Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez ketma » 24 paź 2018, o 13:14

Z fajnych i jakościowych kosmetyków to na pewno Hildegard Braukmann.
Mają rewelacyjne, dopracowane kosmetyki, które nam dają fajną różnicę.
Dezodorant, krem do cery suchej, mydło 7 ziół - to pewniaki.
Ale pozostałe już musicie oceniać/testować sami. Podejrzewam, że powinno być podobnie.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez rema » 26 paź 2018, o 14:15

No ja się ostatnio trochę bawię w robienie sobie kosmetyków. Zamówiłam sobie zestaw startowy z eco spa. Jak na razie zrobiłam swój własny krem oraz tonik. Jak się sprawdzą to się okaze, niemniej składowo powinny byc o wiele lepsze nić to co możńa znaleźć na półkach z kosmetykami w sklepie.

Mam rownież słabość do naturalnych mydeł, sporo ich przetestowałam. Jak na razie króluje dla mnie Olivia Plum i ich mydełka na bazie oliwy z oliwek. Aktualnie używam dwóch
z czarnym węglem ( do mycia twarzy dwa razy w tygodniu)
oraz z makiem - do ciała, super się pieni oraz delikatnie pachnie

Zamówiłam sobie rowniez ich olejek do mycia twarzy, wcześniej nigdy bym nie powiedziała, ze mycie olejkiem jest tak skuteczne.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez a_gatka » 5 lis 2018, o 13:40

Ja zakochałam się w Botame, o których pisałam w innym wątku. Zobaczcie jakie fajne warianty i jakie ceny https://www.doz.pl/apteka/k3378-Botame - a już aloes z tej firmy wymiata. <3
a_gatka
 

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez edit » 7 lis 2018, o 17:08

O, ja uwielbiam kosmetyki naturalne, trochę ześwirowałam na ich punkcie :) W drogeriach chodzę i patrzę na składy, dużo można teraz fajnych kosmetyków znaleźć. Nawet w dużych marketach typu Auchan są perełki. Ostatnio znalazłam tam fajną sól algowo termalną do kąpieli, już przetestowałam i dawno nie miałam tak wspaniale miękkiej skóry :D Idealnie się wpasowała w mój czas na długie jesienne pobyty w wannie :P
edit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sie 2016, o 14:39

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez CherylCole » 9 lis 2018, o 00:19

Na pewno warto inwestować w kosmetyki naturalne ;) W moim przypadku bardzo polecam kosmetyki tattoo Butter loveink. To sa akurat kosmetyki do pielęgnacji tatuażu. Bardzo dobrze pielęgnują tatuaż. zwłaszcza jak jest jeszcze świeży. Dzięki temu kosmetykowi też szybciej się goi ;)
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Maroko Sklep » 14 lis 2018, o 14:57

Warto postawić na kosmetyki, które wytwarza się z roślin, rosnących w ekologicznie czystych regionach Maroka. Chodzi np. o tamtejsze drzewa arganowe, opuncję figową czy czarnuszkę siewną. Wytwarza się z nich, tradycyjnymi metodami, cenne oleje, które można stosować zarówno na skórę, jak i doustnie.
Avatar użytkownika
Maroko Sklep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 22:45
Lokalizacja: Suchy Las k. Poznania

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Jodełka » 20 lis 2018, o 18:15

Niezwykle interesującą ofertę produktową ma polska marka kosmetyków Calluna Medica. Wiecie, że nawet Kasia Cichopek je poleca? Największą rewelacją dla mnie z tej serii pielęgnacyjnej jest naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum oraz maseczka regulująca sebum Niemcy. Wspaniale przyspieszają regenerację skóry i działają rewitalizująco. Wreszcie nie boję się spojrzeć w lustro :)
Jodełka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 wrz 2018, o 12:10

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Ailis » 3 gru 2018, o 10:15

Ja znam tą markę co wyżej wspomniała osoba o Calluna Medica. Sama mam krem nawilżający do twarzy, który ładnie się wchłania, nie zostawia tłustych plam. A że ich reklamuje znana osoba to widziałam nawet u Kasi Cichopek na insta. Warto wypróbowac jeśli macie cerę delikatną i skłonną do podrażnień. Fajne też są maseczki do twarzy.
Ailis
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 14:25

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Gricce » 11 gru 2018, o 21:11

Jeśli chodzi o kosmetyki naturalne to jakiś czas temu zakochałam się w kosmetykach cosnature. Mają świetny stosunek ceny do jakości, dobrze współgrają z moją dość wymagającą skórą. Na pewno warto je przetestować :)
Gricce
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 gru 2018, o 21:08

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez jagoda1 » 19 gru 2018, o 21:34

Ja ostatnio kupiłam krem z termissy i mam też szampon od nich, ale muszę też pomyśleć o czymś od demakijażu
jagoda1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 gru 2018, o 18:49

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Anna9999 » 16 sty 2019, o 12:58

No twarz jest naszą wizytówką i trzeba o nią na prawdę bardzo dobrze dbać. Obecnie do tych wszystkich drogeryjnych kosmetyków jest pchane tyle chemii, że to aż straszne.. Ja korzystam z kosmetyków od Starej Mydlarni i jestem bardzo zadowolona. Cera jest odżywiona, nawilżona i "promienna". Moja przygoda z ich produktami zaczęła się dwa lata temu i w zasadzie przez spory przypadek, ale już teraz wiem że nie zamieniłabym ich na żadne inne
Anna9999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 sty 2019, o 11:25

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Anna9999 » 16 sty 2019, o 13:16

Lubie kosmetyki naturalne i staram się ostatnio kupować tylko takie. Moja siostra zaczyna współprace z Starą Mydlarnią. Jest to sklep z kosmetykami, które są naturalne. Od kiedy przeszła odpowiednie szkolenie i ma już wiedzę na ten temat. Ja też zaczęłam korzystać z tylko takich produktów i już po tygodniu stosowania widzę diametralną różnicę. :)
Anna9999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 sty 2019, o 11:25

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez sareneczka » 24 sty 2019, o 19:56

Każdy używa takich kosmetyków jakich chce tak naprawdę, to wszystko zależy co jemu pomaga i jaki ma rodzaj skóry no i problemy którym chce się przeciwstawić. Ja też często korzystam z porad mojej przyjaciółki, która jest dermatologiem. No i wspominała że na moje drobne jeszcze co prawda worki to żebym kupiła Remescar. No i miała rację, zresztą jak zawsze bo bardzo szybko się z nimi rozprawiłam
sareneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 gru 2017, o 17:15

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez lennox » 3 lut 2019, o 12:09

Do twarzy i ciała używam naturalnych kosmetyków AVA, polecam tę firmę, jesz nasza, polska, i ma fajny wybór kosmetyków o naturalnym składzie w niskich cenach.
lennox
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 lut 2019, o 11:59

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Siedemmska » 6 lut 2019, o 18:51

Bardzo dobre, naturalne kosmetyki ma marka Hildegard Braukmann. Szczególnie polecam ich żel do kąpieli 7 ziół. Jest bardzo odświeżający a dodatkowo fajnie odżywia skórę.
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez booksheep » 12 lut 2019, o 14:51

Wypróbowałam olejek z pestek śliwki na twarz. Używam go mniej więcej od 3 miesiecy... moim zdaniem to totalny hit :) Miękka, aksamitna skóra. Jaki olejek będzie podobny w działaniu? Powoli kończy mi się buteleczka. Może pestki malin?
Avatar użytkownika
booksheep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 paź 2018, o 17:01

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Miłka85 » 7 mar 2019, o 09:23

O Botame słyszałam już sporo dobrego, więc pewnie niedługo przetestuję - dzięki za dodatkową polecajkę @a_gatka :)
Ja chyba najbardziej lubię kosmetyki od Nacomi, jakoś mam do nich duże zaufanie po sprawdzeniu czarnego mydła, które w ogóle okazało się kosmetykiem mojego życia :D. Nie próbowałam jeszcze Jope - polecacie, znacie?
Miłka85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 09:10

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Glycerine » 10 mar 2019, o 12:08

Uwielbiam kosmetyki mineralne. Od zawsze miałam problem z trądzikiem i większość podkładów powodowało u mnie wysyp niedoskonałości. Od paru miesięcy używam podkładu matującego z eshopannabelle. Ma bardzo dobry skład, delikatnie matuje, nie tworzy efektu maski i co najważniejsze utrzrymuje się bez poprawek cały dzień w pracy.
Glycerine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 00:00

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez arletka90 » 11 mar 2019, o 15:15

Dziewczyny, a co sądzicie o kremie pod oczy Benton? Taka czarna tubka, drogi strasznie, ale podobno kosmiczne działanie... Czy ktoś miał z nim styczność?
arletka90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 mar 2019, o 15:13

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Devil93 » 12 mar 2019, o 09:25

A marka Calluna Medica? Jest Wam znana? Mi właśnie spodobał się ich naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy z cennym jogurtem zawierającym multum witamin i owsem, działającym mocno przeciwstarzeniowo. Chyba spróbuję, akurat mają fajne promocje i naprawdę się opłaca z niej skorzystać. ;)
Devil93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 wrz 2018, o 20:29

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez kawa » 13 mar 2019, o 10:03

Ja używam botame i jestem mega zadowolona. Pasuje mi to że są niedrogie bo kiedyś jak wchodziły dopiero kosmetyki naturalne to wszystkie były mega drogie. Teraz można kupić je za parę groszy.
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Eliza88 » 8 kwi 2019, o 19:28

Ja polecam kosmetyki naturalne od Cosnature. Sa na prawde świetne. Maja fajny skład, pięknie pachną i cena jest ok. Ostatnio robiąc zakupy babeczka w drogerii poleciła mi aplikacje na telefon Skanerka. Dzięki niej sprawdzam skład produktu i jego analize. Fajne jest to,że można poczytać recenzje innych użytkowników.
Eliza88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 19:20

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez miki789 » 18 kwi 2019, o 14:19

Spróbuj olejków do twarzy, jeżeli masz trudniejsze przebarwienia, https://e-naturalne.pl/pl/c/Olejki-do-twarzy/104. Nie zawsze zabiegi medycyny estetycznej pomagają, ewentualnie krótkoterminowo. Trzeba kombinować też z jakimiś własnymi mieszankami witaminowymi. Bo człowiek jednak się różni pod względem budowy, także cery. Na jednego dana witamina podziała, na innego inna, więc przydałoby się przetestować. Ten katalog, który ci przesłałam jest dość bogaty, sporo receptur.
miki789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 16:44

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Silesiana » 23 kwi 2019, o 10:12

Kosmetyków naturalnych zdecydowanie przybywa i dotyczy to zarówno sklepów, gdzie można je dostać, jak i producentów, także Polskich. Najlepiej jednak poszukać w sieci, bo w sieciach stacjonarnych różnie to bywa. Można skorzystać ze strony: https://ecoandwell.pl/, albo skorzystać bezpośrednio ze stron producentów.
Silesiana
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 15:28

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez xena » 8 maja 2019, o 14:20

No ja ostatnio również przerzuciłam sie na kosmetyki naturalne. Ale nie tylko jesli chodzi o kosmetyki do pielegnacji. Warto jest rownież poczytać sobie kosmetykach do makijażu. Zerknijcie sobie na kosmetyki od tej firmy: https://ikor.pl/20-pedzle Jak również i na ich akcesoria. Sa to kosmetyki mineralne, w składzie których znajdują się w 100% minerały. Dzięki temu nie zapychają. Mam z natury twarz, która ma skłonność do trądziku .Tradycyjne podkłady sprawiały, ze wyglądała nie za ciekawie. W przypadku tych kosmetyków nie mam jednak wyprysków. I make up trzyma się całkiem długo.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Arcuopl21029, Google [Bot]