Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez karpandzia11 » 9 paź 2017, o 14:27

są świetne od czasu do czasu jest to jakieś urozmaicenie w seksie i sprawia niebywałą rozkosz :diabel

karpandzia11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 wrz 2017, o 12:03

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez UlaM26 » 4 lip 2018, o 14:21

Ja również stosuję żele intymne, ponieważ czasami są bardzo przydatne i co ważne bardzo podnoszą jakość doznań. Jeżeli miałabym polecić jeden sprawdzony przeze mnie to na pewno byłby to Aqua Gel z SPAM ponieważ nie działa negatywnie na skórę, a zapewnia pełne nawilżenie przez długi okres czasu.

Ostatnio edytowano 13 paź 2018, o 14:39 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
UlaM26
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30 cze 2018, o 13:12

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Immoral » 12 paź 2018, o 21:42

Z tymi żelami to zależy do czego. Ogólnie lubię smakowe, nawet jak nie zamierzam niczego lizać to ładnie pachnie. Ale raczej jakieś profesjonane marki a nie tylko te co można znaleźć w Rossmann, np. System JO ma świetne żele.

Immoral
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 paź 2018, o 21:26

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez kokoszka88 » 24 paź 2018, o 13:23

Ja używam kick natural glide. Żaden komercyjny żel nie może się z nim równać. Można go kupić przez stronę internetową sklepu lub na popularnych aukcjach.
kokoszka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 paź 2018, o 13:19

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez potockarose89 » 31 paź 2018, o 01:14

Teraz sobie nie przypomnę nazwy, ale raz trafiłam na żel, który nie zawierał wody, był stricte silikonowy.
Ooooch, to było ciekawe doświadczenie!
Avatar użytkownika
potockarose89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 paź 2018, o 00:59

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez andrea23 » 31 paź 2018, o 11:48

Ale wiesz oczywiście,ze takich żeli nie powinno się stosować z wieloma zabawkami erotycznymi i na pewno nie powinno się stosować z prezerwatywami???? Najlepsze w składzie sa żele na bazie wody z uwagi na to ,zenie uczulają oraz nie uszkadzają gumek. Sama kiedyś kupiłam sobie silikonowy i było ok ale po którymś tam razie mnie bardzo uczulił tak że nie mogłam go stosować. Aktualnie używam głównie tych na bazie wody.
polecam Be lover. Bardzo dobrze nawilża, jednocześnie nie lepi sie.
andrea23
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 13:31

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez potockarose89 » 31 paź 2018, o 20:59

Powiedzmy, że to nie było do użytku z prezerwatywami tylko z moją zabawką. ;) Ale tak, wiem - sprawdziłam, wszystko było OK.
Avatar użytkownika
potockarose89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 paź 2018, o 00:59

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez katrinka » 2 lis 2018, o 09:09

No ja szukam czegoś do seksu analnego bo ciągle nie mogę się rozluźnic :( I brakuje mi nawilżenia. Gdzie ten be lover kupię? I czy się nada?
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez monicabe » 2 lis 2018, o 15:02

Na pewno nada się o wiele lepiej niż żele unimila i durexa bo mam wrażenie, że daje o wiele lepsze nawilżenie niż wspomniane. Tak więc możesz śmiało kupować. Sama zamawiałam w sklepie SPAM. Tak jak również wiele innych żeli jakie przetestowałam. A silikonowych również nie polegam z uwagi na to,ze mogą uszkadzać prezerwatywy.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum.

Ostatnio edytowano 4 lis 2018, o 21:49 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez actress » 4 gru 2018, o 10:38

Libi gel jest super. Nawet mój mąż na drugi dzień powiedział ze takiego seksu jeszcze nie mieliśmy. Niby niepozorny ale działa cuda Najpierw poczułam zimno później ciepło, generalnie uwrazliwia okolice bardzo :) Polecam serdecznie :)
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez xena » 4 gru 2018, o 15:41

Czy przypadkiem ten libi gel to nie jest taki durex intense?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez actress » 5 gru 2018, o 09:59

Wiesz co, raczej nie. Chodzi o to,ze durex intense sprawia,że czuje się albo tylko zimno albo ciepło a libi gel totalnie uwrażliwia okolice intymne tak więc odczuwa się o wiele więcej. Sama w sumie nigdy wcześniej nie ufałam takim "wynalazkom", jednak wprowadzę go do swojego stałego użytkowania. Nigdy tak szybko nie osiągałam orgazmu jak własnie przy tym żelu.
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Pena » 24 gru 2018, o 10:53

Również i moim zdaniem libi gel bije inne żele na głowę.... Jestem bardzo usatysfakcjonowana. Buteleczka jest mała jak perfumetka bardzo poręczna ( zdecydowałam się na mniejszą wersję aczkolwiek widziałam, że żel jest również w dużych butlach)., żel jest wydajny, bez zapachu. Faktycznie po nałożeniu odczuwa się ogólnie o wiele więcej, ogólnie uczucie super. Wpływa na orgazm oraz zwiększa podniecenie. Będę z miła chęcią polecać wszystkim kobietom jakie znam a osobiście będę po niego sięgać.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez kokoszka88 » 30 sty 2019, o 14:51

Ja używam klick natural glide. Mam za sobą doświadczenia z wieloma produktami, komercyjnymi i nie tylko. Ten okazał się najlepszy. Nie uczula, jest wydajny ;p no i działa ;) Ja go kupuje na stronie naturalna plodnosc.
kokoszka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 paź 2018, o 13:19

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Ania567 » 17 cze 2019, o 13:01

Miałam przyjemność testowania już wielu żeli na przyklad żelu chłodzącego i rozgrzewającego. Dopiero połączenie tych dwóch efektów daje poczucie idealnej rozkoszy. Ogólnie sprawdził się u mnie durex intense ale przyjemniejszy i to dużo jest libi gel. Dyskretne opakowanie jest subtelne, choć żel jest bardzo wydajny. Niewielka jego ilość daje niesamowicie intrygujace doznania. Działa zupełnie inaczej niż durex intense, ten pierwszy daje uczucie grzania oraz zimna. Ten drugi natomiast poprawia odczucia. Moim zdaniem warto wypróbować sobie obu.
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez rema » 8 sie 2019, o 10:58

Dziewczyny czy ten libi gel ma jakiś zapach? Ogólnie niedawno kupiłam sobie unimil truskawkowy i bardzo nieładnie pachniał. No czysta chemia.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Ania567 » 9 sie 2019, o 12:57

Libi gel to żel bezwonny o odpowiedniej konsystencji. w wygodnym opakowaniu. bardzo wydajny zgodnie z opisem na opakowaniu. Moze jest jedynie do zamówienia przez neta ale do tej pory jest to najlepszy zel jakieo testowaliśmy Zarowno jeśli chodzi o mnie jak i o męża. polecam wszystkim, by urozmaicić chwile intymnych zbliżeń
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez apidalia » 12 sie 2019, o 13:00

Ja też jestem zadowolona z libi gel. Żel daje efekt zimna, ciepła i przy tym nawilża. Daje możliwość osiągnięcia innych doznań.
apidalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 cze 2019, o 09:30

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez bestmed90 » 5 wrz 2019, o 11:06

Żele są fajne- ciekawe urozmaicenie i czesto pomaga jak przy dłuzszym stosunku kobieta juz nie nadąża z nawilżaniem siebie samej :)

bestmed90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 16:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez graczyk90 » 19 wrz 2019, o 14:34

Ostatnio zaczęłam korzystac i duzo lepsze doznania :)

graczyk90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 wrz 2019, o 14:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Allie » 21 lis 2019, o 10:24

Kilka żeli przetestowałam I mam swoich faworytów/

Zacznę od tych jakie lubie

Libi gel - zwieksza ukrwienie, nawilża, masz zdecydowanie lepsze odczucia. Poza tym jak na swoją cenę to jest niesamowicie wydajny , jedyny minus to ten,że można zamowić przez internet. Ale warto.
feminum - bezbarwny, z apteki. nie zwieksza doznań ale nie bedziesz miała przynajmniej otarć.

Na czym się zawiodłam:
durex play o - drogi i nic szczegolnego
te wszystkie żele w czerwonych opakowaniach - rozgrzewające i bardzo pieka.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez intime » 25 lis 2019, o 09:57

Czy będę w stanie kupić gdzieś stacjonarnie libi gel? I po jakim czasie czuć róznicę?
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Allie » 27 lis 2019, o 10:20

Różnicę? Praktycznie od razu. Nakładasz soie tam trochę żelu i od razu czujesz lepsze nawilżene. Mijają 2-3 minuty i czujesz znacznie więcej, myślę,ze bardzo dobrze poprawia ukrwienie
Kupuję internetowo. Zamawiam sobie raz na jakis czas paczuszkę. Stacjonarnie to nie wiem Ale nie widziałam w aptekach.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez Ninna85 » 2 gru 2019, o 14:33

Dobre, ale czasem nawet za entym razem potrafią podrażnić, ja miałam dobry sposób na nawilżenie- zabezpieczałam się mechanicznie diafragma dopochwową i zakładało się ją wraz z żelem antykoncepcyjnym i on oprócz dodatkowej ochrony również nawilżał
Ninna85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 gru 2019, o 14:08

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez zamszowa » 4 gru 2019, o 15:32

Dobrze wiedziec.
zamszowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 gru 2019, o 15:31
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Wakowaha