Odzyskanie zainteresowanie dziewczyny

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Odzyskanie zainteresowanie dziewczyny

Postprzez Linex » 15 gru 2018, o 18:39

Hej dziewczyny mam rozterkę życiową i prosze was o pomoc :)

Mam trudny gust do dziewczyn i rzadko która dziewczyna przycąga moją uwagę. Po prostu nie śpieszy mi się do związku, zajmuje się sobą , swoją przyszłością no ale nastał ten dzień w którym ją zobaczyłem i poczułem, że muszę ją poznać i wziąć od niej numer. Zaczeliśmy się spotykać prawie codziennie, odrazu wykazywała zainteresowanie moją osobą. Była wpatrzona we mnie jak w obrazek. Ja podchodzilem do naszej relacji na luzie z uśmiechem. Zawsze na naszych spotkaniach rozbawiałem ją do łez i nie mogła pojąć jak ja to robie bo uważała siebie bardziej za ponurą osobę i była ciekawa czemu ja jestem tak pozytywnie nastawiony do życia. Jak tylko na nią nie patrzyłem to kątem oka widziałem jak wpatruje się we mnie i nie może oderwać wzroku, wiedziałem, że jej się bardzo podobam. Po jakimś czasie to ona próbowała sprawdzić czy ona podoba się mi aż w końcu po miesiącu znajomości otworzyłem się przed nią i powiedziałem że się w niej zakochałem i nigdy takiej dziewczyny na swojej drodze nie spotkałem i nie chce już spotkać. Z początku było dobrze (moim zdaniem) przypominała mi, że tęskni za mną i mnie kocha jak się tylko nie widzieliśmy w jakimś dniu i ja tak samo. Nadszedł w końcu taki dzień w którym zmieniła się o 180 stopni mówiąc mi, że nie wie czego chce i że się raczej nie zmieni, że wielu chłopaków próbwało i żadnemu sie nie udało. Tutaj pewnie chodziło jej o to, że wszyscy z którymi się wczesniej spotykała właśnie za szybko się otwierali i wyznawali miłość w tym ja i jej zainteresowanie spadało. Ja byłem tak wpatrzony w nią że tego nie widziałem i sobie ubzdurałem że za mało się staram i od tego momentu zaczeła dostawać kwiaty ode mnie, komplementowałem ją pod każdym względem aż w końcu przestała odpisywać na moje sms. Wkurzyłem się ponieważ z dnia na dzien totalnie olała mnie i moje uczucia. Spotkałem sie z nią oddała mi moje rzeczy oznajmiając ze się zegnamy i to nie ma sensu.

Wiem że spierdzieliłem i byłem dla niej za "miły" na każde zawołanie ale uważam, że ze swojej strony jestem w stanie spróbować to naprawić ale chciałbym sięgnąć po opinie pań. Czy jeżeli bardzo podobał wam się facet, spotkania i spędzony czas był rewelacyjny ale facet zaczął się za szybko otwierać i narzucił to tak zwane szybkie tempo to czy olewacie takiego faceta bo jest on zbyt dostępny/ za łatwy dla was i skreślacie go na zawsze? czy jeżeli ogranicze kontakt żeby dać jej przestrzeń tak jak to zrobiłem teraz czyli wiadmość co 7-10 dni po to, żeby pamiętała o mnie że gdzieś tam sobie jestem to coś da ? Oczywiście sms na początek, żeby się nie narzucać i po nowym roku planuje do niej zadzwonic i pogadać na luzie tak jak to robiłem na początku znajomości.
Sorki za chaos ale tyle myśli mam w głowie że nie wiem co napisać a co nie :) Dzieki za wszystkie opinie dziewczyny :))
Linex
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 17:56

Re: Odzyskanie zainteresowanie dziewczyny

Postprzez Jamelia » 16 gru 2018, o 11:46

Witaj.
Jeśli jest uczucie to nie ma żadnych gierek i kombinowania... jeśli ona darzyła by Cię prawdziwym uczuciem to na widok kwiatów od Ciebie, smsów i wszystkiego co związane z Twoją osobą zwyczajnie rozpływała by się z radości.. Tutaj nic nie wykombinujesz, z jej strony nie ma uczucia i szkoda Twojego czasu na tą relacje ponieważ dziewczyna nie tylko nie darzy Cię uczuciem ale i nie szanuje jako człowieka, urywając nagle kontakt kiedy ma świadomość że Ty darzysz ją uczuciem! Zachowuje się jak świnia i tyle. Moja rada: wyświadcz sobie przysługę i olej babe ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]