Jestem tu nowa . Potrzebuje porady

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Jestem tu nowa . Potrzebuje porady

Postprzez Zuzka23 » 6 gru 2018, o 13:20

Witam mam problem ponieważ mam krwawienie z dróg rodnych od 12 października do teraz . Byłam u jednego ginekologa w ogóle mnie nie zbadał tylko przepisał leki na krwawienia i stwierdził że mam iść do tego lekarza który mnie leczył w ciąży tak więc zrobiłam poszłam i dostałam następne leki na przestój krwawienia po tygodniu stosowania leku przestało lecieć tak więc odłożyłam te leku a na następny dzień leciało jeszcze mocniej więc znowu zaczęłam je brać dzisiaj miałam mieć wizytę u ginekologa ale okazało się że jest na urlopie do tego dziś doszła gorączka 38 stopni
Pomóżcie co mam robić zaczynam się bać :/
Zuzka23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 gru 2018, o 13:10

Re: Jestem tu nowa . Potrzebuje porady

Postprzez Jamelia » 6 gru 2018, o 16:19

Hej. Udaj sięna pogotowie. Na moje nielekarskie oko.powinni Ci tam w środku wyczyścic, bo samo nie przejdzie. Nie czekaj, u lekarza byłs, z tabletkami próbowałs ... teraz muszą Cię dokładnie zbadać i wyczyścić jeśli to jest powodem

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Jestem tu nowa . Potrzebuje porady

Postprzez Fryzomania.pl » 9 gru 2018, o 23:23

Hej. Moim zdaniem niezwłocznie powinnaś się udać na pogotowie, jak sugerowała moja przedmówczyni lub umówić się jak najszybciej do lekarza ginekologa prywatnie i wręcz zażądać dokładnego badania. Sprawa jest na tyle poważna,że krwawienia nie trwają bez przyczyny tyle czasu. Trzymaj się ciepło, życzę zdrowia. Jak możesz to po badaniu daj znać co się działo... tak na przyszłość.. każdej z nas może się coś przytrafić.
Avatar użytkownika
Fryzomania.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 lis 2018, o 10:09
Lokalizacja: Międzyrzecz
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Amorosettki, Bing [Bot]