brak silnej woli :(

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: brak silnej woli :(

Postprzez Algodine » 6 kwi 2017, o 10:51

Powód dlaczego trudno nam się odchudzić tkwi właśnie w psychice. Żadna dieta nie przyniesie trwałego efektu, jeśli nie zmieni się myślenia. Dlatego kluczowym elementem jest odpowiednie nastawienie psychiczne.

Objadanie się ma ścisły związek z przeżywanymi emocjami, dlatego podstawą leczenia jest psychoterapia. Z pomocą psychologa nauczymy się właściwego podejścia do jedzenia.
Avatar użytkownika
Algodine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 14:15
Lokalizacja: Poznań

Re: brak silnej woli :(

Postprzez 88Mariolka » 22 wrz 2017, o 11:16

Wydaje mi się ze na diecie trzeba sobie znaleźć jakieś dodatkowe zajęcie, ponieważ siedząc i nic nie robiąc człowiek myśli o jedzeniu i robi się głodny.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: brak silnej woli :(

Postprzez barb » 20 mar 2018, o 21:01

dobrze że gorzkiej:) nie no nie ma co histeryzować. Trzeba być dla siebie wyrozumiałym ale wiadomo bez przesady. Za karę bym przygotowała sobie ultra zdrowy obiad i zrobiła 20 brzuszków:)

barb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20 mar 2018, o 20:24

Re: brak silnej woli :(

Postprzez reginne » 23 lis 2018, o 16:53

Brak silnej woli, lenistwo, demotywacja... skąd ja to znam. Miałam wiele podejść i prób odchudzania - każda skończyłam się fiascem. W końcu poznałam Olę SPAM czyli mojego diet coacha, która znalazła przyczynę mojej demotywacji i teraz razem z nią walczymy. Przygotowała mi odpowiednią dietę i motywuje mnie na każdym kroku i zawsze służy dobrem słowem. Ola jest wspaniała osobą, która zna się na rzeczy. Teraz z jej pomocą wiem, że jestem w stanie osiągnąć zamierzony cel. Dlatego słowo do Was: jak nie dajecie rady sami, dajcie sobie pomóc a efekty na pewno Was zaskoczą ;)

Ostatnio edytowano 23 lis 2018, o 17:01 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM- jest odpowiedni dział do robienia reklamy...
reginne
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 28 maja 2018, o 08:52

Re: brak silnej woli :(

Postprzez Basi1898 » 14 gru 2018, o 13:53

88Mariolka napisał(a):Wydaje mi się ze na diecie trzeba sobie znaleźć jakieś dodatkowe zajęcie, ponieważ siedząc i nic nie robiąc człowiek myśli o jedzeniu i robi się głodny.


Też tak myślę. Pewnie wiele z nas lubi sobie podjeść nie dlatego, że są głodne, a właśnie dlatego, że nam się nudzi...a jak się nudzi to równie dobrze zamiast poćwiczyć możemy coś wszamać :) Dlatego najlepiej dobrze zaplanować dzień i to tak, żeby nie było w nim zbyt wielu takich nudnych sytuacji :)

"Wystarczy pleść jakieś głupstwa, których nikt nie może zrozumieć, a ludzie zrobią wszystko, czego od nich zażądasz." - Buszujący w zbożu
tvokazje
Basi1898
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 sie 2018, o 12:07

Re: brak silnej woli :(

Postprzez malinowatrufla » 16 gru 2018, o 23:04

brak silnej woli...skad ja to znam, a teraz jeszcze swieta sie zblizaja, masakra, ciezko bedzie sie powstrzymac od zjedzenia wszystkich tych pysznosci, podrzucam do SPAM akurat tematyka na czasie :D ja mam w planach umiarkowanie swietowac

Ostatnio edytowano 18 gru 2018, o 21:16 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: brak silnej woli :(

Postprzez jagoda1 » 17 gru 2018, o 18:15

A może warto spróbować gotowej pudełkowej wygodnej diety? Mi się dopiero udało osiągnąć jakieś efekty odkąd zamawiam własnie tą dietę
jagoda1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 gru 2018, o 18:49

Re: brak silnej woli :(

Postprzez Basia954 » 19 wrz 2019, o 15:17

Znam z doświadczenia ten brak silnej woli. Może zamiast czekolady pij sobie shaki białkowe? Ja tak robiłam i bardzo mi to pomogło. Specjalnie kupiłam czekoladowy od Eco&Fit, żeby mieć ten posmak kakao. Więc spróbuj w ten sposób, mnie się udało opanować podjadanie, więc Tobie na pewno też
Basia954
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 wrz 2019, o 15:14
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]