Biżuteria na ślub

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Biżuteria na ślub

Postprzez PigeonKot » 17 lis 2018, o 15:27

Cześć!
Za miesiąc biorę ślub z moją narzeczoną, jest to wielkie szczęście i chciałbym to wyrazić jakimś prezentem, myślałem nad jakąś piękną, wyrafinowaną biżuterią. Polecicie coś?
Z góry dziękuję za pomoc!!

Temat przeniesiony do działu ŚLUB

Ostatnio edytowano 19 lis 2018, o 21:26 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiony
PigeonKot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 paź 2018, o 13:49

Re: Biżuteria na ślub

Postprzez loris » 24 kwi 2019, o 17:30

Biżuterię na ślub pewnie kupi sobie sama. Ciężko Ci będzie dobrać biżuterię nie widząc sukienki.
loris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 kwi 2019, o 17:26

Re: Biżuteria na ślub

Postprzez ona_my » 12 wrz 2023, o 13:21

Po wielu poszukiwaniach idealnej biżuterii ślubnej, trafiłam na całkiem fajny sklep https://edibazzar.pl/ Mają duży wybór i dobre ceny. Taka biżuteria to poważny wybór, więc ja postawiłam na to, by kupić coś dobrej jakości i nie zawiodłam się, bo biżuteria się sprawdziła.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: Biżuteria na ślub

Postprzez gloslek4 » 13 wrz 2023, o 11:40

Poszukaj w Aparcie czy Kruku też fajne i nowoczesne maja zestawy w Pandorze
gloslek4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 wrz 2023, o 11:39

Re: Biżuteria na ślub

Postprzez ona_my » 12 lut 2024, o 14:54

Przygotowując się do ślubu, zależało nam na znalezieniu idealnych obrączek, które będą nas reprezentować przez całe życie. Dlatego zdecydowaliśmy się na skorzystanie z oferty jubilera https://savicki.pl/ Jesteśmy zachwyceni zarówno jakością obrączek, jak i profesjonalną obsługą klienta.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]