Kosmetyki naturalne

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez ketma » 24 paź 2018, o 13:14

Z fajnych i jakościowych kosmetyków to na pewno Hildegard Braukmann.
Mają rewelacyjne, dopracowane kosmetyki, które nam dają fajną różnicę.
Dezodorant, krem do cery suchej, mydło 7 ziół - to pewniaki.
Ale pozostałe już musicie oceniać/testować sami. Podejrzewam, że powinno być podobnie.
ketma
Miła Kobietka

Postprzez rema » 26 paź 2018, o 14:15

No ja się ostatnio trochę bawię w robienie sobie kosmetyków. Zamówiłam sobie zestaw startowy z eco spa. Jak na razie zrobiłam swój własny krem oraz tonik. Jak się sprawdzą to się okaze, niemniej składowo powinny byc o wiele lepsze nić to co możńa znaleźć na półkach z kosmetykami w sklepie.

Mam rownież słabość do naturalnych mydeł, sporo ich przetestowałam. Jak na razie króluje dla mnie Olivia Plum i ich mydełka na bazie oliwy z oliwek. Aktualnie używam dwóch
z czarnym węglem ( do mycia twarzy dwa razy w tygodniu)
oraz z makiem - do ciała, super się pieni oraz delikatnie pachnie

Zamówiłam sobie rowniez ich olejek do mycia twarzy, wcześniej nigdy bym nie powiedziała, ze mycie olejkiem jest tak skuteczne.
rema
Jestem tu nowa :)

Postprzez a_gatka » 5 lis 2018, o 13:40

Ja zakochałam się w Botame, o których pisałam w innym wątku. Zobaczcie jakie fajne warianty i jakie ceny https://www.doz.pl/apteka/k3378-Botame - a już aloes z tej firmy wymiata. <3

Obrazek
a_gatka
Moderatorka

Postprzez edit » 7 lis 2018, o 17:08

O, ja uwielbiam kosmetyki naturalne, trochę ześwirowałam na ich punkcie :) W drogeriach chodzę i patrzę na składy, dużo można teraz fajnych kosmetyków znaleźć. Nawet w dużych marketach typu Auchan są perełki. Ostatnio znalazłam tam fajną sól algowo termalną do kąpieli, już przetestowałam i dawno nie miałam tak wspaniale miękkiej skóry :D Idealnie się wpasowała w mój czas na długie jesienne pobyty w wannie :P
edit

Postprzez CherylCole » 9 lis 2018, o 00:19

Na pewno warto inwestować w kosmetyki naturalne ;) W moim przypadku bardzo polecam kosmetyki tattoo Butter loveink. To sa akurat kosmetyki do pielęgnacji tatuażu. Bardzo dobrze pielęgnują tatuaż. zwłaszcza jak jest jeszcze świeży. Dzięki temu kosmetykowi też szybciej się goi ;)
CherylCole

Postprzez Maroko Sklep » 14 lis 2018, o 14:57

Warto postawić na kosmetyki, które wytwarza się z roślin, rosnących w ekologicznie czystych regionach Maroka. Chodzi np. o tamtejsze drzewa arganowe, opuncję figową czy czarnuszkę siewną. Wytwarza się z nich, tradycyjnymi metodami, cenne oleje, które można stosować zarówno na skórę, jak i doustnie.
Maroko Sklep

Postprzez Jodełka » wczoraj, o 18:15

Niezwykle interesującą ofertę produktową ma polska marka kosmetyków Calluna Medica. Wiecie, że nawet Kasia Cichopek je poleca? Największą rewelacją dla mnie z tej serii pielęgnacyjnej jest naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum oraz maseczka regulująca sebum Niemcy. Wspaniale przyspieszają regenerację skóry i działają rewitalizująco. Wreszcie nie boję się spojrzeć w lustro :)
Jodełka

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Balthu2083, Bing [Bot], fuzzers14, Google [Bot]