Jak rozreklamować salon kosmetyczny?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Jak rozreklamować salon kosmetyczny?

Postprzez linkala » 30 sie 2018, o 19:50

KociaMama napisał(a):Ulotki to dobry pomysł na pierwsze kilka dni, kiedy to możecie w ulotce zareklamować np. zniżkę na pierwszy zabieg, kod rabatowy, upominek dla pierwszych kilku klientów itp. Później koniecznie postawcie na stronę na facebooku, niech znajomi Wam polubią, potem zapłacicie parę złotych za promocję strony i będzie gitara :) Reklama w internecie to konieczność w tych czasach... Trzymam kciuki! :)

Ulotki ulotkami, ale np. katalog usług np. w formie albumu z ładnymi zdjęciami też się przyda. "Jak wykorzystać fotoalbum w kontaktach biznesowych?" - tu można więcej doczytać.
linkala
Jestem tu nowa :)

Postprzez palina88 » 11 paź 2018, o 10:11

ja nigdy ulotek nie próbowałam, ale spróbowałam marketingu internetowego, to chyba najlepsza forma jeśli chodzi o promowanie naszej firmy, wiadomo, ludzie dość dużo siedzą na internecie i dla nich wyznacznikiem jest to, co jest na topie w sieci, na fejsie czy insta. Ja pomimo tego, że mam też salon kosmetyczny, zainwestowałam w taka kampanię u cortary i lepiej nie mogłam zrobić, internet to jest teraz siła. A co najczęściej robimy z ulotkami? no właśnie, wyrzucamy.
palina88

Postprzez Czarny-aniolek » wczoraj, o 11:04

Moim zdaniem lokalną firmę warto reklamować tradycyjnymi metodami, żeby dotrzeć do jak największej ilości osób na miejscu. Ja na początku umieściłam baner przed salonem i na płocie u znajomych. Aaa ulotki były ze zniżką na wykonaną usługę w pierwszym tygodniu od otwarcia. Ulotki i baner z projektem zamówiłam w drukarni SPAM

Ostatnio edytowano 19 paź 2018, o 07:19 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Czarny-aniolek

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]