Bolace stawy

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Bolace stawy

Postprzez Mirabelka02 » 3 sie 2018, o 19:05

Fermia napisał(a):Skoro lekarz nie pomógl a wyniki masz w normie to myślę, ze przyjmowanie zinaxinu bedzie wskazane, zwlaszcza, ze sprawdzilam, że m on w skladzie glukozaminę.
I Nie przejmuj sie - tez tak mialam i minęło


U mnie było podobnie natomiast ja swoją kurację lekami wsparłam akupunkturą która dodatkowo uśmierzała ból
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Bolace stawy

Postprzez trefnoknus » 4 sie 2018, o 10:56

A u mnie bolące stawy jak się okazało po dość długim czasie nie miały tak naprawdę nic wspólnego ze stawami. Bo przyczyna tkwiła w tarczycy. I za każdym razem, kiedy wyniki tarczycy się pogarszały - bolały stawy.
trefnoknus
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:52

Re: Bolace stawy

Postprzez kaja12321 » 23 wrz 2018, o 20:48

Moja babcia jakiś czas temu męczyła się z bolącymi stawami, był to dla niej duży problem, a na wizytę do jej lekarza trzeba by czekać ponad miesiąc. Babcia jest strasznie upartą osobą i do innego nie chciała iść. Szukałam porad na internecie, by chociaż w jakiś sposób jej pomóc zanim będzie mogła iść do lekarza. Znalazłam SPAM , jest tutaj mnóstwo porad i kilka z nich się przydało babci. Teraz jest już po leczeniu i jest dużo lepiej, ale bardzo pomogły jej wskazówki, które tam znalazłam.

Ostatnio edytowano 6 paź 2018, o 20:59 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Bolace stawy

Postprzez nowaalicja » 1 paź 2018, o 13:09

Cześć :)

Najważniejsze to znalezienie przyczyny zapalenia stawów a żeby to ustalić faktycznie trzeba znaleźć dobrego specjalistę lekarza, który postawi diagnozę. Z mojego doświadczenia wynika, że czasami trzeba przejść się do kilku specjalistów i jeżeli 3 osoby wskażą tą samą przyczynę to można podjąć skuteczne działania :papa:
nowaalicja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 paź 2018, o 12:56

Re: Bolace stawy

Postprzez Bogusia1959 » 2 paź 2018, o 10:20

Cześć, super że szukasz odpowiedzi na swoje pytanie. Jeśli nie znalazłabyś jej tutaj, albo chciałabyś ją skonfrontować z wiedzą specjalistów, możesz zadać pytanie lekarzowi na SPAM. Ja i moja rodzinka korzystamy i jesteśmy zadowoleni :)

Ostatnio edytowano 6 paź 2018, o 20:59 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Bogusia1959
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 wrz 2018, o 23:14

Re: Bolace stawy

Postprzez skutecznyfit » 3 lis 2018, o 01:25

Dzień dobry wszystkim. Mam 33 lata, ale moje stawy są często bolą. Wydaje mi się, że zostało to odziedziczone po moim dziadku. W Internecie często można znaleźć artykuły, w których piszą, co należy zrobić w danej sytuacji (jeśli mówimy o stawach). Najważniejsze, żeby nie znależć artykuł o niskiej jakości. Mój dziadek często skarży się na ból stawów, zacząłem szukać informacji w Internecie, często znajdowałem artykuły na temat suplementów i postanowiłem spróbować. Coś pomogło, coś nie. Jednym z wniosków, które zrobiłem, jest to, że musimy poruszać się więcej, aby rozgrzać stawy. Często siedzimy na mejscu i trzymamy się siedzącego trybu życia, co ma bardzo negatywny wpływ na nasz układ mięśniowo-szkieletowy.

skutecznyfit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 paź 2018, o 20:49

Re: Bolace stawy

Postprzez kasiad81 » 5 lis 2018, o 12:57

Ja czasem także miewam problemy z stawami. Jak ból staje się uciążliwy to sięgam po Gardan. To silny lek przeciwbólowy dostępny bez recepty, więcej na jego temat znajdziesz tutaj SPAM . Mi pomaga zwalczyć doskwierające bóle i wrócić do normalnego funkcjonowania.

Ostatnio edytowano 5 lis 2018, o 13:51 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
kasiad81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 maja 2018, o 11:15
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron