Pytanie od męża

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Pytanie od męża

Postprzez petitek69 » 6 paź 2018, o 10:30

WItam drogie Panie,
przepraszam na początku, że jako mężczyzna zaglądam na kobiece forum. Zdaję sobie również sprawę z tego, że pytanie, jakie zamierzam zadać pobrzmiewa prowokacją, która ma skłonić Was do intymnych wyznań. Jeśli tak to odbieracie po prostu nie odpisujcie.
Rzecz w tym, że moja żona zasugerowała, że na najbliższą rocznicę ślubu mógłbym jej kupić kilka gadżetów do masturbacji. Niektóre są proste w wyborze dwa jednak nie tak bardzo. Dlatego chciałbym was poprosić, jeśli możecie o porady wypływające z waszej prywatnej wiedzy i doświadczenia.
Pierwsza gadżet to klasyka. Chodzi o dildo. Domyślam się, że to sprawa osobistych upodobań, ale są różne jego typy. Może jednak istnieją wśród ogółu kobiet jakie preferencje, czy ma to być np jednoczęściowe czy też takie z główką na przegubie. Dodam, że moja żona miewa oba rodzaje orgazmu, przy czym łechtaczkowy jest u niej silniejszy.
Druga sprawa jest dla mnie znacznie trudniejsza. Chodzi o kulki dopochwowe (tzw. kulki gejszy). Nie mam pojęcia jak powinny być duże, z jakiego materiału i czy jakieś elektryczne czy po prostu zwykłe... kulki ;)
Będę niezwykle wdzięczy za wszelkie podpowiedzi
Jacek

PS. Rozważam tez inny prezent, ale o niego zapytam w odpowiednim dziale.
petitek69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 paź 2018, o 10:26

Re: Pytanie od męża

Postprzez Jamelia » 6 paź 2018, o 20:26

Drogi Jacku..
Odpisuję na Twojego posta by się przywitać i poinformować, że nie jesteś jedynym panem na forum, więc rozgość się ;-)
Odnośnie Twojego " problemu" niestety nie jestem w stanie pomóc :roll: ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Pytanie od męża

Postprzez petitek69 » 7 paź 2018, o 14:36

Jamelia napisał(a):Drogi Jacku..
Odpisuję na Twojego posta by się przywitać i poinformować, że nie jesteś jedynym panem na forum, więc rozgość się ;-)
Odnośnie Twojego " problemu" niestety nie jestem w stanie pomóc :roll: ;-)


Jamelio,
dziękuję bardzo za powitanie i dodanie otuchy :)
petitek69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 paź 2018, o 10:26

Re: Pytanie od męża

Postprzez potockarose89 » 31 paź 2018, o 01:12

Ja mogę dodać, że istotne jest to, z czego są zrobione te gadżety - przyjaciółka posiada na przykład dildo, które jest z jakiegoś rodzaju tworzywa sztucznego, bardzo gładkiego w dotyku, i wiem, że do tego należy stosować odpowiednie, specjalne środki czyszczące. :)
Myślę, że możesz, drogi pytający mężu, poszukać czegoś z grubszymi elementami w (mniej więcej) anatomicznych okolicach względem tego, jak wygląda normalny penis. ;) Nie musi też być strasznie długi - czasami jest to problem, gdy na przykład korzysta się z dildo, które ma przyssawki u podstawy. Nie bardzo można usiąść.
Jeśli chcesz zaskoczyć żonę, możesz podarować jej masażery, które czynią CUDA na łechtaczkę. Widziałam takie, które ładują się bezprzewodowo i wyglądają jak... w sumie nie wiem, jak to nazwać, ale ni to kryształ, ni to element ozdobny pokoju. Byłam zaskoczona! :D
Avatar użytkownika
potockarose89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 paź 2018, o 00:59

Re: Pytanie od męża

Postprzez katrinka » 31 paź 2018, o 11:53

Jeśli zona Ci zasugerowała to gratuluję otwartej żony, niewiele kobiet jest tak otwartych na zabawki. Sama lubię testowac nowości ale szczerze powiedziawszy to dopiero po latach otworzyłam sie na to. Mąż mnie namówił na pierwszy wibrator, sama bym sobie pewnie go nie kupiła ( zamówił przez internet)

Jeśli chcesz kupić wibrator polecam dwie firmy : lelo i ovo. NIe sa tanie ale za to oferują produkty bardzo dobrej jakości i wiele wibratorów ma sterowanie z poziomu telefonu.

Polecam również zele intymne.Moje ostatnie odkrycie to libi gel.... Najlepszy.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Pytanie od męża

Postprzez monicabe » 2 lis 2018, o 15:00

Co jest w nim takiego niezwykłego?
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Pytanie od męża

Postprzez katrinka » 5 lis 2018, o 14:25

Niby prosty, bezwonny żel o prostej konsystencji. Jednak można nim znacznie urozmaicić życie intymne. Z pewnością każda kobieta jest inna i inaczej reaguje na takie doświadczenia aczkolwiek widziałam bardzo wiele pozytywnych opinii na forach tak wiec postanowiłam sobie go zamówić i przetestować i jestem pod wrażeniem. Naprawdę niesamowite działanie, trudno jest mi je tutaj opisać ale libi gel sprawia,ze okolice intymne, szczególnie łechtaczka są o wiele bardziej czułe na dotyk oraz na pieszczoty. Tak wiec jest o wiele przyjemniej i to bez znaczenia czy podczas masturbacji czy podczas zabaw we dwoje.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Pytanie od męża

Postprzez monicabe » 6 lis 2018, o 10:10

W takim razie gdzie kupię? Znajde gdzieś stacjonarnie na mieście?
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Pytanie od męża

Postprzez katrinka » 7 lis 2018, o 14:59

Może w sex shopach ? Oj tutaj nie doradzę bo sama stacjonarnie nie kupowałam :) Ale zamawialiśmy z neta bo tak było dla nas o wiele wygodniej. A i na jednym opakowaniu na pewno się nie zakończy aczkolwiek pojemność jest spora tak więc wystarcza na długo.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Pytanie od męża

Postprzez Eldie » 14 lis 2018, o 14:05

Tylko, że przez internet nie jesteśmy w stanie zobaczyć danego produktu przed zakupem :) Chociaż zgadzam się, online jest łatwiej :)
Eldie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 lis 2018, o 13:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], westa