Oczyszczanie organizmu z toksyn

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez belcia » 19 lip 2018, o 12:40

Faktycznie, ja też dostałam Hepa Vitale bardzo szybko,lubię naturalne produkty dlatego się skusiłam, do tego zespół jelita nadwrażliwego i czytałam, że można je wtedy też stosować i sprawdziły się rewelacyjnie.
belcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lip 2018, o 12:32

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Brida » 29 sie 2018, o 10:47

Niedawno lekarz zdiagnozował u mnie ZJN i mam nadzieję, że prawidłowo, bo trochę czasu minęło :( Nie jestem jeszcze taka obeznana co moge a co nie ale właśnie lekarz mi mówił, że spożywanie ziół jest wskazane przy tej dolegliwości. Co takiego jest dokładnie w tych ziołach Hepa? Jak często to sie pije? Po jedzeniu czy przed?
Brida
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 09:07

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez a_gatka » 13 wrz 2018, o 09:55

Ja stawiam na ziołowe herbatki, bo jak już wiedziały nasze babcie, nic tak dobrze nie działa jak zioła na te sprawy. Stosuję różne, ale zawsze patrzę na skład. Ostatnio polubiłam bardzo tę https://www.doz.pl/apteka/p125464-ZIELN ... 7_g_10_szt. Nie jest droga, a ma skład właśnie bardzo dobry: bez czarny, pokrzywa, brzoza, fiołek trójbarwny, mniszek lekarski i korzeń łopianu większego, które wspierają naturalne funkcje oczyszczające organizmu. Próbowała któraś z Was? :)
a_gatka
 

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez ElbowCat » 16 wrz 2018, o 14:51

duzo zieleni
ElbowCat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 wrz 2018, o 14:49

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez jucha91 » 19 wrz 2018, o 13:34

Zgadzam się, dużo warzyw i owoców. Błonnik dobrze oczyszcza.
jucha91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 13:01

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Marleenen » 19 wrz 2018, o 15:48

owoce też? one zawierają dużo cukru
Marleenen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 wrz 2018, o 15:43

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Jodełka » 28 lis 2018, o 15:12

Jeszcze nie oczyszczałam organizmu, ale widziałam świetną ofertę detoksu dr SPAM. Może jeszcze zdążę w tym roku wyjechać na takie wczasy. Marzy mi się wypoczynek, na którym ktoś się mną zajmie i nauczy jak najlepiej dbać o własne ciało i umysł. Oferta jest bardzo kusząca cenowo i programowo. Z tak wieloma atrakcjami nie spotkałam się jeszcze w żadnym innym kurorcie.

Ostatnio edytowano 28 lis 2018, o 20:28 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Jodełka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 wrz 2018, o 12:10

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez alicja.m » 29 lis 2018, o 11:00

Jakie ziołowe herbatki będą najlepsze? Pokrzywa czy coś innego?

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez kies » 3 gru 2018, o 00:49

Wiesz co, ja na przykład uwielbiam te z doz zielnika, szczególnie te owocowe z całkiem sporymi kawałkami owoców, z ziołowych melisa i czystek.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Adababa » 3 gru 2018, o 17:23

Ja oczyszczam swój organizm z toksyn pijąc dziennie około 2 litrów czystej niegazowanej wody :) najbardziej smakuje mi biała Piwniczanka. W ten sposób nie dość że oczyszczam organizm, to dodatkowo odpowiednio go nawadniam :) dzięki temu moja skóra jest bardziej elastyczna :)
Adababa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 13:35

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez minia51 » 6 gru 2018, o 16:03

Z tą wodą masz rację, bo pomaga przy oczyszczaniu. Ja jeszcze polecam SPAM, bo pomogła mi przy wzdęciach i zgadze. Nie chciałam brać tabletek, bo to tylko obciąża wątrobę, a takie zioła naturalne mogą tylko pomóc.

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 13:25 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: a ja polecam nie spamować
minia51
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 gru 2018, o 15:59

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez actress » 12 mar 2020, o 09:09

Polecam ostropest plamisty - coraz bardziej zaczyna się doceniać jego działanie. Ostropest plamisty posiada niespotykaną zdolność odtruwania i regenerowania wątroby. To nieocenione zioło dla wątroby na jej niemal wszelkie dolegliwości. Zawiera w swoich nasionach substancję zwaną sylimaryną, która jest związkiem zaliczanym do flawonoidów. Wykazują one silne działanie odtruwające, oczyszczające i regenerujące.
Jest obecny w bardzo wielu suplementach na wątrobę
https://aptekagalen.pl/watroba

Pamiętajcie również, że ważna jest zdrowa oraz nieobciążająca wątroby dieta. Im mniej alkoholu tym równiez lepiej!
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez zofia.juluk1995 » 15 maja 2020, o 11:46

Drobny sprzęt medyczny-polecam z czystym sumieniem :)
zofia.juluk1995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2020, o 09:56

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez guarana » 15 maja 2020, o 12:19

herbata z pokrzywy <3 tak samo algi jako maska itp.
Avatar użytkownika
guarana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 maja 2020, o 11:58
Lokalizacja: Kraków

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Dorotka-a » 2 sie 2021, o 20:09

Detoks sokowy jest świetny! Oczyszcza organizm, odchudza, zmniejsza żołądek. Ja czuje się po takiej diecie lekko i pełna energii :) Zwykle robię sobie takie 1-2 dni na sokach. Ale co jest BARDZO ważne! Soki muszą mieć bogaty i urozmaicony skład! Żeby to nie była kompozycja pomarańcza-jabłko i tyle! Powinny też się znajdować w składzie mleka, nasiona, warzywa! Mój ulubiony detoks jest od Kuroniowie Diety - świetne mają składy. Taki jeden dzień składa się z 6-ciu soczków, które można zabrać ze sobą wszędzie Ja uwielbiam wyprawy rowerowe, więc zawsze wtedy biorę ze sobą jeden soczek i w drogę :D
IMG_9802.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Dorotka-a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 kwi 2020, o 19:43

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez isabelleelle199 » 4 paź 2021, o 08:57

Ja stosuję my best detox. To wysoce skuteczny suplement, który wspomaga etap detoksykacji organizmu. U mnie się naprawdę swietnie sprawdził i czuję się o stokroć lepiej.
isabelleelle199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 wrz 2021, o 12:39

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez isabelleelle199 » 4 paź 2021, o 09:39

Polecam spróbować suplementu my best detox. Gwarantuję, że zauważysz ogromną poprawę samopoczucia :)
isabelleelle199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 wrz 2021, o 12:39
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Anastazja2007, Bing [Bot], Google [Bot]

cron