Kącik damsko - męski

Uwagi, sugestie, ciekawe pomysły dla ulepszenia portalu. Oraz uwagi związane z nieprawidłowym działaniem forum.

Kącik damsko - męski

Postprzez Jamelia » 13 paź 2018, o 15:26

:fallinlove Ponieważ od czasu do czasu pojawiają się osoby wyrażające chęć poznania kogoś ponawiam stworzenie kąciku dla takich osób. Ruch na forum jest bardzo mały, myślę że warto spróbować rozruszać towarzystwo :D ;-)
#babskiesprawy.pl ?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Kącik damsko - męski

Postprzez kostka29 » 15 paź 2018, o 10:57

Jestem za :)
kostka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 10:52

Re: Kącik damsko - męski

Postprzez redorange666 » 15 paź 2018, o 13:41

To jeszcze koncik dla doroslych....w wiadomym celu.
A tak na poważnie... Jest tyle portali więc to bez sensu robić z forum kolejny portal randkowy.
Każdy może wysłać pw do interesującej go osoby.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kącik damsko - męski

Postprzez Jamelia » 15 paź 2018, o 17:42

No sa takie portale ale na nich w większości przebywają ludzie szukający przygód. Natomiast na takim forum jak BS udzielają się w zdecydowanej większości "normalniejsze" osoby.. to raz. A dwa, ruch na forum zamiera,może taki dział rozruszałby trochę towarzystwo i zachęcił nowe osoby do rejestracji i aktywnej dyskusji.
Rozumiem,że osoby w związkach mogą nie widzieć takiej potrzeby ale nie zapominajmy o samotnych osobach, które jednak chciały by poznać kogoś na dłużej i do związku a nie tylko do sexu...
Poza tym forum powinno się rozwijać, wprowadzać jakieś zmiany, nowości żeby nie zamulać nudą i nie tracić użytkowników :roll:

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Kącik damsko - męski

Postprzez redorange666 » 15 paź 2018, o 20:12

Mówiąc krótko nie zgadzam się z taka wizja forum.
Opcja pw wystarczy aby nawiązać z kimś kontakt i nie trzeba robić działu do...romansowania. Takie moje zdanie. A Wy drogie Panie zrobicie jak się Wam podoba.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kącik damsko - męski

Postprzez BlueLagoona » 15 paź 2018, o 21:58

Hejka Wam. :) Jeżeli mogę wtrącić coś od siebie, (krótko tu jestem wprawdzie, no ale chyba po to jest forum, by każdy mógł wyrazić opinię). No w sumie taki wątek „kącik damsko – męski” jeżeli będzie na forum, nie oznacza, że trzeba taki wątek odwiedzać. Trochę tu nie kumam Ciebie redorange – że sprzeciw.… ja np. wiele tematów omijam „szerokim łukiem” w sensie nie czytam, bo mnie nie interesują. Ale są osoby, które tak. Więc jak ktoś chce niech pisze. Chodzi Ci o poziom forum? Że spadnie do podrzędnych portali randkowych?
Natomiast zgadzam się, że jak ktoś chce się z kimś poznać bliżej , to lepiej skorzystać z PV. No ja np. nie wyobrażam sobie siebie na tego typu wątkach. No nie :P . To tematy łączą ludzi, np. muzyka , książka. A nie „pani pozna pana”…ale to subiektywna ocena. No chyba można założyć temat i jak coś go zamknąć. ;-) . Więc ogólnie jestem za, ale nie skorzystam 8-)
A jeżeli jeszcze mogę takie moje zdanie na temat forum – to w zasadzie nie ma tu nudy…czasem mam wrażenie wręcz odwrotne, że tyle tego, że nie ogarniam, zanim poczytam, już nie mam czasu pisać ..;) wiele wątków, wiele osób….Trudno się na czymś skoncentrować. ( Ale ogólnie pozytywni oceniam, nikt się nie nabijał, że nie przełknę tabletki ankc :D ... a czytałam inne fora..oj czytałam....)
Avatar użytkownika
BlueLagoona
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 lip 2018, o 22:19

Re: Kącik damsko - męski

Postprzez redorange666 » 15 paź 2018, o 22:32

Doskonale wiem że nie trzeba odwiedzać. Nie zamierzam...chociaż moja wrodzona ciekawość każe mi tam zaglądnac.
Stwierdzam tylko że forum to nie portal randkowy. Tyle
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kącik damsko - męski

Postprzez Jamelia » 16 paź 2018, o 09:46

BlooeLaguna dokładnie, ja też niektóre działy pomijam bo mnie nie interesują ale to nie znaczy że nikt tam nie zagląda...
I nikt nie mówi żeby z forum robić portal randkowy, to ma być tylko dział.. no czizys. Są fora motoryzacyjne, medyczne i złamabych serc a jednak te wszystkie tematy są rówbież na BS.. Jest to forum wielotematyczne więc nie widzę przeszkód by dodać nowy dział.
Na pw nikt od razu do nikogo nie będzie pisał nie poznając go najpierw w szerszym gronie i w rozmowie "ze wszystkimi", no nie oszukujmy się, tak to właśnie wygląda jeśli chodzi o poznawanie nowych ludzi na forach a osoby udzielające się w tymże właśnie dziale dają jednocześnie sygnał że są zainteresowane poznaniem kogoś w celach romantycznych a nie tylko koleżeńskich :in love:

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Kącik damsko - męski

Postprzez redorange666 » 16 paź 2018, o 10:08

Nie przemawia do mnie ta argumentacja. Rozmawiasz na różnych działach w różnych tematach i chcesz kogoś bliżej poznać to nie trzeba tego oznajmiac w dziale damski męskim a po prostu walnąć pw. Chyba że to ja jestem jakis inny.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kącik damsko - męski

Postprzez BlackWolf » 22 kwi 2019, o 15:01

Są odważni, którzy z grubej rury piszą sprośne rzeczy na pw. :angrywife :lol: :lol:

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Kącik damsko - męski

Postprzez cinamonka » 24 wrz 2020, o 11:50

Fujki, to w ogóle nie powinno mieć miejsca tak na prawdę. okropne to jest :/
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Kącik damsko - męski

Postprzez Amelia1 » 28 gru 2020, o 10:38

Tak jak w powyższych wypowiedziach-to prawda, że są portale do takich dyskusji i nie trzeba tego robić na forum ale moim zdaniem nie każdy chce zakładać konto na portalu tylko po to aby kogoś poznać. Też nie każdy ma odwagę napisać na priv, łatwiej jest gdy poznajesz kogoś w gronie innych, macie wspólne zainteresowania itd. Jeden taki temat też nie zrobi z forum kolejnego portalu randkowego. Nie chcesz-nie wchodź, proste ;)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]