Sukienki na wesele -wasze opinie

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Sukienki na wesele -wasze opinie

Postprzez firthsnt » 11 wrz 2018, o 14:33

Ja nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też ciężko będzie mi pomóc...

Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować – Marek Aureliusz
firthsnt
Jestem tu nowa :)

Postprzez Skiriotaskj » 14 wrz 2018, o 13:30

Popytajcie znajomych w tej materii. Myślę, że bez trudu będą w stanie pomóc i doradzić :)

Życie pisze najbardziej oryginalne, najbardziej komiczne, a jednocześnie najbardziej dramatyczne scenariusze.
Skiriotaskj

Postprzez Ankaa99 » 19 wrz 2018, o 12:57

Ja kupiłam moją w Zarze. Klasyczna czerwona :)
Ankaa99

Postprzez katrinkaa » 1 paź 2018, o 02:02

ja kupiłam ostatnio zwykłą bordową rozkloszowaną w mango
katrinkaa

Postprzez mores » 6 gru 2018, o 19:01

Na wesele nie powinno się chodzić w białej czy kremowej sukience. Ten kolor jest zarezerwowany dla Panny Młodej.
mores

Postprzez tereskac1 » 5 lip 2019, o 19:16

Ja jeśli chciałabym się wyróżnić poszłabym w takiej która ma kratkę lub jest zbliżona do materiału z jeansu, ostatnio widziałam taką dziewczynkę. Okazało się, że taką jeansową fajną lekką sukienkę kupiła w Cross jeans, bardzo twarzowo wyglądała. Podoba była w Levis, ale tam cena powalała. Wolała wybrać tańszą, ale równie dobrą jeśli chodzi o trwałość czyli CJ. Nosi już ją od wiosny i podobno nic na szwach nie puszcza, ani nie farbuje.
tereskac1
Miła Kobietka

Postprzez robins » 11 lip 2019, o 18:47

Krata lub dżins na wesele? Chyba nie jest to dobre rozwiązanie. Takie wzory można założyć na co dzień, a nie na wesele.
robins

Postprzez wercia555 » 12 lip 2019, o 18:33

robins napisał(a):Krata lub dżins na wesele? Chyba nie jest to dobre rozwiązanie. Takie wzory można założyć na co dzień, a nie na wesele.

Wiesz ja widziałam kiedyś babkę, która miała sukienkę w kratkę na weselu i bardzo ładnie się w niej prezentowała, więc to nie powiedziane, że zaraz nie pasuje. Zależy od figury człowieka i jaka jest sukienka tak mi się przynajmniej wydaje po zobaczeniu tej dziewczyny.
wercia555
Miła Kobietka

Postprzez ShinyGirl » 14 lip 2019, o 21:42

mores napisał(a):Na wesele nie powinno się chodzić w białej czy kremowej sukience. Ten kolor jest zarezerwowany dla Panny Młodej.

Dokładnie :)
ShinyGirl
Miła Kobietka

Postprzez tereskac1 » 16 lip 2019, o 20:22

Nawiasem druhna mojej kuzynki miała ciemno zieloną sukienkę bardzo dobrze się prezentowała. Też może być takie coś, bo dziewczyna prezentowała się dobrze. Ja jednak też myślę, że krata byłaby fajna. W Cross jeansie jest taka fajna kraciasta sukienka na ich stronie.
tereskac1
Miła Kobietka

Re: sukienka na wesele

Postprzez Jerzy70 » 17 lip 2019, o 21:36

sun979 napisał(a):Zabierz jakąś kumpele na zakupy, kogoś bliskiego np. z rodziny ;) Doradzą, pomogą... Nie nastawiaj się tak, że tylko mała czarna, bo nic nie kupisz. ;) Jak nie lubisz jasnych kolorów granat też jest fajny, albo właśnie taki ciemny malinowy. Jeśli miałabyś faktycznie czuć się dobrze w małej czarnej to ostatecznie się w nią ubierz. W sumie najważniejsze, żebyś TY dobrze się czuła i bawiła. Do małej czarnej możesz przypiąć kolorową broszkę typu kwiat np. pod kolor butów. Wtedy ta sukienka będzie ciekawsza. Maleństwa działają cuda. ;D

Bardzo dobry pomysł,musi ci ktoś pomuc łatwiej będzie,coś wybrać.

Jerzy70

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]