Co się dzieje czy to ciąża?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Co się dzieje czy to ciąża?

Postprzez budzik00 » 5 gru 2018, o 20:21

Witam kochałem się z moją dziewczyną jakieś półtorej miesiąca temu 20 października (sobota) moja dziewczyna dostała okres w piątek (po sobocie) A więc wszystko było w porządku później miała dzień przerwy w niedziele a w poniedziałek znów było normalnie i to chyba jakoś do środy-czwartku. W tym miesiącu nie było stosunku jednak okres spóźnia się już ok tygodnia powinna dostać jakieś 6-7 dni temu. O co chodzi? Dodam że ma chyba problemy hormonalne bo wcześniej jak pierwszy raz był stosunek również jej się spóźnił ale nie aż tyle, i teraz się martwimy. Czy ktoś tak miał?
budzik00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 gru 2018, o 20:16

Re: Co się dzieje czy to ciąża?

Postprzez Balbina90 » 17 lut 2019, o 15:55

A współżyliście bez zabezpieczenia? Jeśli tak to mogło to być jakieś krwawienie związane z zagnieżdżaniem się zarodka, ale wydaje mi się że wizyta u lekarza jest niezbędna. Oprócz tego jeśli partnerka ma problemy hormonalne to warto by zaczęłam wyznaczać sobie dni płodne, wówczas będziecie spokojniejsi podczas seksu. Ja stosuje tester owulacji ze śliny afrodyta, i jeszcze mnie nie zawiódł. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
Balbina90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 lut 2019, o 15:08

Re: Co się dzieje czy to ciąża?

Postprzez limonka23 » 6 mar 2019, o 11:09

Skonsultuj się z lekarzem, on będzie wiedział najlepiej. Moj lekarz, doktor. Zbigniew Jastrzębski prowadził 2 moje ciąże i wszystko mi podpowiedział oraz odpowiadał na nurtujące mnie pytania. Nawet jesli to ciąża, będzie dobrze :) Zobaczysz :)
limonka23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 maja 2018, o 13:54

Re: Co się dzieje czy to ciąża?

Postprzez Malwina27 » 14 mar 2019, o 20:39

Najlepiej jakby Twoja dziewczyna wykonała testy ciążowe, według instrukcji, jeśli jest jakiekolwiek ryzyko ciąży to lepiej to sprawdzić, jeśli jeszcze zdarzają się Wam takie przygody. Polecam Kapturek antykoncepcyjny FemCap oraz Cotragel green jeśli chcecie uniknąć niechcianej ciąży ja zamawiam na SPAM i nigdy się nie zawiodłam

Ostatnio edytowano 23 mar 2019, o 22:30 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Malwina27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 20:23

Re: Co się dzieje czy to ciąża?

Postprzez Janinka88 » 5 kwi 2019, o 12:44

Moim zdaniem przy nieregularnych cyklach i niestosowaniu tabletek i innej antykoncepcji hormonalnej, warto jest znać swoją fizjologię i śledzić dni płodne. Ja od lat korzystam z komputera cyklu myway, jest on na tyle fajny, że bierze pod uwagę tylko dane z minionego cyklu no i dostosowuje się indywidualnie do każdej kobiety.
Janinka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 kwi 2019, o 12:00
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]