Bromergon

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Bromergon

Postprzez kobieta123 » 22 lis 2018, o 22:50

Witam.
Mam pewien problem.
Zacznę może od tego, że mój okres nigdy nie był normalny nie dostawałam go regularnie czasami 4/5 razy w roku po czym zatrzymał mi się na ponad 3 lata. Od prawie roku dostawałam w miarę normalnie spóźniał się co tydzień, 2 tygodnie, maksymalnie 3 tygodnie. Zaczęło mnie to denerwować więc poszłam do ginekologa który zapisał mi bromergon. Biorę od prawie miesiąca jedaną tabletkę przed snem, dodam że przy badaniach prolaktryna wyszła w pożądku, z 30 tabletek zostały 3 A okres spóźnia się ponad 5 tydzień. Z partnerem normalnie współżyliśmy bardzo często i bez zabezpieczenia, za każdym razem kończył w środku. Oprócz braku okresu jedyne co to biegam co chwilę do WC. Czy mogę być w ciąży ? Jakie mogą być inne przyczyny zatrzymania się okresu ?
kobieta123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lis 2018, o 22:41

Re: Bromergon

Postprzez Jamelia » 23 lis 2018, o 15:21

No cóż.. to że masz nieregularny okres to nie oznacza że jesteś bezpłodna. Proponuje zrobić test

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Bromergon

Postprzez kobieta123 » 24 lis 2018, o 11:17

Jutro rano zrobię, ale wątpię żeby wyszedł pozytywny bo raczej odczuwała bym jakieś zmiany
kobieta123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lis 2018, o 22:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]