Krwawienie implantacyjne

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Krwawienie implantacyjne

Postprzez shinelips » 15 gru 2018, o 20:32

Jak wygląda krwawienie/plamienie implantacyje?

czy krwawienie trwające 5 dni z początku o brunatnej barwie a póżniej krwistej czerwieni z dużą ilością skrzepów widocznych na tamponie i z bólami podbrzusza w pierwszych dniach może być krwawieniem implantacyjnym czy jednak zwyczajną miesiączką?

Czy gdy doszło do zaplodnienia to w terminie następnej owulacji są odczuwalne objawy owulacji m.in. lekko podwyższona temperatura, wrażliwe sutki i bolące piersi, złe samopoczucie?

Dajcie znać proszę.
shinelips
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 lis 2018, o 01:23

Re: Krwawienie implantacyjne

Postprzez BlueLagoona » 15 gru 2018, o 20:48

Krwawienie implantacyjne podobnie jaki zwyczajna miesiączka u każdej kobiety może wyglądać inaczej. Widzę, że masz poważne obawy, że jesteś w ciąży. Zrób test i udaj się do ginekologa. Miałam kiedyś miesiączkę , która trwała pięć dni około i najpierw była brunatna a potem krwisto czerwona...Twój przypadek może oznaczać zarówno zwykła miesiączkę, krwawienie implantacyjne jak i stan zapalny. Nie wiem, jakiej odpowiedzi tu oczekujesz.
Avatar użytkownika
BlueLagoona
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 lip 2018, o 22:19

Re: Krwawienie implantacyjne

Postprzez Jamelia » 16 gru 2018, o 11:51

Blokuje temat bo już taki zakładałaś...
Nie powielamy.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Krwawienie implantacyjne

Postprzez shinelips » 16 gru 2018, o 12:07

dzisiaj dostałam kolejną miesiączkę! tak się cieszę, niepotrzebnie panikowałam ale miałam powody...od dzisiaj znowu zaczęłam antykoncepcję z Nuvaring żeby być spokojniejszą  dziękuję za odpowiedzi
shinelips
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 lis 2018, o 01:23

Re: Krwawienie implantacyjne

Postprzez kokoszka88 » 30 sty 2019, o 15:01

Jeśli starasz się o dziecko to warto byś zaczęła wyznaczać swoje dni płodne za pomocą jakiejś sprawdzonej metody. Ja podczas starań o dziecko korzystałam z komputera cyklu myway, który precyzyjnie wyznaczał moją owulację.
kokoszka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 paź 2018, o 13:19

Re: Krwawienie implantacyjne

Postprzez Balbina90 » 17 lut 2019, o 15:26

Ja jak starałam się o dziecko to używałam komputera cyklu myway, który wyznaczała moje dni płodne. Dziś mam dwójkę dzieci i do hormonów nie powróciłam. Swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.
Balbina90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 lut 2019, o 15:08

Re: Krwawienie implantacyjne

Postprzez limonka23 » 6 mar 2019, o 11:02

Najlepiej będzie jeżeli zwrócisz się do lekarza ginekologii z tym problemem. Polecam Ci przemiłego doktora Zbigniewa Jastrzębskiego. Ja chodzę do niego od lat
limonka23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 maja 2018, o 13:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]