Wózek dla dziecka

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Wózek dla dziecka

Postprzez Zonraja » 2 gru 2018, o 21:26

Dzień dobry. Moja żona jest w trzecim miesiącu ciąży, więc stwierdziliśmy, że już pora zacząć przygotowywać wyprawkę dla dziecka i poszukamy jakiegoś dobrego wózka na początek. Nie znam się w ogóle na tym, więc zdam się na Wasze propozycje. Zależy mi na tym by był wygodny i przede wszystkim bezpieczny dla dziecka. Coś polecicie? Pozdrawiam
Zonraja
Jestem tu nowa :)

Re: Wózek dla dziecka

Postprzez MartaMM » 17 maja 2019, o 15:31

u mnie anex sport świetnie się sprawdza. Bardzo wygodny i poręczny a przy tym zwrotny i solidny, jest tez łatwy w obsłudze a to duży plus!
MartaMM

Postprzez ziaka » 20 maja 2019, o 22:31

A ja powiem że mój Riko Villa, który wyposażony jest w dużą wygodną gondolę z regulacją oparcia i przepinane siedzisko ( tył/ przód). Villa jest łatwa i lekka w użytkowaniu, na spacerach sprawuje się bardzo dobrze nawet na nierównym terenie.
ziaka

Postprzez sissi » 19 cze 2019, o 23:02

Jeżeli mowa o wózku to Easygo Virage Ecco . Sama go posiadam i jestem z niego zadowolona bo wózek jest funkcjonalny, solidny i łatwy w użytkowaniu. Posiada on dużą gondolę którą można złożyć na płasko, co jest dużą zaletą wózka.
sissi

Postprzez Majka2312 » 3 lip 2019, o 14:30

MartaMM napisał(a):u mnie anex sport świetnie się sprawdza. Bardzo wygodny i poręczny a przy tym zwrotny i solidny, jest tez łatwy w obsłudze a to duży plus!

Też mam anexa i jestem zadowolona. Fura na prawdę pierwsza klasa, świetnie sobie radzi na każdym terenie, zwrotna i zgrabna a przy tym w przystępnej cenie;)
Majka2312
Miła Kobietka

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher