Odchudzanie

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Odchudzanie

Postprzez paulinapaula » 25 wrz 2018, o 19:11

Czy słyszeliście już o African Mango Slim?! To mój wybawiciel w walce o piękną sylwetkę. Z nadwagą zmagałam się od dawna, a teraz cellulit odstające boczki zostały zażegnane i to w tak krótkim czasie.. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że preparat jest całkowicie naturalny!
To pewny skład dla mojego organizmu :)
paulinapaula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 maja 2018, o 14:09

Re: Odchudzanie

Postprzez Bogusia1959 » 26 wrz 2018, o 21:19

paulinapaula napisał(a):Czy słyszeliście już o African Mango Slim?! To mój wybawiciel w walce o piękną sylwetkę. Z nadwagą zmagałam się od dawna, a teraz cellulit odstające boczki zostały zażegnane i to w tak krótkim czasie.. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że preparat jest całkowicie naturalny!
To pewny skład dla mojego organizmu :)

Słyszałam, wiem że zdania są podzielone :)
Ale spróbować zawsze można. Chyba zadam pytanie specjaliście, bo dzisiejsze możliwości telekomunikacyjne na to pozwalają. Na przykład widziałam taką opcję na SPAM Co myślicie? Może tutaj nam odpowiedzą na pytanie, żebyśmy byłe pewne, że ten specyfik jest dobry? :)

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 08:41 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Bogusia1959
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 wrz 2018, o 23:14

Re: Odchudzanie

Postprzez ScarletLukia » 4 paź 2018, o 21:38

Hej dziewczyny, potrzebuję pomocy! Przez ostatni rok przytyłam 10 kg... No masakra jakaś. Mnóstwo stresu, śmieciowe żarcie, zero ruchu i tak oto obudziłam się ostatnio przerażona. Brzuszek mi się dosłownie wylewa... Planuję zapisać się na siłownię, zaczynam też przygotowywac sobie do pracy zdrowe posiłki, żeby nie zajadać się batonami. Czytałam już o jedzeniu pikantnych potrwa, imbiru, piciu zielonej herbaty. Co jeszcze polecacie do diety i sportu?
Avatar użytkownika
ScarletLukia
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 18:49

Re: Odchudzanie

Postprzez Elfik234 » 6 paź 2018, o 12:28

Przy dużej nadwadze radziłabym długie spacery lub zaopatrzyć się w motywacyjny zegarek z pomiarem kroków i wykonywać 10 000 kroków dziennie to jest około 7-8 km dziennie to jest optymalna aktywność dla każdego człowieka przy takiej aktywności łatwiej utrzymać lub rozpocząć zdrowy styl życia. pamiętaj, ze dieta to najważniejszy punkt programu. zapraszam na SPAM tam wyjaśniam w jaki sposób można wyliczyć swoją idealną wagę i ilość kalorii jakie trzeba spożywać jeśli planujesz schudnąć. Zapraszam

Ostatnio edytowano 21 paź 2018, o 19:53 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Elfik234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 paź 2018, o 12:09

Re: Odchudzanie

Postprzez Talenticzka » 21 paź 2018, o 15:00

a ja sobie zrobiłam detoks sokami Nuja - sa smaczne, pożywne i chyba jedne z tańszych... waga poleciała trochę w dół ale ważne ze oczyściłam organizm ze zbędnych złogów!
Talenticzka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 paź 2018, o 14:41

Re: Odchudzanie

Postprzez AnitaT » 25 paź 2018, o 12:24

Ja się odchudzam z Wygodnądietą. Z nimi mam pewność, że moje posiłki są odpowiednio zbilansowane, zdrowe i świeże. Ja w końcu jem regularnie a to już sporo ułatwia. Dania też są całkiem spoko, smaczne i syte więc nie ma na co narzekać, zwłaszcza że dieta jest skuteczna;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Odchudzanie

Postprzez Basi1898 » 6 lis 2018, o 11:16

ScarletLukia napisał(a):Hej dziewczyny, potrzebuję pomocy! Przez ostatni rok przytyłam 10 kg... No masakra jakaś. Mnóstwo stresu, śmieciowe żarcie, zero ruchu i tak oto obudziłam się ostatnio przerażona. Brzuszek mi się dosłownie wylewa... Planuję zapisać się na siłownię, zaczynam też przygotowywac sobie do pracy zdrowe posiłki, żeby nie zajadać się batonami. Czytałam już o jedzeniu pikantnych potrwa, imbiru, piciu zielonej herbaty. Co jeszcze polecacie do diety i sportu?


Myślę, że zdrowa dieta + dodatek ćwiczeń da Ci już efekty, o których myślisz. Możesz oczywiście używać więcej pikantnych przypraw w potrawach, jeśli nie powoduje to u Ciebie kłopotów żołądkowych. Ja herbatę zieloną piję dwa razy dziennie, ale bardziej ze względu na smak chyba. Co do ćwiczeń proponuję nie rzucać się na głęboką wodę, jeśli rok byłaś bezczynna - motywacja Ci może szybko spaść, jeśli zaczniesz zbyt mocno. Ja ćwiczę 4 razy w tygodniu + aktywność codzienna (spacery). Życzę powodzenia!

"Wystarczy pleść jakieś głupstwa, których nikt nie może zrozumieć, a ludzie zrobią wszystko, czego od nich zażądasz." - Buszujący w zbożu
tvokazje
Basi1898
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 sie 2018, o 12:07

Re: Odchudzanie

Postprzez foliomaseo » 27 lis 2018, o 19:06

Pierwszym powodem problemów z utratą wagi jest brak konkretnego celu. Zazwyczaj wiemy dokładnie, jak schudnąć prawidłowo, ale nie rozumiemy, co chcemy uzyskać w wyniku. Albo ustalamy takie cele, których nie można osiągnąć (np. waga w dojrzałym wieku, jak osiemnastoletnia dziewczynka). Specjalista przyjdzie na ratunek w tym przypadku, będzie on w stanie naprawdę ocenić stopień utraty wagi. Aby uniknąć takich przedsięwzięć, konieczne jest sporządzenie konkretnego planu. Zdecyduj, ile kilogramów musisz stracić.

foliomaseo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lis 2018, o 18:10

Re: Odchudzanie

Postprzez Adababa » 3 gru 2018, o 17:49

W odchudzaniu bardzo ważna jest silna wola oraz motywacja :) odchudzając się na siłę oraz w to nie wierząc - nic nie zyskamy. Warto połączyć dietę ( zdrowe odżywianie) wraz z treningami. Jedno musi iść w parze z drugim :)
Ja regularnie ćwiczę na siłowni od 5 miesięcy, dodatkowo odżywiam się zdrowo :) nie jem wgl słodyczy. Jem lekkostrawne potrawy, regularnie, w małych ilościach. Piję około 2 litrów dziennie mojej ulubionej zielonej Piwniczanki. Uwielbiam smak tej wody :)
Adababa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 13:35

Re: Odchudzanie

Postprzez Kamilla36 » 24 gru 2018, o 23:03

Bardzo nietypowe i ciekawe sposoby na odchudzanie można znaleźć na stronie: SPAM Jestem pewna, że dzięki nim schudnie się nie tylko szybko, ale także zdrowo. Bardzo ważne jest też to. że ryzyko wystąpienia efektu jo-jo jest niewielkie. Gdybym miała się odchudzać to na pewno tym sposobem.

Ostatnio edytowano 6 sty 2019, o 15:16 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kamilla36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 gru 2018, o 22:49

Re: Odchudzanie

Postprzez Majka2312 » 20 lut 2019, o 15:44

Ja po prostu ćwiczę kilka razy w tygodniu a do tego zamawiam sobie dietetyczne jedzonko z Wygodnejdiety. Dieta nie jest ciężka ale za to skuteczna a to dla mnie najważniejsze.
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]