Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez kamila_sko » 6 lis 2012, o 17:23

Witam
Pomożecie mi wybrać jakieś ładne fototapety do pokoju dziecka? Znalazłam już tutaj stronę z asortymentem: http://decorations.pl/pl/c/Swiat-dziecka/107 ale nie wiem na co się zdecydować...
Co polecacie do pokoju dziewczynki? Co będzie się ładnie komponowało?
kamila_sko
 

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez rozalia » 13 lis 2012, o 19:22

Nie widze info czy masz już córe czy dopiero oczekujesz. Jesli to ma być pokój dla noworodka to szczerze na stronce która podalas zadna fototapeta nie jest jak dla mnie do zaakceptowania. Moim zdaniem na poczatku powinny dominowac jasne pastelowe kolory a tam takich fototapet nie znalazlam. Wszystkie sa intensywne, rzucaja się w oczy. Jeśli natomiast masz juz córkę to poczekaj aż sama Ci powie która fototapeta jej pasuje. wtedy chetniej bedzie spedzac czas w swoim pokoiku.
rozalia
 

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez dobroslawa » 16 lis 2012, o 16:59

zgadzam się z rozalią. Jestem jednak za jednolitym kolorem w pokoju i do tego np. gwiazdki albo chmurki na suficie. Nadmiar kolorów i ozdób tylko męczy wzrok i rozprasza myśli.
dobroslawa
 

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez piper » 11 gru 2012, o 22:41

Poza tym chmurki są dość neutrlne, podobają mi się tapety na bogato ale nie wiem czy dziecku tak samo się podają.
Avatar użytkownika
piper
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 12:33

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez alianka » 2 sty 2013, o 13:01

My też urządzaliśmy właśnie pokoik dla naszej córeczki która przyjdzie na świat w lutym i na fototapetę wybraliśmy motyw z madagaskaru. Kolory są dość stonowane, a wszystkie zwierzątka takie uśmiechnięte i przyjazne. Fajnie to wygląda. A na suficie też mamy w jednym kącie przyklejony księżyc i gwiazdki świecące :)
Avatar użytkownika
alianka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 13:08

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez vicky0019 » 25 mar 2013, o 23:00

Ja właśnie skończyłam kilka dni temu urządzać pokój dla córeczki. Również daliśmy jej fototapetę. Od jakiegoś czasu podobały nam się fototapety dla dzieci Disney i postanowiliśmy kupić córeczce do pokoju taką z księżniczkami. Prezentuje się świetnie :)

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez paker » 26 mar 2013, o 10:31

Ja mam bliźniaczki i aby przedzielić im pokoik aby każda miała swój kącik nakleiłam im na ścianę fototapetę z ich zdjęciami w sepii. Wyszło cudownie. Miały zrobione specjalnie zdjęcia takie że stoją i opierają się o siebie plecami. Zrobiliśmy to w takiej firmie która się tym zajmuje.
Moje ulubione części do wózków widłowych
paker
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 10:22

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez kobietka1234 » 27 mar 2013, o 15:32

na pewno hello kitty, lub teraz monster hi, osobiscie moja corka ma pokoj w kolorze rozowo bialym i ostro rozowe dodatki , sciany sa w pastelach a meble biale.cudownie :)
kobietka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 15:03

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez kizia8 » 19 sie 2013, o 13:42

Hej podłączam się pod temat, stoję przed podobnym problemem i szczerze mówiąc sama nie wiem na co się zdecydować. Chciałam z początku wybrać coś z tego repertuaru przeznaczonego do pokoju chłopca ale jednak wydaje mnie się, że lepiej wybrać coś uniwersalnego, coś co będzie w porządku teraz - zgodnie z jego zainteresowaniami jak i np. za 3-4 lata tylko nie wiem właśnie co, obecnie ma "ała" na pkt bajki auta i dinozaurów. Także proszę pomóżcie, i z góry dziękuję za odp.

Ostatnio edytowano 19 sie 2013, o 14:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

kizia8
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 sie 2013, o 13:33

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez Konczita » 19 sie 2013, o 16:43

Przede wszystkim zrobilabym jedno- zapytała dzieciaka, co by chciał-chciała widziec na fototapecie, a potem dopiero szukałabym firmy, obrazka odpowiedniego itpe itede et caetera :woman: :woman: A Wy jak myslicie, dziewczyny?
Konczita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:24

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez jagna2 » 22 sie 2013, o 15:54

Gorzej jak córeczka jeszcze nie umie mówić to ciężko zapytać o jakieś konkretne zdanie :lol:

jagna2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 15:48

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez vicky0019 » 15 sty 2014, o 22:18

Ja mojej córeczce również nakleiłam fototapete oczywiście z wróżkami bo teraz to uwielbia oglądać. I powiem wam ze znalazłam w internecie sklep w którym zakupiłam rożne gadżety potrzebne mi do urządzenia tego pokoju SPAM. Jestem zadowolona z jakości i efektu końcowego. Transakcja i dostawa szybka.

Ostatnio edytowano 15 sty 2014, o 22:19 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejamy zdjęcia, a nie linki

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez babeczka33 » 16 sty 2014, o 09:50

Najlepiej jakieś z motywem bajkowym :)

Szkolenia narciarskie dla zaawansowanych i początkujących - http://www.grupaszafranski.pl/
babeczka33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 09:46

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez Basienka » 9 lut 2014, o 20:41

ja jestem raczej za minimalistycznym wystrojem i na pewno nie kładłabym fototapety na cały pokój,jakiś kawałek ściany tak,lub kawałek ściany w formie tablicy do pisania jest fajny,można też fajnie zrobić pokoik gładkie ściany i do tego atrakcyjne mebelki typu feretti z akcentami dziecięcymi,żeby nie było za bardzo naćkane,nie przesadźcie z dodatkami
Basienka
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 18:34

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez Stella82 » 10 lut 2014, o 13:21

Niedawno się przeprowadziłam, ale w poprzednim domu w pokoju synka miałam tapetę, a właściwie naklejki ścienne - drzewo i na całej szerokości przy podłodze trawę, a przy suficie jakby koronę tegoż drzewa. Efekt super. Nie wiem czy mogę wrzucać linki - jak coś to na pw chętnie podam.
Avatar użytkownika
Stella82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 12:06

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez Basienka » 10 lut 2014, o 19:07

widziałam gdzieś takie drzewo efekt był fajny,nie było zbyt kolorowo ale nie było smutno dla dziecka fajny pomysł
Basienka
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 18:34

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez Theila » 8 mar 2014, o 12:40

U nas się sprawdziły naklejki na ścianę. Synek poszedł ze mną do sklepu i sobie powybierał :P
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez Annika » 26 kwi 2015, o 12:03

Pamiętaj, zeby do pokoju dziecka dobrać taki wzór, żeby nie rozpraszał zbytnio uwagi. Zależy to również od wieku dziecka. Ja odpowiednie, stonowane i nie tylko znalazłam na SPAM, polecam bardzo dobre galerie, świetnie dobrane wzory! :happy

Ostatnio edytowano 28 kwi 2015, o 10:15 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Annika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 11:58

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez aida390 » 27 kwi 2015, o 13:30

Fajne są te fototapety, przynajmniej ściany dłużej są czyste :)

aida390
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 13:18

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez Zuzanna Kamińska » 18 lis 2018, o 13:56

Zamówiłam zdjęcia mojego syna z przedszkola na 9print. Miały być do albumu. Dostałam je chyba tak z 8 dni po złożeniu zamówienia. Matko, jakie są piękne! Musiałam kupić sporo ramek, bo nie mogę ich trzymać w albumie! Polecam bardzo!!
Zuzanna Kamińska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lis 2018, o 13:52

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez Gosja » 19 lis 2018, o 16:42

A może tak zamiast fototapet, to nie lepiej byłoby samemu coś namalować? :) Myślę, że dziecko zdecydowanie by coś takiego doceniło.
Gosja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lis 2018, o 14:46

Re: Jakie polecacie fototapety do pokoju dziecka?

Postprzez AnnaJ1987 » 18 cze 2020, o 15:00

Ja zamówiłam śliczną fototapet do pokoju córeczki na mamita.pl. Kolorowe wzory, bogactwo kolorów. Fototapety są naprawdę dobrej jakości. Polecam zajrzeć na ich stronę, wybór jest naprawdę ogromny.
AnnaJ1987
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 cze 2020, o 14:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]