Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez weronikaslon » 6 lip 2018, o 12:35

Dieta i siłownia :)

weronikaslon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2018, o 12:27

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez lena84 » 14 lip 2018, o 22:38

Najlepszy i zawsze działający sposób - jeść mniej;) Przyjmować mniej kalorii niż potrzebuje tego nasz organizm, właśnie w ten sposób schudłam, nawet nie ćwicząc;)
lena84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 lip 2018, o 19:17

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Kilka » 20 lip 2018, o 13:07

Ja biorę kapsułki TillSlim i pomagają. Nie mogę powiedzieć, że wystarczy jeść suplement i waga sama zacznie spadać, bo trzeba działać szerzej bardziej wszechstronnie, czyli suplement do jedno a dwa to dieta i sport – najważniejsza sprawa, ja akurat współpracuję trenerem personalnym.
Kilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lip 2018, o 13:05

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mirabelka02 » 21 lip 2018, o 00:20

Jak czytam - jak schudnąć przez tabletki to mnie trzepie....Dziewczyny (i chłopaki jeśli jakiś by się zaplątał) Wszystkie diety cud, tabletki itp będą powodowały efekt jojo. Jedno jedyne co możemy zrobić to zmiana nawyków żywieniowych - czyli częściej i mniej, zdrowo i sama dieta to 70% sukcesu, do tego jeśli dorzucimy aktywność fizyczną to ładnie wymodelujemy sylwetkę i ujędrnimy ciało.
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez sareneczka » 23 lip 2018, o 16:19

Jeśli chcesz schudnąć, najlepiej połącz ćwiczenia fizyczne ze zmianą nawyków żywieniowych. Gotowe diety nie są najlepszym pomysłem, ponieważ każdy człowiek jest inny i inaczej na nie zareaguje.Wystarczy wprowadzić zdrowe odżywianie, picie wody oraz ruch fizyczny. Mnie dietetyk zalecił także przyjmowanie wyrobu Intesta z maślanem sodu. Stymuluje ona motorykę przewodu pokarmowego, sprzyja prawidłowej perystaltyce jelit
sareneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 gru 2017, o 17:15

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Kasiasz » 24 lip 2018, o 15:21

a powiedz ile wody pijesz dziennie?
Kasiasz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 15:28

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez MonaLisa » 25 lip 2018, o 11:27

Oczywiście dużo ruchu oraz odpowiednia dieta :-) ja zamieniłam czekoladę i inne słodycze na suszone owoce, a zwłaszcza morele :-) SPAM

i nie żałuję :-)

Ostatnio edytowano 25 lip 2018, o 14:49 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
MonaLisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 lip 2018, o 11:11

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mirabelka02 » 26 lip 2018, o 01:29

sareneczka napisał(a):Jeśli chcesz schudnąć, najlepiej połącz ćwiczenia fizyczne ze zmianą nawyków żywieniowych. Gotowe diety nie są najlepszym pomysłem, ponieważ każdy człowiek jest inny i inaczej na nie zareaguje.Wystarczy wprowadzić zdrowe odżywianie, picie wody oraz ruch fizyczny. Mnie dietetyk zalecił także przyjmowanie wyrobu Intesta z maślanem sodu. Stymuluje ona motorykę przewodu pokarmowego, sprzyja prawidłowej perystaltyce jelit


dobrze prawi :fallinlove
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez BlueLagoona » 26 lip 2018, o 10:54

Tak - każdy jest inny i to podstawa. Oraz - żeby chudnąć - trzeba jeść...głodzenie nic nie da.....a wręcz odwrotnie.
Dużo wody i ruch fizyczny....to oczywiste.
Ja np. po prostu odrzuciłam to - co mnie gubiło - czyli pieczywo. Jem na śniadanie płatki owsiane, jogurt ( słodki) na obiad kasze lub makarony - i np. gotowaną pierś z kurczaka, warzywa, na kolację ryba...coś w tym stylu. Jem co lubię , nie jestem głodna i zła ;) maks 5 posiłków, nic między nimi. Pierwszy raz w życiu udało mi się schudnąć.....:) A jak widzicie - jem kalorycznie ( makarony ) .... ale rozsądnie :) Trzeba znaleźć dietę którą polubimy :) to klucz.
Avatar użytkownika
BlueLagoona
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 lip 2018, o 22:19

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Izaliza » 26 lip 2018, o 11:14

ćwiczenia i dieta! Ja od roku tak żyję i widać efekty. :) tylko cellulit coś nie chce się ruszyć..
Izaliza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 11:08

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez marialena » 26 lip 2018, o 15:46

prawda jest taka,że jeść mniej to o wiele za mało, warto dodać jeszcze jakieś ćwiczenia do tego
marialena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 16:08

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez BlueLagoona » 30 lip 2018, o 20:51

Izaliza napisał(a):ćwiczenia i dieta! Ja od roku tak żyję i widać efekty. :) tylko cellulit coś nie chce się ruszyć..


A próbowałaś "body space'"? mi pomogły regularne ćwiczenia... schudnąć i cellulit prawie zniknął :D
Avatar użytkownika
BlueLagoona
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 lip 2018, o 22:19

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Maryla77 » 2 sie 2018, o 12:25

Ja już nie mam cierpliwości na ten cellulit na udach.. nie poddaję się jeśli chodzi o ćwiczenia, bo ruch poprawia moje samopoczucie na codzień, ale generalnie brakuje mi czegoś na te złogi tłuszczu. Ostatnio trafiłam na taki krem SPAM któraś z użytkowniczek go polecała.. ale ja jakoś nie jestem przekonana. Boję się że to kolejna ściema.. macie jakieś sposoby na szczególne odchudzenie właśnie takich parti ciała jak uda? :o

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:34 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Maryla77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 12:18

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Xyveria » 27 sie 2018, o 10:01

Żeby schudnąć trzeba się wziąć za to porządnie. U mnie rozwiązaniem okazała się wizyta u lekarza dietetyki, który ułożył mi idealnie zbalansowaną dietę pode mnie. Do tego sport 2-3 razy w tygodniu i waga stabilnie spadła bez efektu jojo :) Polecam specjalistów dietetyki z Carolina Medical Center LINK

Ostatnio edytowano 29 sie 2018, o 19:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Xyveria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 09:39

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez marialena » 29 sie 2018, o 16:22

No trzeba trochę popracować nad sobą to tez nie można się oszukiwać ale ja nie ukrywam że wspomagałam się suplementami bardzo skuteczny okazał się Subitramil, gdzie chyba nie ma osoby której by nie pomógł
marialena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 16:08

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Hadassa » 29 sie 2018, o 19:10

Ja widzę po sobie że wystarczy w sumie więcej ruchu i zdrowa dieta.. i już jest znaczna różnica, nawet w samopoczuciu

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Kasiasz » 5 wrz 2018, o 11:58

bardzo polecam wszystkim ALLSlim DUO ja biorę już kolejny miesiąc i jestem naprawdę nie do poznania bardzo skuteczny suplement kilogramy lecą w dół bardziej niż na diecie itp
Kasiasz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 15:28

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez marialena » 5 wrz 2018, o 12:03

Znam rzeczywiście dobry supl ;) działa i to najważniejsze ;p
marialena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 16:08

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez firthsnt » 11 wrz 2018, o 14:23

Wydaje mi się, że to jest zdecydowanie kwestia dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Można wiele trudności w ten sposób sobie oszczędzić.

Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować – Marek Aureliusz
firthsnt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 wrz 2018, o 14:14

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez sidamia » 12 wrz 2018, o 17:40

polecam jazde na rowerze pod gorke

sidamia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 wrz 2018, o 16:38

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez AnitaT » 25 paź 2018, o 12:26

Ważna jest dobrze dobrana dieta no i oczywiście dużo ruchu. Ja sama zamawiam sobie catering z SPAM dzięki nim jem smacznie, zdrowo, świeżo i regularnie, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i efekty są zadowalające;)

Ostatnio edytowano 28 lis 2018, o 20:40 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez myvidsteraoslo » 28 lis 2018, o 16:54

Jeśli postawisz sobie cel - pozbyć się kilogramów, aby uzyskać piękne ciało i doskonałe zdrowie, przede wszystkim będziesz musiał pilnować swoją dietę. Zachowaj równowagę pomiędzy tłuszczem, białkiem i węglowodanami. Nie rezygnuj z żadnego z tych elementów. Węglowodany i tłuszcze są używane w pierwszej połowie dnia, białka - w drugiej. Staraj się nie łączyć spożycia węglowodanów i białek. Nie zapomnij o witaminach i minerałach, których potrzebujesz.

myvidsteraoslo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lis 2018, o 16:25

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Jamelia » 28 lis 2018, o 20:43

myvidsteraoslo napisał(a):Jeśli postawisz sobie cel - pozbyć się kilogramów, aby uzyskać piękne ciało i doskonałe zdrowie, przede wszystkim będziesz musiał pilnować swoją dietę. Zachowaj równowagę pomiędzy tłuszczem, białkiem i węglowodanami. Nie rezygnuj z żadnego z tych elementów. Węglowodany i tłuszcze są używane w pierwszej połowie dnia, białka - w drugiej. Staraj się nie łączyć spożycia węglowodanów i białek. Nie zapomnij o witaminach i minerałach, których potrzebujesz.

Nie łączy się węgli i tłuszczy jeśli już..
Białko trzeba jeść do każdego posiłku i można łączyć. A tak właściwie to wszystko można łączyć tylko w odpowiednich proporcjach.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez BlueLagoona » 29 lis 2018, o 21:20

Najprostszy sposób - nie podjadać i regularne ćwiczenia. Ja odrzuciłam drakońskie diety, na których byłam wiecznie głodna i zła i potem kończyło się efektem jojo. W końcu koleżanka poleciła mi 4 - syte i smaczne posiłki ( można jeść makarony , naleśniki, drób, ryby.... nie tylko "sałata") , najważniejsze NIE PODJADAĆ... , podczas diety nie powinno się być głodnym! No i znaleźć sobie ćwiczenia, które - że tak trywialnie napiszę "sprawiają nam radość". Ja zgubiłam 10 kilo w 3 miesiące ( a wcześniej latami walczyłam bezskutecznie) 8-)
Avatar użytkownika
BlueLagoona
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 lip 2018, o 22:19

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Adababa » 3 gru 2018, o 17:34

Najlepszym sposobem na schudnięcie jest połączenie treningów wraz z racjonalną dietą - zdrowym odżywianiem :) Ja ćwiczę na siłowni 3 razy w tyg, dodatkowo wieczorami biegam z kumpelą - zwiększamy dystans :) staram się jeść zdrowo, nie jem słodyczy, piję dużo wody niegazowanej :) codziennie piję około 2 litrów mojej ulubionej białej Piwniczanki :) w ten sposób właściwie nawadniam organizm oraz oczyszczam go z toksyn :)
Adababa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 13:35
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]