Kobiecy biznes

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Kobiecy biznes

Postprzez kamilawp » 29 sie 2018, o 00:58

Cześć dziewczyny!
Mamy z koleżanką pomysł na biznes związany z usługami stylisty personalnego (stylisty ubrań). Celem jest zwiększenie dostępności tego typu usług dla szerszego grona odbiorców.

Pomogłybyście nam ustalić czy rzeczywiście istnieje zapotrzebowanie na tego typu rozwiązanie wypełniając krótką ankietę? Poniżej przesyłam link do ankiety:
LINK

Z góry dzięki bardzo za pomoc!

Ostatnio edytowano 29 sie 2018, o 19:11 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kamilawp
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sie 2018, o 00:55

Re: Kobiecy biznes

Postprzez kokochanel » 29 sie 2018, o 14:21

Jak najbardziej, niektórzy nie potrafią się ubierać, przydałaby się im pomoc.

kokochanel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 sie 2018, o 13:49

Re: Kobiecy biznes

Postprzez Hadassa » 29 sie 2018, o 19:11

To nie miejsce na ankietę...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kobiecy biznes

Postprzez Eldie » 14 lis 2018, o 14:23

Stylista ubrań? Tzn.? Możesz powiedzieć coś więcej?
Eldie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 lis 2018, o 13:54

Re: Kobiecy biznes

Postprzez pani.ola » 14 lis 2018, o 17:48

Kobiecy biznes to z pewnoscia wielka niezależność, ja prowadzę własną mini szkółkę i musze przyznać ze jestem mega zadowolona z pracy. Koleżanka też próbowala - niestety jej nie wyszło i postanowiła wyjechać za pracą za granicę, do Holandii. Firma AUB van Bergen zapewnia firmowe zakwaterowanie dla pracowników. Pracodawca zapewnia również bezpłatne dojazdy do pracy i z powrotem. Dojazdy do pracy odbywają się standardowo samochodami służbowymi. Agencja pośrednictwa pracy w Holandii F.A.S. Packing posiada oferty pracy głównie w sektorze ogrodniczym. Jest to praca w szklarni przy kwiatach doniczkowych różnego rodzaju. Koleżanka bardzo sobie chwali tą pracę i całkiem dobrze zarabia jak na początek.
pani.ola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lis 2017, o 19:38

Re: Kobiecy biznes

Postprzez Kahoko » 14 lis 2018, o 21:13

pani.ola napisał(a):Kobiecy biznes to z pewnoscia wielka niezależność, ja prowadzę własną mini szkółkę i musze przyznać ze jestem mega zadowolona z pracy. Koleżanka też próbowala - niestety jej nie wyszło i postanowiła wyjechać za pracą za granicę, do Holandii. Firma AUB van Bergen zapewnia firmowe zakwaterowanie dla pracowników. Pracodawca zapewnia również bezpłatne dojazdy do pracy i z powrotem. Dojazdy do pracy odbywają się standardowo samochodami służbowymi. Agencja pośrednictwa pracy w Holandii F.A.S. Packing posiada oferty pracy głównie w sektorze ogrodniczym. Jest to praca w szklarni przy kwiatach doniczkowych różnego rodzaju. Koleżanka bardzo sobie chwali tą pracę i całkiem dobrze zarabia jak na początek.

...
serio
???
wcale nie widać, że robisz reklamę......

"Nieważne, jak wolno robisz postępy. I tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy siedzą na dupie i narzekają"
Kahoko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 lis 2018, o 13:54

Re: Kobiecy biznes

Postprzez Billa » 15 gru 2018, o 12:52

Mnie wydaje się, że kobiecym biznesem, który przynosi wiele korzyści jest prowadzenie własnej restauracji. Sama chciałabym otworzyć jedną w centrum Krakowa. Bardzo interesuje mnie kuchnia molekularna z wykorzystaniem suchego lodu. Jest to bardzo nowoczesne. Już teraz sporządzam listę najpotrzebniejszych rzeczy do otwarcia takiej kuchni, zastanawiam się nad kontenerem na suchy lód SPAM Co myślicie o takiej kuchni i takim rodzaju restauracji?

Ostatnio edytowano 18 gru 2018, o 21:20 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
Billa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 12:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]