Hotel dla zwierząt

Masz jakiegoś pupila? Chcesz się nim pochwalić? Nie wiesz jak go pielęgnować, czym karmić, kiedy zabrać do weterynarza? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Hotel dla zwierząt

Postprzez Jamelia » 8 gru 2018, o 20:41

Czy u Was w miejscach gdzie mieszkacie są takowe hotele dla zwierząt?
A może chcieli/ły byście aby powstały żeby na czas wyjazdów mieć pewną opiekę nad pupilami?
I nie mówię tylko o psach i kotach ale o szczurkach, myszkach, papuźkach, rybkach itp
Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
I ile bylibyście skłonni zapłacić za dobę pobytu zwierzątka w takim hotelu biorąc pod uwagę że właściciel musi zapewnić wyżywienie dla pupila ??

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Hotel dla zwierząt

Postprzez jagoda1 » 16 gru 2018, o 19:45

Ja uważam, że jesli już ma się zwierzaka w domu to trzeba brać pod uwagę, że w razie wyjazdu czy wakacji trzeba mu jakąś opiekę zapewnić i ja nie oddałabym obym pod opiekę swojego zwierzaka!
jagoda1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 gru 2018, o 18:49

Re: Hotel dla zwierząt

Postprzez beata_smol1983 » 17 gru 2018, o 11:51

Ja również nie pochwalam czegoś takiego, jak hotele dla zwierząt. Po pierwsze - ceny nie są atrakcyjne, poza tym oddałabyś psa lub inne zwierzątko w obce ręce? Pod opiekę komuś, kogo nie znasz? Ja niestety nie. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę również potrzeby psa. Niektóre psy po takim "hotelu" mogą wrócić zupełnie odmienione, negatywnie niestety. Jeżeli gdzieś wyjeżdżasz to dobrze mieć jakąś zaufaną osobę, której można powierzyć zwierzaka. Ale nad takimi rzeczami trzeba się zastanowić zanim bierze się zwierzaka pod opiekę.
beata_smol1983
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 lis 2018, o 14:35

Re: Hotel dla zwierząt

Postprzez Jamelia » 23 gru 2018, o 12:40

Takie hotele powstają z myśląo właścicielach którzy nie mają możliwości zabrania pupila w podróż oraz nie mogą też liczyć na pomoc rodziny czy znajomych więc lepiej zapewnić opiekę w hotelu niż wyrzucić z domu lub porzucić gdzieś po drodze na pastwe losu... Ludzie są różni..

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Hotel dla zwierząt

Postprzez BlackWolf » 19 maja 2019, o 17:22

Nie bardzo rozumiem co złego jest w Hotelach dla zwierząt?
Jeżeli ktoś nie ma możliwości zabrania ze sobą zwierzaka, bo wątpię, że ktoś zabiera na wakacje swoje szczury czy chomiki, to taki Hotel jest dobrym rozwiązaniem.
Nie każdy też ma kogoś, kto chętnie zajmie się zwierzakiem podczas nieobecności właściciela.
Z rybkami jest mniejszy problem, bo nawet uprzejmy sąsiad może przyjść i je nakarmić.
Nie potrzebują uwagi 24/h.
Hotel to nie zło. Oczywiście jeżeli wszystko jest legalnie i zajmują się taką działalnością odpowiedzialne osoby a nie byle kto.
Można też na czas nieobecności oddać psa czy kota do schroniska, opłacać mu tak samo nocleg i wyżywienie, ale to raczej nie jest zbyt dobra opcja dla zwierzaka, który ma swój dom i właściciela...
Osobiście wolałabym żeby do mojego kota zaglądnęła zaufana osoba niż żeby obcy człowiek zajmował się nim.
Z resztą akurat w przypadku mojego kocura byłby to problem, ponieważ on mało kogo toleruje oprócz mnie. ;)

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Hotel dla zwierząt

Postprzez genggeng » 17 cze 2020, o 10:28

Możecie polecić jakiś hotel dla zwierząt na śląsku?

Czym jest leasing samochodowy? http://leasing-bez-bik.pl/
genggeng
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 cze 2020, o 10:21

Re: Hotel dla zwierząt

Postprzez malgorzata48 » 2 paź 2020, o 07:48

Hotel dla zwierząt to dobre rozwiązanie. Ja byłabym skłonna zostawić psa w takim hotelu, gdybym musiała wyjechać na dłużej. Tam psy mają całodobową opiekę.

malgorzata48
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 paź 2020, o 07:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]