Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Postprzez BeataBe » 19 lis 2018, o 23:41

Dziewczyny mam problem - po zakończeniu karmienia piersią mam lewą pierś sporo większą od prawej...Na codzień radzę sobie zabudowanymi, ciemnymi bluzkami i stanikami push up (z jednej piersi wyciągam gąbkę, żeby było w miarę równo, ale i tak muszę kombinować przy ubieraniu, żeby było ok). No ale na swój ślub chciałabym założyć wyśnioną suknię- dopasowaną koronkową syrenkę z niedużym trenem i dekoltem w serce...Macie może podobnie? Jak sobie radzicie?
BeataBe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lis 2018, o 22:43

Re: Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Postprzez Camille86 » 19 lis 2018, o 23:52

No kochana nie jestes sama. Ja od zawsze miałam nierówny biust, ale po karmieniu ta różnica się pogłębiła i niestety póki co (rok czasu) nic się nie zmieniło. Masz 2 opcje - albo dobry kamuflarz albo operacja palstyczna (tylko nie wiem kiedy masz ślub i czy zdążysz). Na razie jeszzcze się łudzę, że kiedyś wszystko wróci do normy, więc na razie ratują mnie staniki z wkładkami.

"Żyj każdym dniem, jakby miał być tym ostatnim!"
Avatar użytkownika
Camille86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 16:30

Re: Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Postprzez BeataBe » 19 lis 2018, o 23:59

Na silikony na razie mnie nie stać (ogrom wydatków przed ślubem) ani nie mam tyle odwagi;) slub mamy 26 grudnia 2019:) W staniku z tą gąbką Ci jest wygodnie cały dzień? Przyznam, że po całym dniu pierś miałam spoconą i czulam dyskomfort:/
BeataBe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lis 2018, o 22:43

Re: Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Postprzez Camille86 » 20 lis 2018, o 00:13

Noszę specjalne staniki Amoena z kieszonkami na silikonowe wkładki. Maja wiele ciekawych wzorów i modeli, więc znajdziesz cos dla siebie. Jeśli chodzi o wkładki to w sklepie dobiorą Ci odpowiedni kształt i wielkość, tak aby odpowiednio "uzupełnić" pierś. Powiem, Ci że biust mam tak ładnie podniesiony, że byz problemu chodzę nawet w głębokich dekoltach;)

"Żyj każdym dniem, jakby miał być tym ostatnim!"
Avatar użytkownika
Camille86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 16:30

Re: Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Postprzez BeataBe » 20 lis 2018, o 00:22

Nie słyszałam a tych stanikach:/ Czy w każdym sklepie z bielizną je dostanę? Mogę kupić przez internet?
BeataBe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lis 2018, o 22:43

Re: Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Postprzez Camille86 » 20 lis 2018, o 00:29

Bo to są produkty dla kobiet po mastektomii lub częściowej stracie piersi - ale też noszą je kobiety z asymetrią piersi jak my:) Generalnie jest to najlepsze rozwiązanie jeśli szukać rozwiązania na codzień a nie na wyjście. Trzeba trochę zainwestować, ale warto. Pytaj o nie w sklepach medycznych - najlepiej stacjonarnie, żeby Ci na miejscu dopasowali wkładkę.

"Żyj każdym dniem, jakby miał być tym ostatnim!"
Avatar użytkownika
Camille86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 16:30

Re: Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Postprzez BeataBe » 20 lis 2018, o 00:34

Ojej to faktycznie na takie sklepy specjalistyczne nie patrzyłam nawet. trochę zainwestować - czyli ile?
BeataBe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lis 2018, o 22:43

Re: Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Postprzez Camille86 » 20 lis 2018, o 00:46

Ja mam wkładkę, ktorą mogę nosić w kieszonce stanika lub przyklejoną bezpośrednio do piersi (Amoena Contact). Świetnie mi się sprawdza i się nie odkleja jesli odpowiednio o nią dbasz. Myślę, że jak myslisz o dekolcie w serce i może odkryte plece to bedzie dla Ciebie tez najlepszy wybor. Pół roku temu płaciłam 350 zł i ma wkładka wytrzymać 2 lata-zobaczymy. Na razie nic sie z nia nie dzieje

"Żyj każdym dniem, jakby miał być tym ostatnim!"
Avatar użytkownika
Camille86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 16:30

Re: Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Postprzez BeataBe » 20 lis 2018, o 00:52

Ok to nie ma tragedii - jesli mam się dobrze czuć na slubie to zainwestuję;) popatrze najpierw w necie i pójdę do medycznego. Dzięki za pomoc!
BeataBe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lis 2018, o 22:43

Re: Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Postprzez Camille86 » 20 lis 2018, o 00:58

Cieszę się, że mogłam coś podpowiedzieć - trzymam kciuki, żebyś była zadowolona. Idealnego ślubu życzę:)

"Żyj każdym dniem, jakby miał być tym ostatnim!"
Avatar użytkownika
Camille86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 16:30

Re: Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Postprzez Jamelia » 21 lis 2018, o 18:48

Kiedyś kupiłam takie sylikonowe miseczki do sukienki bez ramiaczek, przykleja sie je do biustu.. Mysle ze z czyms takim można pokombinować żeby zatuszować różnicę.
A kupiłam w normalnym sklepie z biustonoszami I nie za miliony ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Nierówny biust a wymarzona suknia ślubna

Postprzez arik » 16 sty 2019, o 19:30

Możesz wszyć miseczki do sukienki. Wtedy biust będzie wyglądał symetrycznie.
arik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 sty 2019, o 19:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]