadka by się rozkręciła... Jak napiszę samo "hej, co tam" to też tak jakoś dziwnie bo no nie gadałyśmy ze sobą na żywo itp.

Masz może jakiś pomysł od czego mogłabym zacząć?
sophiavivre
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 17:40

Re: Jak do niej zagadać?

Postprzez Jamelia » 8 paź 2018, o 17:03

Mówisz, że zdaje relacje na insta ze swojego życia. O czym opoqiada najczęściej?
Może jest temat o którym obie godzinami możecie rozmawiać.. Myślę, że taki temat KLUCZ daje nakwiększe szanse na poprowadzenie dłuższej rozmowy i podtrzymanie znajomości . Posłuchaj o czym najczęściej wspomina i tego się "uczep" ;-)
Powodzenia! Daj znać jak się potoczyła Wasza relacja :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Jak do niej zagadać?

Postprzez sophiavivre » 8 paź 2018, o 20:31

Jamelia napisał(a):Mówisz, że zdaje relacje na insta ze swojego życia. O czym opoqiada najczęściej?
Może jest temat o którym obie godzinami możecie rozmawiać.. Myślę, że taki temat KLUCZ daje nakwiększe szanse na poprowadzenie dłuższej rozmowy i podtrzymanie znajomości . Posłuchaj o czym najczęściej wspomina i tego się "uczep" ;-)
Powodzenia! Daj znać jak się potoczyła Wasza relacja :)


@Jamelia Hmm... ogólnie ona prowadzi swoj insta tak jakby „motywująco”, najwiecej rzeczy jakie pokazuje to dieta i waga. Nie jest jakąś „fit-instagramerką”, ale pokazuje jak wyglądała kiedyś,pokazuje jak pracuje nad sobą, stara się motywować innych, czasem wrzuca coś ze studiów, albo chyba kilka razy dodała coś odnośnie swojego życia że była zawsze bardzo nieszczęśliwa itp i dopiero teraz próbuje to zmieniać i tak dalej...
sophiavivre
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 17:40

Re: Jak do niej zagadać?

Postprzez Jamelia » 9 paź 2018, o 17:49

No to myślę, że na pewno mądrze wykorzystasz to co już wiesz. Tylko pamiętaj nic na siłę, nie bądz nachalna i męcząca :ok:

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]