Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez ellena » 7 lis 2018, o 22:29

Może to wynik stresu? Ja tak miałam zawsze się obawiałam że mogę zajść w ciąże i to praktycznie powalało mój sex na łopatki. Od kiedy zaczęłam stosować antykoncepcję to jest o niebo lepiej. Biorę belare i praktycznie od pierwszego miesiąca przestałam mieć bolesne miesiączki i wreszcie mogę sobie zafundować spontaniczny sex. Gdyż nie mam już wizji niechcianej ciąży.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez Peak » 15 lis 2018, o 14:54

a ja w sumei to nie wiem co zrobic by seks byl czesciej niz 2-3 w tyg, gdyz obecnie jest 2-3 na kwartal...Kupilem Kamasutre, kostki z pozyjami , zel i jest wibrator. Co z tego skoro notorycynie wychodze z inicjatywa. I w sumei juz mi ise odechcialo, gdyz wychodzi na to ze jestem jak toster hahah. Wlaczony mam stanac na wysokosci zadania ,ale jak sie sam wlaczam to zawsze k.. cos ..:/ i lipa. Wasze rozwizania Drogie Panie sa spoko. Moze cos mnie zaproponujecie? Jak dla mnie to pozostaje skok w bok. Aha !Rozmowa tez nie rozwiazala problemu bo uslyszalem: juz tak mam ? Pomimo tego ze jest na czym oko zawiesic i generalnie niczego mi nie brakuje ( tez tak uslyszalem)... No wlasnie brakuje..
Peak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lis 2018, o 12:00

Re: Przerwac monotonnosc w związku i łóżku!

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:59

Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron