Zamawiał ktoś z Was na HybridFashion?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Zamawiał ktoś z Was na HybridFashion?

Postprzez elthi » 17 paź 2018, o 21:07

Hej, chciałam się zapytać czy ktoś z Was zamawiał coś na hybridfashion? Ogólnie nie widziałam wielu polskich opinii o tym sklepie, jedynie koleżanka z pracy mnie namawia, żebym coś od nich kupiła, ale ceny są takie wysokie... Chociaż faktycznie wypatrzyłam sobie parę fajnych sukienek to jednak mocno się waham. Nie chcę, żeby się okazało, że wyrzucam pieniądze w błoto. Jednak zależy mi na ładnej i przede wszystkim dobrej jakości sukience, więc jestem gotowa zapłacić więcej jeśli ma mi posłużyć parę ładnych lat.

"Jesteśmy więźniami własnego ja. Żyjemy w niewoli własnych poczynań."
elthi
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 15:26

Re: Zamawiał ktoś z Was na HybridFashion?

Postprzez Jamelia » 18 paź 2018, o 06:52

Może jest opcja zwrotu? Jeśli tak to zamów przymierz, sprawdz jakość szycia i materiału. Jeśli cos bedzie nie tak, odsylasz

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamawiał ktoś z Was na HybridFashion?

Postprzez elthi » 20 paź 2018, o 18:49

Jamelia napisał(a):Może jest opcja zwrotu? Jeśli tak to zamów przymierz, sprawdz jakość szycia i materiału. Jeśli cos bedzie nie tak, odsylasz

Możliwe. Zapytam się ich i w razie czego napiszę odpowiedź, może znajdą się również inni zainteresowani, którzy będą chcieli poczytać opinie.

"Jesteśmy więźniami własnego ja. Żyjemy w niewoli własnych poczynań."
elthi
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 15:26

Re: Zamawiał ktoś z Was na HybridFashion?

Postprzez Jamelia » 21 paź 2018, o 09:06

Świetny pomysł :ok:

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamawiał ktoś z Was na HybridFashion?

Postprzez elthi » 23 paź 2018, o 19:12

Okey, więc napisałam do nich. Powiedzieli, że jak najbardziej jest opcja zwrotu jeżeli coś będzie nie tak albo rozmiar okaże się zły :)

"Jesteśmy więźniami własnego ja. Żyjemy w niewoli własnych poczynań."
elthi
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 15:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron