Dobry dentysta Kraków

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Dobry dentysta Kraków

Postprzez prowodyrka » 19 mar 2018, o 14:00

Szukam dobrego sprawdzonego dentysty w Krakowie, najlepiej gdzies w centrum, żeby mozna było się umawiać na leczenie po pracy. Możecie kogoś polecić?
prowodyrka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 10:09

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez marcela » 21 mar 2018, o 11:33

Doktor Łukasz Butryn ze Scandinavian Clinic, mój ulubiony dentysta :) Nie dość, że dobry specjalista, to fajny, pozytywny człowiek. najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafiłam. Po pracy można chodzić jak najbardziej, bo to na Placu Szczepańskim :)
marcela
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:39

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez alex1234 » 30 maja 2018, o 21:59

Ja proponuję wizytę w Villa Dentica. Nie mogę wiele powiedzieć na temat samej Pani doktor Gajewskiej, u której tylko raz wybielałam zęby (byłam zadowolona). Ogólnie jednak leczę się u doktor Gandurskiej, która specjalizuje się w endodoncji i stomatologii zachowawczej. Uważam, że bardzo dobrze sprawdza się w swoim zawodzie, wie co robi, ma duże doświadczenie a przy tym jest niesamowicie sympatyczna. Dzięki tym paniom już nie boję się wizyt u dentysty, bo wiem, że one zawsze zrobią wszystko, żeby maksymalnie poprawić mój komfort podczas zabiegów.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez trefnoknus » 4 sie 2018, o 11:01

Ja chodzę na NFZ na Montelupich do kliniki uniwersyteckiej. Świetni specjaliści. Mnie prowadzi stażystka, ale - nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza! Córka też tam chodzi, lat 7, tyle że jest pod opieką stomatologa dziecięcego. Pani, która ją prowadzi ma genialne podejście do dzieci!
trefnoknus
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:52

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez Kahoko » 12 lis 2018, o 21:40

Autorka postu pewnie już znalazła dobrego dentystę, ale i tak zostawię tu polecenie mojego dentysty z ul. Pędzichów (blisko Galerii Krakowskiej). To prywatny gabinet NOVA DENT - Pan Paweł prowadzi z żoną, natomiast ja od wielu lat chodzę właśnie do niego. Po wielu wizytach u różnych dentystów w dzieciństwie, została mi niesamowita trauma - Pan Paweł ma niesamowite pokłady cierpliwości i ogromną wiedzę. Dłubie, dłubie robiąc plomby, ale robi tak, że nie widzisz, czy to plomba, czy może jednak ząb ;) Usunięcie u niego 8 to była bułka z masłem ;)

"Nieważne, jak wolno robisz postępy. I tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy siedzą na dupie i narzekają"
Kahoko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 lis 2018, o 13:54

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez Fretka-85 » 17 gru 2018, o 14:44

Blisko centrum gabinety dentystyczne mają Dent Kraków i Estetica Beauty Dent. Pracuje w nich Pani Doktor Joanna Kania, bardzo dobra dentyskta zajmująca się m.in. ortodoncją. Chodziłam do niej z synem z powodu wady zgryzu i jestem bardzo zadowolona z efektów. W gabientach wykonują również inne zabiegi i co najważniejsze otwarte są one również w sobotę i w niedzielę oraz w tygodniu do późnych godzin wieczornych :)
Fretka-85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 gru 2018, o 14:40

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez hania11 » 15 lut 2019, o 15:01

Ja serdecznie polecam stomatologów z iDental, gabinet znajduje się na ul. Balickiej 12
Bardzo dobrzy stomatolodz, chodzę tylko tam
hania11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lut 2019, o 14:53

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez magicznanatura » 30 lip 2019, o 13:27

Moim stomatologiem jest Pan Tomasz Dohnal. Przyjmuje prywatnie w centrum Cichoń. Mają tam dobrze wyposażony gabinet. Ogólnie podejście do pacjenta wzorcowe, więc zmian nie planuję.
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez alinanova » 9 gru 2019, o 14:26

Jeżeli zależy Ci na wygodzie i dogodnych godzinach wizyty, to możesz wybrać się do kliniki stomatologicznej Estetica Beauty Dent. Na ulicy Wrocławskiej 80/54 lekarze przyjmują od godziny 8 do 21, a w oddziale na Kurnikach 4, nawet do 22 i to sześć dni w tygodniu. Przy wyborze gabinetu zwracam także uwagę na sprzęt, jakim dysponuje. Nie zaryzykowałabym leczenia kanałowego bez użycia mikroskopu czy laserowego miernika głębokości kanałów. Również nie trzeba biegać po zdjęcia RTG, gdyż można je wykonać na miejscu w gabinecie. Ogólnie podoba mi się również atmosfera i podejście lekarzy do pacjenta - absolutnie bezstresowo i przyjaźnie.
alinanova
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 10:24

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez twigy » 20 gru 2019, o 11:59

Ja polceam dr Macieja Lepszego - doskonały fachowiec, a do tego bardzo pozytywny, uśmiechnięty człowiek. Odkąd do niego chodzę to wizyta u dentysty to czysta przyjemność . Przyjmuje m.in w scandinavian clinc w Krakowie. Bardzo polecam!
twigy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:18

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez Siedemmska » 29 sty 2020, o 21:56

Jeżeli zależy Wam na naprawdę dobrych stomatologach to polecam udać się do Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń na ulicy Borelowskiego-Lelewela. To klinika na poziomie. Nie jest tam najtaniej, no ale na leczeniu zębów nie ma co oszczędzać, bo wiadomo, jak jest. Jak się nie wyleczy odpowiednio, to po jakimś czasie znów się odezwie.
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez prowodyrka » 27 lut 2020, o 12:53

A ja polecam centrum dentystyczne Scandinavian clinic , tam są sami fachowi dentyści – Ja chodzę do dr Macieja Lepszego – polecam!
prowodyrka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 10:09

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez Beatka » 18 mar 2020, o 09:45

Najlepiej opinii w internecie poszukac, wejdź na Google Maps i tam na pewno coś znajdziesz ;)
Beatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 09:40

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez jarmuszkarolina » 30 sie 2020, o 23:52

Ja miałam bardzo kiepskie uzębienie serio, nie wiem czy to geny czy moje zaniedbania ale było źle. Zdecydowałam się w końcu na poprawę ich wyglądu i wcześniej na wyleczenie wszystkich oczywiście. Wszystko robiłam w centrum Cichoń. Nie dość, że zadbali o zdrowie zębów to i moje licówki wyglądają teraz obłędnie. Mam perfekcyjny a jednocześnie naturalny uśmiech :)
jarmuszkarolina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 00:57

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez prowodyrka » 10 wrz 2020, o 09:26

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. W końcu trafilam do świetnego dentysty i już nigdy w życiu go nie zmienie. Polecam wszystkim dr Maciej Lepszego – każda wizyta, bez bólu, bo chyba tego każdy z nas boi się najbardziej. Przyjmuje w Scandinavian clinic – nowoczesne, profesjonalne centrum dentystyczne w centrum Krakowa, ceny przyzwoite, sprzęt nowoczesny, obsluga na najwyższym poziomie. Polecam!
prowodyrka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 10:09

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez Ariba » 13 paź 2020, o 12:43

no wlasnie ja jestem mega zadowolona ze stomatologii dr Cichonia - bardzo dobrze i dokładnie leczą. i przede wszystkim są bardzo delikatni!
Ariba
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 paź 2020, o 12:29

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez AnnA89 » 15 paź 2020, o 13:55

A czy ktoś poleci dentystę na NFZ w Krakowie, moja Pani denstystka szykuje się na emeryturę... płacić po 1000 zl w klinikach za jedną wizytę mnie po prostu nie stać :(
AnnA89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 13:52

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez JoAna87 » 11 gru 2020, o 22:53

Ja chodzę do stomatologa z Lux Med na Al. Pokoju. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.
JoAna87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 gru 2020, o 22:32

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez lilka86 » 13 lut 2021, o 18:42

My całą rodziną korzystamy z opieki stomatologicznej w ramach pakietu Komfort. Dla nas to super sprawa.
lilka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 lut 2021, o 18:38

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez Kalciiia » 21 mar 2021, o 18:51

Centrum stomatologii Cichoń jest chyba w Krakowie najlepsze. Ja leczę u nich zęby od dawna. Teraz już zostało mi głównie zadbanie o ich wygląd. Chcę wstawić sobie implant. Niby brak jest z tyłu, ale uważam, że jak się głęboko uśmiechnę to widać. Tam mają dobrych specjalistów od implantów, więc u nich się na pewno zdecyduję jak coś.
Kalciiia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 paź 2018, o 12:21

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez Marciskia » 22 mar 2021, o 16:09

Można to w jakiś rankingach sprawdzić
Marciskia
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 15:23

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez kasiatrol12789 » 23 mar 2021, o 20:10

Zdecydowanie polecam Juniordent, chodzę do Pani Kasi już od roku i bardzo polecam, sporo też czytałam też przed pójściem na zabiegi na stomatologia.malopolska.pl. U Pani Kasi też wybielałam i wszystko wygląda świetnie!
kasiatrol12789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2021, o 15:17

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez GabraAbra » 29 mar 2021, o 12:48

Ja niestety z Gdańska jestem
GabraAbra
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 mar 2021, o 16:00

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez coni » 2 kwi 2021, o 21:09

Macie może jakieś dobre rady, jak dbać o zęby mleczne? Mojemu synkowi właśnie zaczynają się wyżynać i chcę od pierwszego ząbka dbać jak najlepiej.
Avatar użytkownika
coni
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 maja 2017, o 13:54

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez Allie » 2 cze 2023, o 12:59

Mam do wyrwania 5. U jakiego stomatologa można wyrwać? Czy jest to bardzo bolesne?

Kogo w Krakowie polecicie do usunięcia?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]