Sypialnia - aranżacja

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez ellena » 16 lis 2018, o 16:54

Jeżeli ktoś ma nieustawną sypialnie to bardzo ciekawym rozwiązaniem jest duża szafa wnękowa albo taka na całą ssciane. Rewelacyjnie wszystko pomieści. Mnie taka firme poleciła siostra "Wiór Płyt" .Można na nich polegać bardzo słowni ludzie i kompetentni.Przyszli zrobili pomiar ugadaliśmy się co do ceny i czasu wykonania i wszystko było na czas i bez jakiś kolwiek problemów. Teraz mam bardzo dużo miejsca w sypialni, wszystko mogłam pochować do dużej szafy nic mi już nie zalego po kątach.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez Olkka » 29 lis 2018, o 20:28

Sama bardzo lubię robić zakupy na Room99. Mają duży wybór a ceny są bardzo przystępne. Co do produktów to fajna jakość, nowoczesny styl i oryginalne;)
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez alicja.m » 30 lis 2018, o 09:42

Taka szafa wnękowa na całą ścianę to idealne rozwiązanie dla każdego kto ma trochę dużo ubrań :)

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez joasia92 » 7 lut 2019, o 00:12

A ja uwielbiam pastelowe odcienie, które dają poczucie ciepła :) Pomimo zimy, moja sypialnia jest urządzona w wiosennym klimacie. Polecam dodatki do wnętrz SPAM
Można tam znaleźć masę pięknych rzeczy <3

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 11:44 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
joasia92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 lut 2019, o 21:50

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez beata_smol1983 » 11 lut 2019, o 16:17

Może zamiast całą sypialnię robić na taki ciemny kolor, warto zamienić proporcje i postawić po prostu na ciemne dodatki (jeśli ten kolor Wam pasuje)? Ciemny świecznik, jakieś donice, figurki. A wnętrze rozjaśnić. Fajnie będzie to kontrastowało i będzie przyjemny klimat. W sprawie dodatków polecam sklep SPAM bo sama tam niedawno kupowałam sporo rzeczy.

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 11:44 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
beata_smol1983
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 lis 2018, o 14:35

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez katin » 24 lut 2019, o 12:37

ja gorąco polecam HomeHood, jeśli chodzi o produkty do sypialni :)
SPAM - sama kupowałam i są przepiękne!

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 09:15 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
katin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 sty 2019, o 16:06

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez _palinkaaa » 6 gru 2019, o 11:28

Jeśli szukam jakichś inspiracji, bo planuję zmienić wystrój wnętrza w swoim mieszkanku, wtedy zawsze przeglądam różnego rodzaju wnętrzarskie blogi, żeby wymyślić jakąś swoją indywidualną wariację ;) I ostatnio bardzo do gustu przypadł mi blog Wnętrza dla Ciebie :) Mają sporo ciekawych opisów :)
_palinkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2019, o 11:39

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez wenus28 » 6 gru 2019, o 15:41

Fakt blogi są doskonałym miejscem do tego typu poszukiwań. Ja również korzystam https://slf24.pl/blog i bardzo szybko mi idzie urządzanie. Świetne artykułu, mnóstwo ciekawych i bardzo prostych porad. Chyba i część mebli u nich zamówię, bo muszę przyznać, że są nietuzinkowe i stosunkowo niedrogie.
wenus28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:55

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez agata.felska » 30 sty 2020, o 12:25

Ja kupiłam sobie ostatnio do sypialni donice gliniane i jestem bardzo zadowolona. Mam jasną sypialnię, dość dużą i uwielbiam rośliny :) Jedyne, czego mi brakowało to właśnie jakiś stylowych donic. Zamawiałam tutaj: https://sklep.hydroponika.pl/Donice/naturalne. Bardzo duży wybór mają i jakościowo też fajnie.
agata.felska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 sty 2020, o 12:23

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez ZiziKam » 2 mar 2020, o 11:58

Zgadzam się z wami w 100%. Po co przepłacać skoro samemu można wiele z wystrojem wnętrza zdziałać. Przy okazji podpytam o wasze sposoby na upiększenie sypialni. Mam wszystkie meble, ale potrzebuję jeszcze dodatków, które sprawiłyby że sypialnia będzie bardziej przytulna. Myślałam, żeby kupić tkaniny dekoracyjne (dla zainteresowanych szyciem polecam swoje sprawdzone źródło: mir-tex24.pl) i uszyć poszewki na poduszki albo jakieś ciekawe zasłony. Co myślicie?
ZiziKam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:52

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez ZiziKam » 9 mar 2020, o 11:27

Zgadzam się w 100%. Najlepszy efekt zawsze zapewniają dobrze dobrane dodatki. Moim zdaniem nawet kilka poduszek dekoracyjnych i ładne zasłony z porządnej tkaniny zupełnie zmienią wnętrze.
ZiziKam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:52

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez lbeier » 29 cze 2020, o 21:34

Moim zdaniem łóżko to centralny punk sypialni, jest to oczywiście najważniejszy element i mebel tego pomieszczenia. O łóżkach do sypialni czytałam na https://senpo.pl/lozka/. Strasznie podoba mi się styl industrialny, więc jakie łóżko powinnam wybrać? Może tapicerowane?
Avatar użytkownika
lbeier
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 cze 2020, o 21:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez Jogerka » 17 lip 2020, o 09:23

Dla mnie istotą sypialni są rośliny i kwiaty... Kocham kwiaty!! Ostatnio znalazłam cudaśny sklep z roślinami w doniczkach PlantsAndPots :) Doniczki są genialne i pasują do każdego wnętrza, jednak rośliny w sypialni dają wiele możliwości aranżacji. Nie wiem czy to placebo ale od momentu jak mam kilka fajnych i pięknych roślinek koło łóżka znacznie lepiej śpimy z mężem - Oczywiście on do tematu kwiatów w sypialni nie podchodzi tak optymistycznie jak ja :/ Nie poddaję się :D

Poniżej mały bonusik :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Jogerka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lip 2020, o 09:04
Lokalizacja: Śląskie

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez artek » 22 lip 2020, o 15:32

Piękna sypialnia. W moim domu zdecydowałem się na trochę bardziej surowy styl. Postawiłem na metal i drewno. Żeby osiągnąć zamierzony efekt musiałem zainwestować w meble na wymiar. Znalazłem firmę, która według mojego projektu stworzyła odpowiednie meble do sypialni. Znalazłem też w ich ofercie przeszklone drzwi loftowe, które idealnie dopełniają całości
artek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lip 2020, o 14:12

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez Morelka80 » 29 lip 2020, o 10:30

Każdy chce żeby jego sypialnia wyglądała ladnie, ale naprawdę podstawą powinien być komfort i jakość snu. Na przyklad lepiej wydac więcej na materac niz na komode ;) a co do samych materacy to firma fiki miki ma swietne, teraz wlasnie od nich dla dzieci te 160/80 zamawialismy tez
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez biosennie » 18 sie 2020, o 11:08

Cześć! Jak myślicie, czy warto inwestować w sypialni, zwłaszcza jeśli chodzi o łóżko, w lepsze materiały, typu organiczna bawełna lub len? Zwracacie w ogóle uwagę, z jakich materiałów wykonane są przedmioty jak łóżko i wezgłowie do niego?
biosennie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 sie 2020, o 10:52

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez Zosia18 » 2 wrz 2020, o 13:01

Zawsze :3 Szczególnie właśnie w przypadku sypialni, którą z początku nie wiedziałam, jak urządzić, ale potem natrafiłam na te porady https://jysk.pl/guide/jakie-dodatki-wybrac-do-sypialni
Zosia18
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 maja 2020, o 14:10

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez Ona1988 » 9 wrz 2020, o 23:22

sypialnia to raczej w spokojnych kolorach. Ostatnio modne są sypialnie w których ściana za łóżkiem jest w innym kolorze niż pozostałe w sypialni. Moja wymarzona sypialnia to szafa z dużym lustrem łóżko i jakieś szafki obok łóżka gdzie mogłabym postawić lampę bo lubię czasami zapalić sobie światło przed snem jak jestem sama. A górne światło mocniejsze używane np podczas poszukiwań czegoś w szafie. Trafiłam na ciekawe wzory w sklepie pp-design.pl Gwarantują szybką dostawę więc jak ktoś potrzebuje z dnia na dzień lampę to warto skorzystać z oferty.

http://www.kuzniawsiodelku.pl podróże po śląsku i nie tylko pokazujące piękno tych terenów
Ona1988
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 13:02

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez carol-bork » 29 wrz 2020, o 23:51

Bardzo fajne dodatki ogólnie do domu można znaleźć w room99. Bardzo fajny sklep niedrogi a usłyszałam o nim dopiero niedawno.
carol-bork
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 sie 2020, o 17:54

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez ZiziKam » 5 paź 2020, o 12:45

Mnie bardzo podobają się aranżacje szarej sypialni z fotek na blogu mirjan24.pl A waszym zdaniem będą do szarego pasowały złote dodatki?
ZiziKam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:52

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez liniana » 12 paź 2020, o 18:55

Ja szukam teraz nowej lampy do sypialni, spodobala mi się mira activejet, widziałam w sklepie, daje sporo światła, można też regulować kąt padania, myślę ze się fajnie sprawdzi w pokoju
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez wenus28 » 24 paź 2020, o 13:07

My dopiero szukamy pomysłu na naszą sypialnię ale wiele tych namiarów przyda się nam jak zaczniemy już zakupy. Sporo czasu zaoszczędzimy na poszukiwaniach. Co do tej naszej sypialni to chcemy połączyć styl nowoczesny ze skandynawskim i podglądamy aranżacje na blogu slf24.pl, są naprawdę świetne, a i meble jak coś to będą pod ręką.
wenus28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:55

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez Wiktoria1996 » 28 paź 2020, o 11:28

Ja bardzo polecam zaglądać na różne blogi i strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji. Od siebie mogę zarekomendować GlassDekor24 - znajdziesz tam super artykuły i porady :)

Wiktoria1996
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 paź 2020, o 11:24

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez Joana » 28 paź 2020, o 12:47

Też szukam pomysłu na sypialnie. Na pewno będzie jasna. Na razie mam pomalowane ściany tylko. W moim domu króluje biel więc do malowania ścian użyłam Śnieżka max white. Wygląda to na bardzo ładnie - super odbija się światło i dobrze są pokryte nierówności ściany.
Teraz jeszcze meble i dodatki. Chętnie poczytam o pomysłach i inspiracjach
Joana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 paź 2020, o 11:45

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez kaska.maska » 3 gru 2020, o 22:46

W sypialni najlepiej sprawdzą się plisy okienne Nafi. Mega praktyczne bo można sobie samemu ustawiać je dowolnie na oknie. Możesz zasłonić całe okno albo na przykład tylko środek przez co masz pół widno :)
kaska.maska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 wrz 2016, o 20:42
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]